-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Stał się cud! Autystyczny Pucek pojechał do domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Anioł Pucusia, p. Małgosia, ta sama, która kilka dni wcześniej adoptowała gajową Sarunię, przyjechała po niego samochodem wyładowanym szczelnie słomą dla schroniska, żeby reszta biedaków nie marzła... Sam Pucuś, po wielu próbach został jakoś wpakowany do kontenerka i tak podróżował do domu. Ja z wielką niecierpliwością czekam na pierwsze wieści... Jak zniosę jajo, to mam nadzieję, że będzie ono szczerozłote, żebym mogła zapewnić innym biedakom ciepły kąt. -
Sara uciekła bezdomności! Ma swoje miejsce na ziemi...
GoniaP replied to zula131's topic in Już w nowym domu
Na razie nie wiem jak pomóc, niech się tylko znajdzie a coś wymyślimy. -
Stał się cud! Autystyczny Pucek pojechał do domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Stał się cud!!! Pucuś jest właśnie w drodze do nowego domu!!! :multi::loveu::multi:Trzymajcie za niego kciuki, bo jest sparaliżowany ze strachu!!! :shake: To dopiero początek, teraz czekamy na drugi cud! -
[quote name='dzieciolek'] Oddałam wreszcie aparat do naprawy więc chętnie od Ciebie Goniu pożyczę.[/quote] A będziesz gdzieś bliżej cywilizacji ;)
-
Metamorfoza Perruni: [URL="http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Perra02?feat=directlink"]Picasa Web Albums - Małgorzata - Perra[/URL] A to zdjęcie rozczula! [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/SteVA1JTaiI/AAAAAAAAsmw/6uMVPUdepK4/s400/Obraz%20039.jpg[/img]
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares'] [IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/DSC09948.jpg?t=1255630025[/IMG] [/quote] Widzę, że nikt z Was na razie nie wpadł na to, dlaczego Dominika wkleiła to zdjęcie :placz: Nam wyobraźnia podpowiedziała od razu. Ten "daszek" znajduje się pod sfotografowanym wcześniej wejściem do psiego piekła. -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']a kot to dziewczynka czy chłopczyk?[/quote] Dziewczynka :loveu: -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Auraa, bardzo żałuję, że nie mogłam zrobić zdjęć w środku, wtedy wszystko byłoby jasne. To zatłoczona klitka pełna śmieci, stołów, stoliczków, rupieci, zakamarków, jakieś wielkie łóżko, czy kanapa (z nerwów nie pamiętam) - ciemno tak jak w jakiejś jaskini, palą się tylko żarówki na gołych drutach! Te psy były przerażone, uciekały przed facetem, chowały się nie wiadomo gdzie. Poza tym mamy powody by przypuszczać, że facet był uprzedzony o interwencji - niestety :-( Nie umiał nawet powiedzioeć ile miał w sumie psów, no bo skąd, jak "stan" się wciąz wahał, jak w jakimś horrorze! Dokładniejsze info o psach będzie na dniach. Wiemy na razie, że jest 5 suczek i 4 pieski, no i ten nieszczęsny kocio z KK. Wyglądają na młodziutkie, z resztą nie sądzę, by w tych warunkach jakikolwiek psiaczek dożył starszego wieku - tam panowało prawo dżungli :-( -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']nie mieści się to w głowie,gonia wiem że spędza ci to sen z powiek,widziałam w jakim stanie byłyście po przywiezieniu ich,a ja w swojej nieświadomości załamana byłam jednym którego przywiozłam,wstyd mi,rozpuszczam wici......słów brak....[/quote]Stonko, gdybyś mieszkała w Poznaniu, byłabyś na tej właśnie akcji - zapewniam ;) Liczy się każde uratowane istnienie beagle też potrzebował i nadal potrzebuje pomocy. A to, że po takich akcjach żyć się odechciewa, to inna para kaloszy. -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']To straszne , takie maluchy potrzebują szczególnej uwagi i troski. Czy są tam też szczeniaki?[/quote] Ocalał jeden, niestety nie wiadomo co stało się z resztą :-( -
