-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Przeginasz z tą ostatecznością... :mad: :mad: :mad:[/quote] Dlaczego??? Marzy mi się bukiet róż w kolorze bordo, przepasanych skromną wstęgą. Powinnaś mnie już znać Majguś. Ja rzadko idę na kompromisy. W życiu liczy się jakość - w zasadzie we wszystkim ;) -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Mówisz i masz... [CENTER][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4418/283q.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] Dobra, może być w ostateczności :eviltong: To dla Was Veticusie!!! Cziłki i cziłkopodobne szukajcie bezpiecznych przystani!!!!!!!! -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Mogę być wybredna?? Poproszę o czerwone, względnie bordowe kwiaty. One niosą przesłanie, a my staramy się być perfekcjonistami ;) -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Majguś, OBY się nie zmarnował. Żorż - super wielkopies - wygrał drugie życie, teraz walczymy wspólnie o trzecie - OSTATECZNE! -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Po Twojej rekomendacji Tanitko, propozycja tygodnia "stoi". W 7 dni można znaleźć i sponsorów i inną alternatywę. -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Dzielni weci, a do tego z serduchem! :loveu:[/quote] Przykładów można mnożyć... Pamięć jest zawodna w naszym przypadku, ale mogę zacząć grzebać w pamięci i przytaczać... Choćby Piano, Płytka 1 i Płytka 2, Żorż... niezliczona rzesza "gajowców" i stricte "emirowców", wiele psich i kocich istnień "spod naszej ręki" zawdzięcza życie Doktorom C. i ich Zespołowi. Niech Dogo zabrzmi od podziękowań i gromkich braw!!! -
Stał się cud! Autystyczny Pucek pojechał do domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jest lepiej niż p Małgosia oczekiwała. W domu Pucio SAM wyszedł z zapaskudzonego podczas drogi kontenerka... (rigolletto i srakunia). Znalazł "ciemny" kąt pod terrarium w salonie. Zjadł podaną mu michę jedzenia kiedy wydawało mu się, że nikt nie widzi. Został wykąpany, podcięto mu dredy. Schował się w umytym kontenerku i śpi na zapodanej podusi. Je kiełbaski z ręki... Wyniesiony na dwór zesztywniał zupełnie :-( Nie załatwił potrzeb. Teraz pewnie znów śpi w kąciku. P. Małgosia pisze, że trzeba go nauczyć chodzić, bo nie umie.... Cóż, przez rok tylko się chował i leżał w najciemniejszym kącie :-( -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Na tym bazowałam pisząc "propozycję". Nie mogę się jednak zobozwiązać na całkowite sponsorowanie suni. Mamy w klinice cziłki, na wylocie a w hotelach i dt : Pelego, Pulsara, Żorża, Patyczka, Perrę, jamola, a za chwilę Iwana, i pewnie inne, o których w tej chwili nie pamiętam :oops: -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Hoteliku u Agnieszki nie znam, hotel u Jamora jest sprawdzony. Moja propozycja jest taka: Emir Poznań zasponsoruje 1 tydzień BEZPIECZNEJ opieki nad sunią - gdziekolwiek. Potem będziemy myśleć dalej. -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
A osobny post poświęcam podziękowaniu klinice Veticus w Śremie, a w szczególności dr. Piotrowi C. Nie wiedzieli ile psów im zwalimy na głowę, ale nie zająknęli się nawet na moment. Byli gotowi na ponad 20, w zasadzie z dnia na dzień. To się nazywa ORGANIZACJA! O los psów jestem spokojna. W tej klinice dba się o nie, jak o swoje własne :loveu: -
[quote name='Helga&Ares']Niech no tylko jakaś jamolka mi się trafi ...:megagrin:[/quote] Oczywiście, bo mnie tylko jakieś dzikie kundle się trafiają :angryy::confused::bigcry::wallbash::niewiem::obrazic::grab::talker::hmmmm::2gunfire::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
A ja się nie mogę doczekać tego ufffffff, tego uczucia równającego się ze zdjęciem kamienia z piersi, kiedy już wiadomo, że uratowany pies jest pod najlepszą z możliwych opieką, i że znalazł ten wyśniony dom... Kieliszki uszykowane, szampan się mrozi- moja modła - oby nie zamarzł na kość. -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Masz tam jakiś hotel w pobliżu?? Albo inaczej, jak daleko od Ciebie do [B][url=http://www.jamor.pl/]Jamor.pl ~ hotel i szkolenie psów - Strona Glowna[/url] [/B] ??? -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Nieważne czy preparat podać czy nie. Pchły jej nie zeżrą. Co dalej z sunią?? Jest jakiś plan??? -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula'] Tam jest sporo propozycji. Jeśli więc moja pomoc okaże się zbędna, to możecie liczyć na DT u mnie dla jednej bidy.[/quote] Zulugula, dziękuję!!! Pamiętaj o nas! [quote name='majqa'][B]Domiś[/B], myślicie o jakichś cegiełkach dla biedulków, cegiełkach w które byłby wpleciony apel o domki?