-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Jamnioł odstawiony do dt i zaopatrzony - melduję posłusznie ;) Śliczny pulpecik z niego i taki śmieszny :loveu: Powinniśmy go przechrzcić na Shark, bo ma cofniętą dolną szczękę :diabloti: Nie podoba mi się też jego nosek, ma tam jakąś narośl :roll: (wygląda to tak, jakby miał na nim przyschnięte błoto - no ale błoto to to chyba nie jest). Biedaczek jest bardzo zestresowany - ma srakunię i nie chce jeść. Musi chyba odespać koszmar schroniska :shake: śpi teraz na swoim legowisku jak nieżywy.
-
Jest dt. Jadę po niego za 2 h. Trzymaj się mały.
-
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Oj Domiś :placz: -
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Helga, i jak wypadło dzisiejsze spotkanie z "bułeczką" sweetbulleczką??? :loveu: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Nie wiem... W każdym razie to jego aktualne allegro: [url=http://www.allegro.pl/item769746050_moja_pani_probowala_mnie_otruc_labrador_pele.html]Moja pani próbowała mnie otruć - Labrador PELE (769746050) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
[quote name='agabytom']W stanie jest dobrym,tylko potwornie zaniedbany,no i ma odgryzione uszko. [B]Ale okazuje się,że to łagodne ciele nie może zostać tak od razu oddane do adopcji,bo może być agresywne. :shake:[/B] [COLOR=Red]Jakoś nie widać u niego agresji.... Kochana ciapa,bez cienia złości,wobec ludzi czy innych psów...[/COLOR][/quote] Nie rozumiem Twojej wypowiedzi...
-
[quote name='kamilawa'] Kurcze, Iwan jest cudny, mądry... szkoda, że taka sytuacja w jego życiu się przytrafiła...[/quote] No właśnie, proszono by nie komentować, to nie skomentuję :shake: Ja uważam, że mój Bobo jest najmądrzejszy na świecie, ale z opisu wynika, że Iwan też nieźle używa szarych komórek. Oczywiście ani Bobo, ani Iwan to żadne owczarki niemieckie, bo czarnych jak smoła nie ma, ale to "rasa" sama w sobie, widziałam już takich kilka. Wszystkie były mądre i wpatrzone w człowieka. Wszystkie uwielbiały pracować i aportować, wszystkie były cudowne, jeśli człowiek poświęcał im uwagę, kierował ich uwagę w dobrą stronę i wymagał... Wtedy, kiedy mogą się wyszaleć i zadowolić przewodnika, są najszczęśliwsze i najkarniejsze...
-
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Ma Allegro i inne, ale nie wiem dokładnie jakie, bo już się w tym wszystkim pogubiłam :( -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='al-ka']Może ja coś przeoczyłam na wątku,ale skoro pies jest tak mądry,wychowany to musiał być kochany.Może on został ukradziony,może się nieszczęśliwie zagubił i ktoś może go szuka?[/quote] Rozmawialiśmy o tym w lecznicy. Od ogłoszeń w necie aż huczy, no ale nie każdy ma internet. Plakat jest w przygotowaniu. Porozwieszam gdzie się da, niestety teren, na którym Żorż się błąkał to teren rekreacyjny (w pobliżu piękne jezioro), najbliższe miasto, to Kórnik, a wokół wiele wsi... Nie jestem w stanie tego terenu objechać :shake: -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
GoniaP replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Jestem załamana, bo Pele ciągle siedzi w hotelu, a to są straszne koszty :placz: Ma ogłoszenia, a nie miałam ani jednego poważnego telefonu w jego sprawie :-( -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Być może masz rację, nie spieram się. Ale Żorż w stosunku do obcych nie od razu jest ufny. On się "sprzedaje cały" dopiero jak kogoś lepiej pozna ;) Co ciekawe, kupiłam mu wczoraj psie ciasteczka, nie tknął żadnego, kolega podsuwał mu wcześniej parówki, również je olał, je tylko z miski :crazyeye: -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nie mam dziś weny twórczej, ale chociaż pokaż się światu. Tak mało nas na tym wątku :( -
Smutna to relacja :-( Biedna mała :-( Jesteśmy na samym początku żmudnej drogi do normalności. Bez Ciebie Olu, Perra nie miałaby żadnych szans... Dziękuję :calus:
-
A czy "właściciele" poniosą jakąś karę???
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Moze on by mogl zostac psim terapeutą. Jeden z naszych owczarkow ze shcroniska wlasnie to robi.[/quote] Szarotko, ja uważam, że dogoterapia jest bardzo stresująca dla psa i nie chciałabym Żorża widzieć w tej roli. On ma być wolny, kochany i mądrze rozpieszczany - to chyba marzenie nas wszystkich ;) -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
GoniaP replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Szkoda, ze nie moze nam opowiedziec swojej historii :-o:-o:-o[/quote] Też żałuję, ale na razie swoim zachowaniem rysuje całkiem fajny obraz ;) -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
A ten działa? [url=http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Pregusia91009?feat=directlink]Picasa Web Albums - Małgorzata - Pręgusia 9.10.09[/url] -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Goniu sklec jakis tekst do ogloszen to mala pooglaszam jutro :)[/quote] Furciaczku, ledwie patrzę na oczy, miałam właśnie powiedzieć dobranoc. Jutro postaram się sklecić tekst i Ci wyślę. Ale ze mnie żaden znawca ttb... Ja na nią patrzę jak na każdego psa. I ta obserwacja wskazuje na jedno: Pręgusia potrzebuje: - ODPOWIEDZIALNEGO domu - najlepiej obytego z astami - szkolenia - "twardej ręki" i RUTYNY - piłeczek - miziania i ogólnej atencji - wybiegania do momentu zmęczenia -
Pręgusia AST, czyli "ET GO HOME"!!! zaadoptowana
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziś trochę więcej wiemy o Pręgusi... Ma łatkę psa agresywnego - w karcie przyjęcia.... Odbyła 2tyg kwarantannę obserwacyjną..... Ja, która do ttb podchodzę z rezerwą, nie czuję wobec tej suni ani krzty strachu! Dziś wyprowadziłyśmy sunię z boksu... To niewyżyta psina, która jest nienauczona NICZEGO! Młodziutka, pełna energii i swoich pomysłów na zabawę... W zabawie skacze i chwyta zębami za ... cokolwiek: nogawkę, rękę, ramię. Chwyta, to prawda, ale ten chwyt, choć odczuwalny, nie boli. Myślę, że to był powód jej oddania.... Sunia jest ciekawa świata i ludzi. Na trawniku znalazła kamień, którym z pasją zaczęła się bawić (wkrótce dostanie do boksu piłeczkę), wyrywała z trawnika trawę, zaczęła w nim kopać, rwała zębami darń. Sami zobaczcie: [URL="http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Perra091009?feat=directlink"]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Pregusia91009#[/URL]