-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/209/16c96a831735a116.jpg[/IMG] No chodź leniwcu jeden, ruchy bo już zamek widać :roll: [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/d991b752553a7c59.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/242/e5e3092e12f29624.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/0f9c888d729c5a98.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/e4f8aa970e69abbc.jpg[/IMG]
-
Biedny zmęczony pies, który powinien cały rok siedzieć na kanapie i ewentualnie zmieniać kanały w tv :evil_lol: [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/c19dd6c549f497a4.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/a2c11ea4acc92981.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/e844bbb9c7f4888c.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/242/79f805105493f11a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/209/2474102c1a229677.jpg[/IMG]
-
Klara czeka na wycieczkę, ona gotowa ale ludzie się strasznie powoli zbierają :> [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/62dea03aefc1efdd.jpg[/IMG] No i na zielonym szlaku. Pierwszy punkt programu Zamek Bolczów. [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/0e23eeeda470e966.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/ed69208a98e1584b.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/7eb04f670331a8e0.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/208/41b6eb2cd99fc345.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images32.fotosik.pl/242/90900e48f64ebf8a.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/cd7b212e8ecb35fe.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/e9e1d35e0d5e6863.jpg[/IMG] Ja i żurek - gulaszowa była później ;) [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/b947a66983b6577e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/f186127a4747fe4e.jpg[/IMG]
-
[B]Janowice Wielkie[/B] - w tej miejscowości zawsze zostawiamy samochód, zaopatrujemy się w jedzonko itp. Swój rozwój Janowice opierały głównie na przerobie rud z pobliskich kopalń w Miedziance i Górach Ołowianych. W XVII wieku powstały tu zakłady papiernicze. Janowice Wielkie są punktem wypadowym w Rudawy Janowicki, Góry Sokole, przełom Bobru i Góry Ołowiane. Jest tu stacja PKP ( na której kręcono kilka scen w filmie - "Sztuczki" ;)). W Janowicach warto udać się na zupę gulaszową do pewnej super Pani "szefowej". Jak ktoś będzie zainteresowany to dajcie znać. Ja wiem że warto jechać nawet te 500 km ( ja tyle mam do Janowic ). I Gulaszówkę jadłam chyba z 5 razy ;D [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/2512bded38e6e43f.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/208/89879cb1a34fe6d9.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/5de1bfc06f2df185.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/208/de484b72f46d7254.jpg[/IMG] Tu piesek właśnie w tej knajpie z gulaszową ;> [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/a00baae66bd0ac77.jpg[/IMG]
-
No to wstawiam bo wreszcie fotosik działa :) [B]Rudawy Janowickie[/B] - Pasmo górskie we wschodniej części Sudetów Zachodnich, zajmuje prawie 90 km kwadratowych. W Rudawach występuje duża ilość skałek. [B] Na zielonym szlaku - Janowice Wielkie -> Zamek Bolczów. Hutniczy Potok.[/B] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/4d783aacd2772272.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/242/039e37fe93d679c2.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/c2bf1a12399b38ea.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/666c52c5662d7e37.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/f2c9155b52d2f34c.jpg[/IMG]
-
Zaraz będą foteczki, na razie wybieram z 1200 zdjęć te ładniejsze. Sporo tym razem "kombinowałam" więc jest dużo powtórek itp. Już zostało tylko 300 więc niebawem koniec ;) Postaram się też opisać trochę co zwiedzałyśmy. Ogólnie to kiedyś bardzo chciałam stworzyć stronkę o podróżach z psami. Z fotogaleriami i właśnie opisami miejsc. Ale ciągle czasu brak ;) Na razie net mi kiepsko chodzi a fotek jest sporo. Jak będzie lepiej to zacznę wrzucać.
-
Standardowo co roku chyba od matury jeżdżę na zamek Bolczów. W tym roku jak na osobę po operacji przystało nie siedziałam na "tyłku" tylko łaziłam. Było fantastycznie, jestem bardzo zmęczona - ale tak pozytywnie:loveu::loveu::loveu: Tu zdjęcia zrobione przez kolegę podczas wycieczki po Rudawach. Trochę się nachodziliśmy, ale była przepiękna pogoda i niesamowite widoki. Klara wykorzystywała każdą okazję i wygodną miejscówkę na odpoczynek :) Tu w jakimś wgłębieniu na skale PIEC : [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6075/bolcz1vn2.jpg[/IMG] Ja na niebieskim szlaku, w drodze do Skalnego Mostu : [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9159/bolcz2jo1.jpg[/IMG] Klara czeka na mnie bo się wlekę :) [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7747/bolcz3ib4.jpg[/IMG]
-
Wróciłyśmy z gór. Na razie tylko jedno zdjęcie, później powrzucam Klaryskowe :) [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3982/loflofdn7.jpg[/IMG]
-
AGGA - Ja na swoje wytłumaczenie mam mega kaca i to że zapomniałam okularów :razz:
-
Zaraz pokasuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ja z Młodego prezentera mam finały z soboty. Ale to wszystko niestety po moim powrocie ( 5 maja? )
-
[quote name='asiol']A nie ma ktoś może buldożków?? W większej ilości :> ?[/quote] Ja mam całą klubówkę.A Was mam na finałach z soboty ;]
-
[quote name='panienkabubu']Viris, wiem, ale wrzucam przez photobucket i łatwiej mi, bo tam są w jednej linii 4 linki do zdjęć i wtedy mam pewność, że zadnego nie pogubię i nie przeoczę :) Ładne zdjęcia, a masz bernardyny? :cool3:[/quote]Aha ok, chyba niestety benków nie mam. Tak jak mówię pojechałam głównie na klubówkę. Więc z międzynarodowej ( i to tylko z soboty ), poza finałami to mam kilka fot. [quote name='Joanna G']VIRIS super fotki ,jakbyś mogła mi przesłać foty Natalki (ta prągowana charcica afgańska) na emaila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w oryginalnym rozmiarze to byłabym niezmiernie wdzięczna :modla: Z góry dziekuję :)[/quote]Postaram się wysłać, ale to już po powrocie ( jutro wyjeżdżam ). [COLOR=Green][B]Bardzo proszę o spokój, posty edytowałam i pousuwałam. Jeszcze jeden taki post a będę rozdawać prezenty..... [/B][/COLOR]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/235/d5fe0016f9ca6b66med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/203/56b811380943b2ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/203/c0d643271114c8e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/204/d1455e83b59f7eb5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/235/94014e74ac2c0547med.jpg[/IMG] Dobra na razie tyle bo muszę zmykać. Dziś powinnam jeszcze coś wstawić.
-
[IMG]http://images31.fotosik.pl/234/6717f4d0fc53f2d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/df91467168b70f45med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/204/d7641fb41b18b256med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/203/ad6d956aba76f5demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/37e04d25d83b17f3med.jpg[/IMG]
-
[quote name='pierozek_monika'][B]Viris [/B]świetne zdjęcia![/quote]Dzięki, szkoda że nie mam dobrego obiektywu takiego żeby na hali robić lepsze zdjęcia. Jestem przeciwniczką błyskania lampą po oczach i niestety trochę ciężej wtedy zrobić zdjęcie moim złomem :razz: [IMG]http://images31.fotosik.pl/234/e6c15b33259ed2demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/e635809cf3e3ad04med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/234/f1925426634ea815med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/204/5ef7883c149aebd7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/234/620689266b121863med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/204/4091184a54489ff9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/204/e94af8762050b2c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/234/46be560bd43a1e16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/204/7fddaed56d047a50med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/234/611f120d18a6e578med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/205/6bcc44c62f085789med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/783778909e79b737med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/235/b7b9f773b1813a7emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/235/b0dac632d406a7cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/7f1c1658aa710552med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/234/f8e3e27921a19f9amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/234/9778947daa4b121cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/234/76ad992afd166500med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/203/572b8fb4f9527773med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/203/c44fd85f77a0be65med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/204/f92b4521aa56f181med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/234/bad91e3dc75e9bc4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/205/1a5fe37c81c025dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/234/00a50ff215e07782med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/203/06449c6ea82dc5ebmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/234/9fff92820871aa0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/234/94d49649905f29b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/234/271ed946b1a429b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/204/95b0b34955b81d60med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/fdb53fa2b40f408fmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images25.fotosik.pl/203/29f6793640e137eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/234/573b79b8976dea44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/203/802bfc3a1991856dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/234/bb915fc3e944469fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/234/b7d557e100c09d22med.jpg[/IMG]
-
Można wrzucać po 5 zdjęć jak coś ;) Dobra to teraz ja wstawię, na razie 50. Może przed wyjazdem uda mi się jeszcze coś dorzucić. Proszę o nie przeklejanie na inne fora bez uprzedniego kontaktu ze mną. [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/524da90b0e7dfb80med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/203/89034911718d711emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/234/1e3244aaae07b172med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/203/a69866321ceb2eb4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/234/1da11d62f1b0c6b3med.jpg[/IMG]