-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']aż mi się nasuwa pytanie ... gdzie te "kruczki" ;D ;p [IMG]http://i3.ytimg.com/vi/FHkJbOrX-4I/default.jpg[/IMG][/quote] Dobrze ujęte :evil_lol: Ja nie uwierzę, póki nie zobaczę :eviltong: Oni chyba naprawdę chcą się go pozbyć jak najszybciej z tej kliniki ;):evil_lol: -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']A ona nie ma czegoś ze skórą czy tylko tak wygląda źle ?[/quote] Skórę ma zdrową. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
A pisałam już, że docelowo pewnie będzie ważył z 70kg?? :loveu: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Nie mów tylko, że Doktor testował Żorża na swojej Córce:evil_lol: [/quote] Tego nie wiem, nie dopytałam :evil_lol: Aha, i jeszcze jedno, na hasło: "Żorż - zastrzyk", Żorż staje i czeka, a po zastrzyku się cieszy :loveu: -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Daj delete przed banerkiem Patyczka.[/quote] Ty to masz ... główkę :loveu: -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='saganka']Dostalam pytanie ale nie wiem jak to sprawdzic - jak Źorż do dzieci?[/quote] Mam całą masę nowych info o Żorżu :loveu: [LIST] [*]nie tyka kotów, a wręcz skonfrontowany z sykiem, odchodzi :loveu: [*]wobec 4 letniej dziewczynki nie wykazał cienia zdenerwowania, dał się głaskać i machał kitą :loveu: [*]z suczkami próbuje się bawić :loveu: [*]woli kobiety od mężczyzn ([COLOR=LightBlue]jak normalny chłop z resztą[/COLOR]) jest wobec kobiet bardzo wylewny :loveu: [*]wobec mężczyzn początkowo zachowuje dystans ale daje się przekonać :evil_lol: [*]pochłonąłby każdą porcję jedzenia, rzuca się na miskę, ale bez problemu można mu ją odebrać :loveu: [*]waży już 48 kg :multi: [*]nabiera masy mięśniowej :loveu: [*]zachowuje czystość w lecznicy, ani razu nie zdarzyła mu się wpadka, nawet w pierwszym okresie, kiedy cierpiał i był bardzo słaby :loveu: [*]ładnie chodzi na smyczy :loveu: [*]wychodzi na 3 spacery dziennie, szybko biegnie zrobić qu i siu, po czym spuszczony ze smyczy nie oddala się, a zachęca do zabawy, delikatnie łapie za ręce, robi "ukłony", macha kitą jak szalony i pięknie się uśmiecha :loveu: [*]po krótkiej zabawie ciągnie do lecznicy :loveu: [*]potrafi sygnalizować chęć wyjścia głośnym, niskim "hau" [*]bardzo lubi suche bułki :loveu: [*]jest bardzo dobrym stróżem :loveu: [/LIST] Pozostaje tylko sprawdzić jego reakcję na drugiego samca i jest komplet info! -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Domiś za piękny banerek :loveu: BTW czy może mi ktoś udzielić instrukcji jak sprawić by banerki w moim podpisie były w 1 rzędzie??? :oops: -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']chętnie zrobiłabym jej allegro ale troszkę mało o niej wiadomo i nie za bardzo wiem co napisać. może dałabyś tekst do ogłoszeń? pewnie nie ma szans na zdjęcia poza klatką?[/quote] Spróbuję coś sklecić i może uda się zrobić dziewczynce ładniejsze zdjęcia na dniach. -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']śliczna dziewczynka, taka się delikatna wydaje... a noce już takie zimne:shake: w jakim ona może być wieku? czy ktoś ją już gdzieś ogłasza?[/quote] To młodziutka sunieczka po sterylce. I niestety nikt jej nie ogłasza :shake: -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nikt Cię nie widzi :( -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ha ha!!! Piromanka nadciąga z pomocą ogłoszeniową! :lol::loveu: -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']mam nadzieje ze uda mi sie Ciebie w przyszlosci wykorzystac:evil_lol::diabloti:[/quote] Normalnie się rozmarzyłam :eviltong: Ludziska, zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/google-page-rankingegusia-ast-czyli-et-go-home-147997/[/url] Pomoc na wątku potrzebna! -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Ja czekam na info, czy może się jeszcze poklinikować. To ważne, wiadomo będzie co trzeba dalej. Do adopcji teraz i tak się nie nadaje jeszcze (czy się mylę?) więc ogłoszenia póki co zbędne ...[/quote] [quote name='majqa']Co by nie było złym rozwiązaniem, bo pozostawałby wciąż pod fachową opieką.[/quote] Żorż MOŻE zostać w klinice dopóki nie będzie potrzebne jego miejsce dla innego psa, czyli terminu nie da się przewidzieć! Dobre i to, ALE nie możemy zaniechać starań o znalezienie dla niego alternatywy. Myślę też, że nie ma co czekać z ogłoszeniami, tylko trzeba ruszyć z kopyta już. Cuda się zdarzają, ale umówmy się, Żorż chyba nie znajdzie domu z dnia na dzień :shake: -
Ola, u której zamieszka Perra zalogowała się na dogo, ale nie może nic napisać, natomiast wysłała mi pw. Czy ktoś z Was wie o co chodzi i dlaczego nie może pisać na wątkach??? :cool1:
-
Dzięki Isadorko :calus:
-
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Roxi, sweetbull, idealna dziewczynka, super sunia... Nie oddamy jej nikomu nie wyjątkowemu. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Kochani, pomoc finansowa, to spłata długów. Aż i tylko. Ale co z z samym wielkopsem?? -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Domiś , cudnie, dziękuje :buzi: -
[quote name='Isadora7']Ale namiar w aukcji na Ciebie Gonia tak?[/quote] Of course, nie tracimy kontroli ;)
-
[quote name='stonka1125']chytrusssssssssss,a tak na serio to bardzo się cieszę że perra będzie miała spokój,to najważniejsze dla strachulców...[/quote] ;) W domu mieszkają 2 psy, Perra będzie 3cim, będzie musiała zaakceptować ślepego kota rezydenta, a jak spełni wszystkie wymogi, to będzie się miała jak pączuś w maśle ;)
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
GoniaP replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']Szukam kogos kto przeprowadzi wizyte przedadopcyjna dla suni CC w Poznaniu:cool3:[/quote] Mła ;) Jestem do dyspozycji. -
Oj nie, staraj się o swoje Oleńki, wara od TEJże właśnie :mad: