Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Całe szczęście, że trafiła na Ciebie! Co by z Nią było gdyby nie Ty? Nie chcę nawet dywagować :placz:
  2. Jamnioł odstawiony do dt i zaopatrzony - melduję posłusznie ;) Śliczny pulpecik z niego i taki śmieszny :loveu: Powinniśmy go przechrzcić na Shark, bo ma cofniętą dolną szczękę :diabloti: Nie podoba mi się też jego nosek, ma tam jakąś narośl :roll: (wygląda to tak, jakby miał na nim przyschnięte błoto - no ale błoto to to chyba nie jest). Biedaczek jest bardzo zestresowany - ma srakunię i nie chce jeść. Musi chyba odespać koszmar schroniska :shake: śpi teraz na swoim legowisku jak nieżywy.
  3. [quote name='Kana']Apropo ratunku... wlasnie po niego jade...[/quote] Czekamy zatem na relację.
  4. Jest dt. Jadę po niego za 2 h. Trzymaj się mały.
  5. A ja, osoba, która stoi na uboczu stwierdzam, że psiak nareszcie jest psem szczęśliwym. Tylko gdzie ten dom???
  6. Helga, i jak wypadło dzisiejsze spotkanie z "bułeczką" sweetbulleczką??? :loveu:
  7. Nie wiem... W każdym razie to jego aktualne allegro: [url=http://www.allegro.pl/item769746050_moja_pani_probowala_mnie_otruc_labrador_pele.html]Moja pani próbowała mnie otruć - Labrador PELE (769746050) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. [quote name='agabytom']W stanie jest dobrym,tylko potwornie zaniedbany,no i ma odgryzione uszko. [B]Ale okazuje się,że to łagodne ciele nie może zostać tak od razu oddane do adopcji,bo może być agresywne. :shake:[/B] [COLOR=Red]Jakoś nie widać u niego agresji.... Kochana ciapa,bez cienia złości,wobec ludzi czy innych psów...[/COLOR][/quote] Nie rozumiem Twojej wypowiedzi...
  9. [quote name='kamilawa'] Kurcze, Iwan jest cudny, mądry... szkoda, że taka sytuacja w jego życiu się przytrafiła...[/quote] No właśnie, proszono by nie komentować, to nie skomentuję :shake: Ja uważam, że mój Bobo jest najmądrzejszy na świecie, ale z opisu wynika, że Iwan też nieźle używa szarych komórek. Oczywiście ani Bobo, ani Iwan to żadne owczarki niemieckie, bo czarnych jak smoła nie ma, ale to "rasa" sama w sobie, widziałam już takich kilka. Wszystkie były mądre i wpatrzone w człowieka. Wszystkie uwielbiały pracować i aportować, wszystkie były cudowne, jeśli człowiek poświęcał im uwagę, kierował ich uwagę w dobrą stronę i wymagał... Wtedy, kiedy mogą się wyszaleć i zadowolić przewodnika, są najszczęśliwsze i najkarniejsze...
  10. Ma Allegro i inne, ale nie wiem dokładnie jakie, bo już się w tym wszystkim pogubiłam :(
  11. Kolega ma "żonę" i w zasadzie tylko ją akceptuje, bo sobie ją "wychował" od szczeniaka. [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SqLNBuEfrLI/AAAAAAAAsbE/xby0OsxAUz4/s400/P9030135.JPG[/img] Ale zrobię wszystko, jeśli do mnie trafi, by znaleźć mu dobry dom.
