-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Nie strasz. On musi żyć! -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Jak to sobie wlazły??? To znaczy, że są w jelitach??? A ja myślałam, że środek, który zaaplikował mu lekarz je wybił! I co teraz??????? -
[quote name='majqa']No to naprawdę bomba...:placz: Już widzę, jak ona marzy o zaufaniu człowiekowi, jeśli widzi w nim bydlaka.[/quote] No ciężko będzie... Przydałby się wykwalifikowany dt, tylko gdzie taki znaleźć???
-
>>>Patyczek - psie dziecko wyrwane z koszmaru<<<POZNAŃ
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Patyczek od niedzieli jest w domu tymczasowym i .......... DAJE CZADU!!! Kradnie jedzenie, chodzi po stołach, a nawet zrobił kupkę na pościel w łóżku :diabloti: Dziś odwiedził weta, ustawione ma leczenie i dostał RC Intestinal, bo cały czas ma zaburzenia jelitowe. DT daje radę, jutro z resztą jadę do Patyczka w odwiedziny. Jeśli finanse by pozwoliły, zasadnym byłobuy wysłać Patyczka z opiekunką na szkolenie, bo taki dzikus domu nie znajdzie :shake: -
Pięknie napisane. Tego się trzymajmy!
-
Nasi bliscy... Ci, którzy nas kochali.
-
Już się porawiam: [B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR" Oddział Poznań Nip: 529-16-64-172 Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz. [COLOR=blue]80 1050 1924 1000 0023 0438 1029 [/COLOR] A mój tel. to: 785 03 03 03 Dziś rozmawiałam ze schroniskowym lekarzem, prosząc go o przebadanie suni - ma lekkie wyłysienia przy uszkach. Lekarz twierdzi, że Perra była bita :-( [/B]
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania_to_ja']Jako że mój podopieczny dla którego zbierałam pieniązki na bazarku odszedł to postanwiam cześć z uzyskanych pieniędzy przeznaczycz na Żorża:p [/quote] Bardzo to przykre :( Dziękujemy za Twoją decyzję! [quote name='Donvitow']Bardzo nam przykro.:-(. Dziękujemy. Nie robilem fotek Georga z tyłu. Dość dziś mamy nieszczęść.[/quote] I dobrze, dziś i tak jest smutny dzień... A czy larwy już wszystkie wybite??? -
Trevorku, to dla Ciebie od Emir, od nas wszystkich: YouTube - Trąbka - cisza (Beautiful music)
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malutka86']Ufff dzielna psina:loveu:[/quote] [quote name='saganka']Uff, jak dobrze, ze jest dobrze :lol:[/quote] [quote name='pinkmoon']Dobrze że chociaż u tego wielkopsa dobre wiadomości![/quote] [quote name='margot1504']ZORZ bedzie dobrze ! robisz piekne postepy. [/quote] Kochani, nie wiwatujmy jeszcze, bo przed Żorżem daleka droga do zdrowia. Owszem, najbardziej czekaliśmy na wyniki biochemii, i całe szczęście, że są dobre - to znaczy, że pies ma szansę. ALE! Lekarz, który prowadzi Żorża twierdzi, że rokowania są na razie ostrożne. Nie zniosłabym kolejnego rozczarowania... -
GAj Wlkp. północnik Hager w typie malamuta w schronisku
GoniaP replied to Donvitow's topic in Już w nowym domu
Śliczny pies! Oby dało się go ucywilizować ;) -
Tekist powala na kolana. Dziękuję Majguś!
