Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3126/001iv2.jpg[/IMG]
  2. Gratulacje dla Faresa!!!!!!:loveu:
  3. Wydaje mi się że takie rozwiązanie jest lepsze niż to że najpierw jest bulwa a dziecko pojawia się z czasem. Ja np. nie wyobrażam sobie teraz takiej sytuacji. Klara ( moja bulwa ) jest zazdrosna o wszystko. Więc gdyby pojawiło się dziecko, to by był dla niej straszny cios. Na pewno musicie uważać. Bulwy są cierpliwe jeśli chodzi o "pieszczoty" dzieci - nawet tych starszych, ale do czasu. Więc pod kontrolą powinno być ok :cool1:
  4. Nie zakładaj tylu tematów o jednym. To na tym forum oznacza spam. Wstaw sobie link do jednego z tych tematów w podpis.
  5. Wstawiam na prośbę DT zdjątko : [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9928/mopsim3.jpg[/IMG]
  6. Dzięki za informacje. Już przekazałam Kasi dobre wieści. Co to za choroba sie przyplątała do kociambrów schroniskowych że te sterylki musiały poczekać? Coś wiadomo? Pozdrawiam!
  7. Leżakowanie w domku : [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1970/klarkulkullfv8.jpg[/IMG]
  8. Srolka ma się dobrze. Na razie nie będzie fotek, ale mam nadzieję że niedługo cyknę.
  9. Z tego co pamiętam z zadaszeniem było ciężko. Całość jest na powietrzu. W zeszłym roku była przepiękna pogoda, aż za przepiękna np dla BF, niedaleko jest małe targowisko i tam w razie upałów dało się kupić parasole plażowe ( w razie deszczu;który lunął na finałach; były też parasolki :evil_lol:). Zdjęcia z zeszłego roku : [URL]http://viris.fotosik.pl/albumy/198500.html[/URL]
  10. [quote name='KaRa_']A mam pytanie bo z tego co wiem wystawa jest na zewnątrz a jak to wygląda z biletami dla widzów? bo ze mną tacy będą;)[/quote]W zeszłym roku bilet dla zwiedzających kosztował chyba 5 zł, były jakieś ulgi chyba studenckie czy coś. Ja zaczynam żałować że mnie nie będzie :-(
  11. Kolejne bazarki w podpisie.
  12. Ok przeleję zatem.
  13. Leżakowanie na tarasie ( tak wiem, brudno i jakieś liście leżą - ale niestety nie jestem w stanie jeszcze latać z miotłą :razz:) [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/7382/tarasch9.jpg[/IMG]
  14. Mam kolejne 50 zł, zbierać więcej czy już przelać? Jeśli przelać to na jaką sunię?
  15. Ja też nie lubię się powtarzać, szkoda że złota rybka podała Twoje dane i to do Ciebie poszła kasa. Nie mówię tu tylko o imieniu czy nazwisku ale nawet adres się zgadza. Więc daruj sobie. Rybko.
  16. Dziękujemy, pozdrawiamy. Spojrzenie trenujemy codziennie przy stole :diabloti:
  17. [B][quote name='Milka87'] Wszystkich przepraszam za to co zrobiłam i mam nadzieje że kiedyś odzyskam choć w części wasze zaufanie i Pozdrawiam[/quote] [/B]To oddaj jeszcze kasę którą wyłudziłaś jako złota rybka :diabloti:
  18. Dudzia!!!! Ale super torek:loveu::loveu::loveu: Ja ledwo chodzę jeszcze ale już bym chciała z Klarką Was zobaczyć. Nie wiem kiedy będę w stanie prowadzić samochód, ale trzeba się wybrać i w Góry i tak w okolice jaskini i jeszcze w kilka miejsc. Ale torek pierwszy na liście!!!!
  19. To wezmę te dwie malutkie wpiszę w przelew. Już dzisiaj staram się chodzić. Nie leżę w dzień tylko w nocy więc powoli wznowie bazarki, jak będę wiedziała że ktoś mi powysyła przesyłki, albo jak mi pozwolą już wychodzić z domu. Dzisiaj będę walczyć o spacer na powietrzu.... może się uda... edit : poszedł przelew 100 zł na dwie suczki.
  20. Ja jeszcze mam szwy, więc nawet nie pozwolą mi siedzieć za kółkiem :angryy: Mam transporter, ze dwa szczeniaczki by miały w nim wygodnie.
  21. Czy mogę poprosić o wskazanie jakiejś suczki do zabiegu, mam 99 zł dorzucę zeta i będzie seteczka z bazarków.
  22. Taka do mnie dzisiaj przyjechała niespodzianka pooperacyjna :loveu: Może to nie pełna opcja francuz ale jest przeboski, zdjęcie potem wstawie swoje własne teraz znalezione w necie. Piesek z kryształów Swarovski z kolekcji gang of dogs ;> [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/485/godtomasour4.jpg[/IMG]
  23. Ja nie jestem w stanie pomóc, mogę jedynie dać koc czy coś. Nawet kasy za bardzo jeszcze nie mam. Iwop co mogę pomóc???
  24. Sam się nie zrobił, tylko odstawiamy suche kulki i przymierzamy się do BARFa. Ale chyba muszę ostrożniej :evil_lol:
  25. Znacie tego grubasa? [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5389/grubba1ga3.jpg[/IMG] A tu wielkie oko pastwi się nad uchem : [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3553/grubba2hw0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...