  12. [quote name='al-ka']Może ja coś przeoczyłam na wątku,ale skoro pies jest tak mądry,wychowany to musiał być kochany.Może on został ukradziony,może się nieszczęśliwie zagubił i ktoś może go szuka?[/quote] Rozmawialiśmy o tym w lecznicy. Od ogłoszeń w necie aż huczy, no ale nie każdy ma internet. Plakat jest w przygotowaniu. Porozwieszam gdzie się da, niestety teren, na którym Żorż się błąkał to teren rekreacyjny (w pobliżu piękne jezioro), najbliższe miasto, to Kórnik, a wokół wiele wsi... Nie jestem w stanie tego terenu objechać :shake:
  13. On wygląda jak mój pies: [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SqLN-1bkLiI/AAAAAAAAqMw/sR4YxrlrmX4/s400/P8300017.JPG[/img]
  14. Jestem załamana, bo Pele ciągle siedzi w hotelu, a to są straszne koszty :placz: Ma ogłoszenia, a nie miałam ani jednego poważnego telefonu w jego sprawie :-(
  15. Być może masz rację, nie spieram się. Ale Żorż w stosunku do obcych nie od razu jest ufny. On się "sprzedaje cały" dopiero jak kogoś lepiej pozna ;) Co ciekawe, kupiłam mu wczoraj psie ciasteczka, nie tknął żadnego, kolega podsuwał mu wcześniej parówki, również je olał, je tylko z miski :crazyeye:
  16. Nie mam dziś weny twórczej, ale chociaż pokaż się światu. Tak mało nas na tym wątku :(
  17. Smutna to relacja :-( Biedna mała :-( Jesteśmy na samym początku żmudnej drogi do normalności. Bez Ciebie Olu, Perra nie miałaby żadnych szans... Dziękuję :calus:
  18. A czy "właściciele" poniosą jakąś karę???
  19. [quote name='Szarotka']Moze on by mogl zostac psim terapeutą. Jeden z naszych owczarkow ze shcroniska wlasnie to robi.[/quote] Szarotko, ja uważam, że dogoterapia jest bardzo stresująca dla psa i nie chciałabym Żorża widzieć w tej roli. On ma być wolny, kochany i mądrze rozpieszczany - to chyba marzenie nas wszystkich ;)
  20. [quote name='Szarotka']Szkoda, ze nie moze nam opowiedziec swojej historii :-o:-o:-o[/quote] Też żałuję, ale na razie swoim zachowaniem rysuje całkiem fajny obraz ;)
  21. A ten działa? [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Pregusia91009?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Pręgusia 9.10.09[/url]
  22. [quote name='furciaczek']Goniu sklec jakis tekst do ogloszen to mala pooglaszam jutro :)[/quote] Furciaczku, ledwie patrzę na oczy, miałam właśnie powiedzieć dobranoc. Jutro postaram się sklecić tekst i Ci wyślę. Ale ze mnie żaden znawca ttb... Ja na nią patrzę jak na każdego psa. I ta obserwacja wskazuje na jedno: Pręgusia potrzebuje: - ODPOWIEDZIALNEGO domu - najlepiej obytego z astami - szkolenia - "twardej ręki" i RUTYNY - piłeczek - miziania i ogólnej atencji - wybiegania do momentu zmęczenia
  23. Dziś trochę więcej wiemy o Pręgusi... Ma łatkę psa agresywnego - w karcie przyjęcia.... Odbyła 2tyg kwarantannę obserwacyjną..... Ja, która do ttb podchodzę z rezerwą, nie czuję wobec tej suni ani krzty strachu! Dziś wyprowadziłyśmy sunię z boksu... To niewyżyta psina, która jest nienauczona NICZEGO! Młodziutka, pełna energii i swoich pomysłów na zabawę... W zabawie skacze i chwyta zębami za ... cokolwiek: nogawkę, rękę, ramię. Chwyta, to prawda, ale ten chwyt, choć odczuwalny, nie boli. Myślę, że to był powód jej oddania.... Sunia jest ciekawa świata i ludzi. Na trawniku znalazła kamień, którym z pasją zaczęła się bawić (wkrótce dostanie do boksu piłeczkę), wyrywała z trawnika trawę, zaczęła w nim kopać, rwała zębami darń. Sami zobaczcie: [URL="http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Perra091009?feat=directlink"]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Pregusia91009#[/URL]
×
×
  • Create New...