Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Z niecierpliwością czekamy...
  2. Jakieś nowe wieści o Monciaku??
  3. [quote name='spajkus74']Witam Chcialam zapytac czy zbieracie na DT ??? Czy macie juz na oku jakis ??[/quote] Na dt nie zbieramy, bo dt jest bezpłatny :multi::multi::multi: Ola, która jest wolontariuszką w schronisku poznańskim, ta sama, która pracowała nad psychiką suni, zgodziła się wziąć ją do siebie do czasu znalezienia domu stałego. Dziś podpisałyśmy umowę, i jak tylko sunia wydobrzeje po sterylce, przeniesiemy ją do Oli. Chciałabym jednak zebrać kwotę potrzebną na zakup dobrego jedzenia dla suni, np. Royal Canin Sensitivity Control (ma problemy jelitowe po schroniskowym jedzeniu) żeby szybko nabrała masy. (Legowisko mam, Ola smycz, obrożę i miski ma). Ewentualnie chciałabym uzbierać na wizytę kontrolną u weta i rtg stawów, bo podejrzewam, że może mieć problem z tylnymi nóżkami. To tyle na teraz. Reszta wyjdzie w praniu.
  4. [quote name='gameta']Ale czy może zostać jeszcze te 3 tygodnie???[/quote] Odpowiem jak będę pewna na 100%
  5. Jak wyjdę z szoku to coś napiszę :evil_lol:
  6. [quote name='saganka']Malych kilkuletnich..[/quote] Saganko, uważam, że toz byt wielkie ryzyko, niestety.
  7. Tylko szacunkowo. Na koniec miesiąca dług w klinice to kwota pomiędzy 1500 a 2000zł. Od 1 października koszt pobytu w klinice ok 18zł/za dobę plus leki i opieka.
  8. Isadorko, zmień proszę tytuł wątku na: "Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito!" czy jakoś tak...
  9. Pręgusiu, pokaż się światu!
  10. [quote name='saganka']DEklaruje 100 zl na hotelik.[/quote] Dziękuję Saganko! Mam jeszcze gorsze wieści, Jamor jedzie na delegację a hotelowe psy zostawia pod opieką żony. Na wątku hotelu napisał, że od teraz to 7 listopada nie przyjmuje psów powyżej 30kg :placz::placz::placz::placz: I więc i ta opcja odpadła, ja się chyba potnę!
  11. [quote name='Isadora7']A ja siedzę i kombinuje jak tą część zmienić. Tak aby zachęcić do ewentualnych wpłat, ale nie robić allegro cegiełkowego bo zwyczajnie nie ma szans... nie pójdzie. Bardzo cięzko się przebić "krwawymi" historiami, a aukcja "na hotel" będzie nieefektywna.[/quote] Vide aukcja Żorża :placz: [quote name='Isadora7'] Jak jakieś pomysły to chętnie wysłucham. Trzeba by może bazarnąć, albo jak jest jakis fajny konkretny towar można zrobić allegro i wtedy zaznaczenie zę idzie na hotelowanie ma sens.[/quote] Ja mam towar, ale nie mam czasu na bazarkowanie :-(
  12. A wracając do Żorża - jakieś pomysły co robić???
  13. [quote name='spajkus74']Witam Chcialam zapytac czy zbieracie na DT ??? Czy macie juz na oku jakis ??[/quote] Odpowiem Ci na to pytanie jutro, dobrze?
  14. [quote name='gameta']A jaki jest koszt pozostawienia w szpitalu Żorża na kolejne 3 tygodnie? I czy byłoby to możliwe?[/quote] Nie wiem, jutro dopytam. [quote name='gameta']I pytanie premia - na ile czasu Donvito ma bana ?[/quote] 2 lata.