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares'][COLOR=black] [/COLOR] [IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/DSC09946.jpg?t=1255552321[/IMG] [/quote] Za tymi drzwiami rozgrywa się NADAL ludzki dramat... Mamy zamiar zapukać do drzwi opieki społecznej i zadać im parę pytań. Za tymi samymi drzwiami, do wczoraj rozgrywał się również psi dramat :-( Ciemna izba, NORA chciałoby się rzec, starszy człowiek i jego niepełnosprawna żona, wszechobecny brud, rozwalające się przedmioty, skrajne ubóstwo, śmieci i psie odchody :placz: Tam też żyły psy, najpierw parka, a jak nietrudno sobie wyobrazić, w krótkim czasie całe stado. [COLOR=Red][B]Uwięzione w ciemnym świecie czterech ścian, zdane na towarzystwo swoich żyjących w nieświadomości oprawców, żywiące się odpadkami, jeśli takowe były, gryzące się nawzajem, uprawiające kanibalizm, żyły, rozmnażały się, kaleczyły, cierpiały i umierały bez niczyjej pomocy. Tzw. selekcja "naturalna"...[/B][/COLOR] Niestety nie mamy pewności, czy ten człowiek oddał nam wszystkie psy, mógł je przed nami równie dobrze schować. Na 9 psach i małym kotku, obawiam się, że się nie skończy, a interwencję trzeba będzie powtórzyć za jakiś czas. Najbardziej jednak boli świadomość, że nawet jeśli pozbawimy go WSZYSTKICH "ukochanych" psów, za chwilę weźmie sobie nowe i te nowe skaże na podobną egzystencjonalną gehennę. -
Stał się cud! Autystyczny Pucek pojechał do domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nie napiszę nic ponad to, co wcześniej napisałam - ot tak, żeby nie zapeszyć. Dotykałam dziś tego biedaka... To kłębuszek strachu i beznadziei. Temu, kto doprowadził tego młodziutkiego psa do takiego stanu życzę, żeby kiedyś sam poczuł się jak jego ofiara. -
Pewna Pani bardzo interesuje się losem Perruni...
-
Stał się cud! Autystyczny Pucek pojechał do domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziś Pucuś miał odwiedziny wyjątkowej osoby... Kolejna dobra dusza myśli nad jego przyszłością. -
Kana, czy mogłabyś mi przesłać skan zrzeczenia się psa na adres: [email][email protected][/email] ?
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Żorż, spędzasz mi sen z powiek :-( -
TYCHY Pilnie dom dla 6l jamnika, pani ciężko chora i już nie ma sił:(
GoniaP replied to Kessi77's topic in Już w nowym domu
Ojej :shake: -
Kasiu, a może podrzucę Ci mój aparat? Bo zdjęcia, zdjęcia potrzebne!!!
-
Sara - młodziak w typie Flat Coated Retriever - MA CUDOWNY DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam :loveu::loveu::loveu: -
GRASIK vel IRO W NOWYM DOMU DZIEKI BIGIELKOWEMU FORUM! POWODZENIA!
GoniaP replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']martwię się ,bo bez sensu dwa dni był u tego chłopaka (prawie trzy)[/quote] Nie bez sensu :shake: Zadaj sobie pytanie co by się z nim stało, gdyby nie wpakował się do tego auta... :shake: -
[quote name='dzieciolek'][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/975/pa133791.jpg[/IMG] Wreszcie udało mi się coś zamieścić:multi: To jest Pako na swoim fotelu. W podobnej pozycji właśnie się teraz znajduje.[/quote] No wiesz Kasiu :angryy: A gdzie podusia??? :diabloti: [quote name='dzieciolek']Niestety na razie nie będę w stanie zamieścić więcej zdjęć, bo jak na złość popsuł mi się aparat:placz:: nie ostrzy a do tego szaleje lampa błyskowa. Muszę go oddać do naprawy póki jest jeszcze na gwarancji. Postaram się jak najszybciej pożyczyć jakiś od znajomych, żeby na bieżąco relacjonować wyczyny Pako.[/quote] Dobrze myślisz :eviltong: A jak nic nie wymyślisz, to zadzwoń do mnie ;) [quote name='dzieciolek']Dziś Pako po raz pierwszy został sam w domu na 2 godziny. Był grzeczny. Nie szczekał i niczego nie zdemolował (oprócz zabawki krokodyla, który nie ma już całej tylnej części ciała). Jestem z niego dumna:)[/quote] A skąd wiesz, że był grzeczny??? Napuściłas na niego sąsiadów? :evil_lol: