-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
No właśnie się zastanawiałyśmy obie czy jest opcja wejścia do jaskini z psami. Jeśli tak to po Wielkanocy ja bardzo chętnie!!! Nie widziałam rycerza przed zamkiem, może uciekła jak zobaczył moją paskudę :evil_lol: A reszta zdjęć na buldożkach : [URL]http://dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=92[/URL]
-
[IMG]http://images32.fotosik.pl/174/a249860a21426b18.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/58201f429f36d273.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/174/0868f39c65616b68.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/174/e546314ca01938cd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/174/e7b1e3f7fed0dc1c.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/173/2d81e7d1a8515aa0.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/e30b1437d49d9233.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/174/17236b9f09bac264.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/432e7e84d1959f63.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images28.fotosik.pl/174/c6719e2f00b302bf.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/174/8e9224f855d1d35f.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/174/f2df91c924ca854d.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/174/77063302d4d6e2d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/174/46a86bf492f7146c.jpg[/IMG]
-
Tak zaraz przed wejściem na zamek. Pozwolę sobie wkleić trochę fot z tego spacerku. [IMG]http://images30.fotosik.pl/174/e4b11fdeed6f7ebf.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/173/e18e5fcc0359ed83.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/173/ead768ea442a2759.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/173/db41719c87dbd253.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/174/4e83906491c94b8d.jpg[/IMG]
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No ja też serce w gardle... We czwartek niestety dopiero aparat będę miała. -
U mnie byłby problem jakbym musiała psa prowadzać i na smyczy i w kagańcu. Nie zamierzam kagańca robić na zamówienie, a kupienie w sklepie jest w zasadzie niemożliwe. Poza tym to dla mojej bulwy byłby koszmar. Ale ja dla jej własnego bezpieczeństwa a nie ze względu na prawo zawsze prowadzę ją na smyczy. Spuszczam tylko z daleka od ulic, innych psów itp. Mimo że zwykle pięknie się odwołuje, to nie wiadomo za czym gdzieś poleci.
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aparatu jeszcze niet, ale postaram się przed kolejnym weekendem wrzucić jakieś zdjęcia. -
U Klary nic poza jednym dniem z bąkami.
-
Miłego spotkania !!
-
[quote name='Bura']Szkoda, że nie mają opakowań tak po 6 kg bo wielkiego wora nie kupię. U mnie 6 kilo na miesiąc starczy a nie będę trzymać tego smroda żeby wietrzał:diabloti: A kupowanie po 1,5 kg się nie opłaca.[/quote] U mnie to starcza na jakieś 3 miesiące.. ale kupiłam..
-
Nie spotkałam się nigdy z czymś takim ale ja na Twoim miejscu robiłabym wszystkie możliwe badania. Czy przypadkiem nie złapał jakoś ostatnio kleszcza? Sama nie wiem co to może być. Jeśli wet zalecił jedynie morfologie i sam nie wie co to jest i od czego to ja bym jechała do innego. Lepiej zawsze zasięgnąć rady u większej ilości lekarzy. Kiedy był odrobaczany?
-
Dzisiaj zadzwonił do mnie pan od tej karmy ( zamawiałam przez sklep na ich stronie - a wcześniej prosiłam o próbki ) i pytał czy psu smakuje i czy wystąpiły jakieś objawy alergii ( prosząc o próbki opisałam co uczula itp ). Nieźle mnie zaskoczyli:cool1:
-
Następnym razem może się uda. Mieszkam teraz już bliżej, więc nie mam do Mielca tych 400 km ;) Tylko ten termin odrobinę mi nie pasuje. To ja w takim razie niebawem ruszam z bazarkami na sterylizacje suczek. Tylko dajcie znać kiedy będzie ten doktor.
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[*] Apsa i tak zrobiłaś dla nich bardzo dużo. Zapewniłaś im dobre warunki. I szukałaś domków. Srolka na mnie dalej skrzeczy, ale jak tylko czuje smaczka to włazi mi na łapy. Tylko ona jest strasznie szybka, nie mogę jej puszczać na łóżko np bo od razu skacze na podłogę i dalej zasuwa. Na ręce też za bardzo nie mogę, ona nie ma lęku wysokości albo jest jej tak źle że chce samobójstwo popełnić:roll: No ale jakoś dajemy sobie radę. Po weekendzie powinny być zdjęcia, jak aparat odbiorę z zakładu. -
Oj ozdóbki są w sobotę, to na pewno mnie nie będzie.
-
Nie planuję. W tym roku nie wiem czy pojawię się w ogóle na jakiejś wystawie. Chociaż mam jedno ciekawe zaproszenie i się zastanawiam. Ale nie do NDM.
-
Tak to zdjęcia Fimki ;) Jujka zdjęcia oficjalnie wyproszone :P
-
Pozdrawiam małą rozkoszkę, którą widziałam na wystawie w NDM. [IMG]http://images11.fotosik.pl/91/c21a1f57d4a7756c.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/99/8529ceef5be888ad.jpg[/IMG]
-
Groźne kluski dżungarskie - chomiki żyją za krótko :(
Viris replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeprowadzałyśmy się. Wszystko dobrze. Dzisiaj podpięłam internet. Niedługo postaram się o zdjęcia. Co się stało że trzeci klusek za TM????:-( -
Też bym chciała przyjechać. Ale nie dam rady :(
-
Dobra to przelewam na budy.
-
Nie wiem na co przekazywać tę nadwyżkę wizażanek. Od dzisiaj nie będę miała netu, miejmy nadzieję że na krótko. Mogę wysłać do halci, ale nie wiem czy w końcu miała całą sumę na te podwójne budy czy nie? Mogę wysłać też na koce jak chcecie. To jest 270 zł. Jeśli na koce to komu wpłacić? Dzisiaj przelewam za marzec za Wizażanki, bo nie wiadomo jak z tym netem będzie.
-
Raczej ten duży wybrał sobie "mniejszą", bo taka niepozorna była... :razz:
-
No to niezła afera budowa. Wizażanki się zgadzają na przelanie naszej nadwyżki na budę. No i ja mam jeszcze kilka z bazarków mieć wpłat. Więc byłoby na pewno koło 300 zł. Czekam na inne Wizażanki żeby się wypowiedziały. Po weekendzie bym przelała kasę.