[/quote] Koniecznie Majguś, nie wiemy już skąd brać pieniądze na kolejne bidy :-( no i musimy je wszystkie wkrótce zabrać z kliniki, a te maleństwa nie mogą przecież trafić nigdzie indziej, tylko do ciepłych domków i czystych łóżeczek... [quote name='Helga&Ares']Cegiełki z apelem o domki na pewno byłyby jakąś alternatywą dla bidek, muszę porozmawiać z Isadorą.[/quote] Domiś, Isadora i Majga to CZARODZIEJKI :loveu: [quote name='majqa']OKI, w razie potrzeby pomogę.[/quote] Na potwierdzenie powyższych słów :mdleje::calus: [quote name='Isadora7']Ze mną tez rozmawiać nie musisz... wiadomix :)[/quote] :mdleje::calus: [quote name='Helga&Ares']Na Was zawsze można liczyć:Rose:[/quote] A miałaś kiedyś jakiekolwiek wątpliwości? :razz: [quote name='terra']Wstawiłam psiaczki do wątku, może będzie z tego domek albo tymczas: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/pinczerowaty-rudy-maluch-plec-obojetna-domek-pod-okiem-dogomanek-148925/index2.html#post13168046[/URL][/quote] Dziękuję serdecznie :Rose: [quote name='Sasza']moge zapewnic DT dla 1 pieska, zapewniam dobra opieke (w tym wet., jesli taka potrzeba, ew. kastracje/ sterylizacje), socjalizacje, mam cudnego psiego terapeute, ktory jest delikatny a rownoczesnie chetny do zabawy - moze pomoze otworzyc sie psince. chcialabym miec tylko pewnosc ze pies/ suka nie bedzie agresywna (mialam ostatnio niefajne doswiadczenia z agresywnym psem, ale on byl duzo silniejszy i co tu duzo mowic grozniejszy od tych kruszynek, zagrazal i mnie i moim zwierzetom), ale tego chyba nikt nie zagwarantuje? w mieszkaniu nie mam raczej mozliwosci izolowania psow.. zapraszam do mnie na wczesniejsza rozmowe, ocene warunkow i decyzje Kazdy z tych psiakow wyglada jak moj Totek!!:-( edit: warszawa[/quote] Saszo, spadasz nam z nieba. Dostaniesz na dt najkochańszą kruszynkę. Z tego zo mówi Doktor, one wszystkie są fajne, tylko nie wiedzą czego się spodziewać po człowieku... Trzeba trochę cierpliwości, łagodności, a będą super psinkami! [quote name='Ewa i flatki']Znowu taka makabra? Koniecznie zawiadomcie opiekę społeczną, jeżeli ci ludzie również żyją w tych warunkach, to może ktoś ruszy d ...i postara się ich umieścić w domu opieki. Tam rozmnażalni nie będą mogli mieć a ich egzystencja też ulegnie poprawie. Czy te psiaki nadają się do zamieszkania w bloku u osób starszych? Bo tacy są ( na ogół) miłośnicy pinczerków.[/quote] Ewo, taki jest plan. Spróbuję się skontaktować z OS w poniedziałek. Psiaczki nadają się do bloku, ale zanim ewentualnie trafią do osób starszych (nie aż takich starych, bo są młode) musimy rozpoznać ich charaktery. [quote name='KaRa_']Jak można psy w takiej komórce trzymac :-( :shake: Ci starsi ludzie bez problemu oddali psy?[/quote] Nie, nie obyło się bez problemów. To, że je w ogóle oddali, to wynik kilkutygodniowych negocjacji Pani K. ze Swarzędza. [quote name='Ninka']To jest agresywny pies do innych samcow...[/quote] Tak mówił "opiekun Ninko. Ale to wcale nie musi być prawda ;) -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Majguś, dziękuję za wstawienie zdjęć :iloveyou: [B]Dzień pierwszy w klinice:[/B] Wszystkie psy bez wyjątku były okrutnie zapchlone, a brzuchy miały wzdęte od robali i świństw, którymi były żywione. Podczas podróży niektóre zwymiotowały skórki od pomarańczy i jakiś niebieski plastik :shake: Na wstępie zostały w lecznicy spryskane środkiem przeciwko ektopasożytom, odrobaczone po raz pierwszy i nakarmione RC intestinal, bo wszystkie miały biegunkę. Wszystkie są mega wystraszone, lepiej czują się w swoim towarzystwie, niż w towarzystwie człowieka... :shake: Jedna z suczek ma poważne problemy skórne (zostały pobrane zeskrobiny) więc został wdrożony antybiotyk. Podobnie postąpiono z kociaczkiem, który jest w trakcie leczenia p.ko KK [B]Dzień drugi w klinice:[/B] Psiaki zostały wykąpane i zastosowano frontline. Ponownie dostały środki przeciwko robalom. Wykonano też usg wszystkich suk i ufff, nie są w ciąży - wielkie brzuchy to tylko, lub aż robale :shake: Biegunki u psów ustępują :multi: [B]Dzień trzeci w klinice:[/B] Trzy samce zostały wykastrowane, czwarty na kastrację jest za młodziutki, więc Doktor go na razie oszczędził. Wszystkie psiaki są nadal wystraszone, ale robią postępy. -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
JEST :multi: Gdzie jest????? -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Czy ja mam już drugie jajo dziś znieść??? :roll: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Isadoruś, jesteś niezawodna :loveu: -
[img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SteU8Pt8kOI/AAAAAAAAsmA/WJ1H0sowuiE/s400/Obraz%20021.jpg[/img]
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Fotki obiecała nam Marta, która ma wolny weekend,więc bierze Żorża do domku - niestety, od razu uprzedzam, że [U]TYLKO na weekend[/U].