  15. Zaczynają się schody :-( Lekarz Żorża pisze dziś w mailu, że wyniki krwi poprawiły się i są na razie w dolnej granicy normy. Nie widzi wskazań medycznych, by Żorż przebywał w klinice pod nadzorem lekarza, pod warunkiem, że gdziekolwiek go zabierzemy, regularnie będzie się mu podawać leki. To jest bardzo dobra wiadomość!!! ALE Żorż, z uwagi na zbyt krótki czas po operacji, oraz ze względu na to, że 25% procent ciała ma nieporośnięte sierścią, powinien być trzymany w cieple przez kolejne 3 tygodnie! A tych warunków spełnić nie możemy, nie mamy żadnego dt!!! :placz: o deklaracji na ds nie wspomnę :placz: Jedyną opcją jest hotel, np. u Jamora. Warunki dobre, ale kojce są tylko zewnętrzne! Poza tym Żorż musi nadal przyjmować antybiotyki i leki krwiotwórcze - jego organizm nadal powinien być nastawiony na odbudowę, a jesli będzie tracić ciepło, to procesy naprawcze organizmu staną lub cofną się. Jestem znów załamana :-( Pan Doktor z resztą też nie przyjął tych wiadomości najlepiej... Personel kliniki, a przede wszysytkim Marta, która była z nami na interwencji, są bardzo związani emocjonalnie z Żorżem. Wciąż słyszę o jego super charakterze, o tym jaki jest miły i grzeczny. Niestety nikt z nich nie ma warunków by przyjąc do siebie wielkopsa choćby na tymczas :shake: [B]POMOCY!!![/B] :placz:
  16. Trzymajcie kciuki za Perrunię! Jutro ma sterylkę...
  17. [quote name='Agnieszka103']Czy pieniądze można przesyłać na konto podane na 2 stronie? Trzymam mocno kciuki za suńke[/quote] Tak Agnieszko, to konto poznańskiego oddziału fundacji Emir. Dziękuję!
  18. Dzięki Stonko, każda pomoc się suni przyda!
  19. Zdjęcia nie oddają jej uroku i gamy min, słodkich, którymi dysponuje... Słodziak nad słodziakami, nic tylko brać i kochać!
  20. [quote name='a.piurek']GoniuP myślę, że się nie pogniewasz jeśli odrobinę zmienię Twoją wypowiedź: z uwagi na jego cudowne rozmiary i docelową wagę, nie każdy domek jest w stanie przyjąć tak wyjątkowego psa:loveu:[/quote] Nie pogniewam się, a wręcz stwierdzę, że pięknie to ujęłaś! :loveu: [quote name='max45']Jakiego domu szukacie dla niego? Chcecie żeby mieszkal w domu czy może być na zewnątrz? Może mieszkać z innymi psami?[/quote] Przede wszystkim troskliwego, takiego, który zapewni mu miłość, dobre jedzenie i zajęcie. Ja nie lubię bud, ale rozumiem, że w przypadku Żorża buda nie byłaby taka zła. Jak zostanie dobrze odżywiony i porośnie futrem pewnie żadna zima nie będzie mu straszna. Czy może mieszkać z innymi psami? Tego nie wiem, nie próbowaliśmy go łączyć w stado z uwagi na jego stan.
  21. Pierwsze słyszę, żeby obecnie żądano za psa 200zł - to mit. Jeśli schronisko będzie przekonane, że pies idzie w dobre ręce, oddadzą go pewnie za 20zł. Ze względu na swój pokojowy charakter, psiak jest ulubieńcem pracowników, którym bardzo zależy, żeby trafił do dobrego domu. [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/BiaY?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Biały[/url] Cieszę się, że wreszcie znalazły się osoby, które chcą mu pomóc. Gdyby potrzebna była jakaś pomoc, poza finansową, możecie na mnie liczyć.
  22. Znalazłby się może ktoś, kto wstawiłby tu zdjęcia Pręgusi?
  23. [quote name='majqa']Taki zarys Żorża powinien dobrze wróżyć, zwiększa jego szanse na adopcję.[/quote] To prawda, ale z uwagi na jego ogromne rozmiary i docelową wagę, to nie jest pies nadający się do każdego domu.
×
×
  • Create New...