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='saganka'] Ja rozumiem, ze pies pomimo bolu pozwolil spokojnie do siebie podejsc?[/quote] Tak, opaska na pysiu była tylko pro forma. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Ja nie rozumiem, dlaczego przez 1,5 tygodnia nikt nie chciał mu pomóc.[/quote] Bo bo jest duży, bo budził grozę. Dziś usłyszałam: "Pani, myśmy go nie karmili, żeby sobie poszedł"... [quote name='gameta']Cieszę się, że znalazł się ktoś taki jak p. Jerzy, cieszę się, że Gonia mu pomogła. Ten pies ma dużo sił, będzie dzielnie walczył.[/quote] Przeżył na tych działkach przynajmniej 1,5 tygodnia, musi przeżyć, i już! [quote name='gameta']JPóźniej "tylko" mu dom znaleść... Kolejny biedny bezdomny wielkopies :-([/quote] Jestem pewna, że znajdziemy.... -
Niufek, jesteś mistrzynią kamuflażu.
-
My, tzn GoniaP i Emir to jedność :loveu: Czy to coś zmienia? Źle sprawdziłam dom? Wysnułam i przekazałam Tobie złe wnioski?
-
Asior, zejdź z tonu! Taki Emir zły, że sprawdzał Ci dom w chęchach wielkopolskich, nieprawdaż? Wtedy Emir był super, a teraz jest "be"? Pomyśl i przeanalizuj proszę...
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję isadora za założenie wątku. Pies ma na imię Żorż, na cześć Pana Jerzego, jego Wybawiciela. -
Z nami jest wszystko w porządku Kasik. To ludzie nie są ludźmi, niestety....
-
LUDZIE!!! Trevorovi nie można podać środków przeciwbólowych dlatego, że jego organy wewnętrzne, w tym wątroba (odpowiedzialna m. in za przerób dostarczonych do org. substancji) , są tak zniszczone, że niezmetabolizują podanych leków!!! Czego chcecie? By umarł, bo "dobito" jego wątrobę, czy żeby przeżył "płukany" i cieszył się życiem? Wg podanych info, on walczy! Pozwólmy mu na to!
-
[quote name='Psi Ratownicy']Nie chciałem czytać wszystkiego.....Ale przeczytałem. I powiem tylko jedno: jestem przerażony. Ale nie zdziwiony. Mam wiele szacunku do Emira i uważam, że robią kawał dobrej roboty. Wiem, jak ciężko nieść bezinteresowną pomoc w Polsce, właśnie ze względu na to, że wiele osób zarzuci Nam działanie mające jakiś ukryty cel.... Emir poświęca kupę swojego czasu na działania, a i tak jest oskarżany przez ludzi o .... właśnie o co? O WSZYSTKO CO ZŁE!!! I - przepraszam, jeżeli obrażę kogoś niewinnego - najczęściej przez osoby, które potrafią tylko krytykować, wiedzą wszystko o wszystkim, ale tak na prawdę nic nie robią. Weźcie się zastanówcie, zanim znowu napiszecie coś złego o ludziach czynu. Jako refleksję napiszę zdanie, które znajduje się w Kalkucie na ścianie tamtejszego domu dziecka: Jeśli czynisz dobro, oskarżą Cię o egoizm i ukryte motywy MIMO TO - CZYŃ DOBRO Dobro, które czynisz natychmiast będzie zapomniane MIMO TO - CZYŃ DOBRO Niech to będzie nasze poparcie dla EMIRA. Róbcie dalej, to, co robicie!!! Wiele osób czyta ten wątek, ale nie wypowiadają się. I wiem, że zdecydowana większość Was popiera.:klacz::klacz::klacz::klacz: Dziękujemy za mądrość.
-
Nie wierzę w to co czytam. Rozpętało się iście Polskie piekiełko! Niewyedukowani, zajrzyjcie proszę do książek, kłania się podstawowa wiedza. Niedowiarkom proponuję modły do ich bogów. Zejdźcie proszę z Emira i pozwólcie działać lekarzom! Miejcie choć trochę zaufania! a przede wszystkim cierpliwości. Jak widać szczerość i przejrzystość nie popłaca, bo u laików wzbudza histerię! Emir, walcz o psa, spraw by wrócił do żywych i szczęśliwych!