Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Ja z bisów nie mam. To reszta zdjęć : [IMG]http://images28.fotosik.pl/201/06a331d12969f1ffmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/201/cd545e2cf3e4d828med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/227/81fc4d824a165beemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/228/65503cf3c97d8319med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/200/0bb187d84c6507a2med.jpg[/IMG]
  2. [quote name='dorotal']Ja chyba bede[/quote]Ja chyba też. I myślę nad opcją bycia nie tylko fotografem ( tak jak na Włocławku ). Dajcie znać to i dla Kingów będzie małe co nieco:loveu:
  3. Viris

    Barf

    No ja właśnie muszę wyczaić gdzie się moja podziała. Bo na jej miejsce znalazłam jakąś na prąd i trochę się boje że sobie nie poradzi..
  4. Viris

    Barf

    [quote name='Marta i Wika']Jeśli to jednorazowe, to moim zdaniem nie ma się czym martwić.[/quote]Wymioty były wczoraj ( i wtedy sie nie przejmowałam aż tak ) ale dzisiaj rano znowu wystąpiły.Prawdopodobnie jednak coś z tego jedzonka jej utkwiło w bebeszkach. No ale już byliśmy u doktora i jutro też będziemy. Dzięki za odpowiedź :)
  5. Viris

    Barf

    Słuchajcie pies po stopniowym przestawianiu na BARFa po jakimś miesiącu zaczął wymiotować ( żółcią? ) - żółtym płynem. Zaraz będzie na wizycie u weta. Ale czy słyszeliście o takim przypadku? Czym to może być spowodowane? Pies zachowuje się normalnie, ma apetyt, bawi się.
  6. Ja chyba będę mieć. Ale to jutro.
  7. [quote name='margo001']Viris nawet moje sharpki się załapały :loveu:[/quote]No to super, bardzo się cieszę ;)
  8. Ok to ja dzisiaj powystawiam bazarki. Tylko ze względu na teraźniejsze wyjazdy zakończenie będzie po 5 maja. No chyba że jakiś błyskawiczny się wyczaruje. I uzbieramy na te darmozjady ostrowieckie ;) A z gazetami coś pomyślę. Szkoda że nie planuję o Wroclove zahaczyć, ale w sumie będę chyba gdzieś w okolicy, więc zobaczymy.
  9. Są rzeczy trudne i trudniejsze do wykonania, ale wystarczy z innej strony na nie spojrzeć i są proste. Czyli kasa na szczepienia i robale plus gazety?
  10. [quote name='mrowa23'] nei wiedzialam ze od zagladania psiaki jezdza do nowych domkow... [/quote] A jednak :razz: Bianka - Jakie mają potrzeby teraz szkraby i jak można Ci pomóc?
  11. No to się widzę wszyscy super rozumiemy, każdy pisze o czym innym i jak mu wygodnie. Mrówa - nie wiem czy coś przegapiłam ale od kiedy jesteśmy na per "skarbie"? Bo sobie nic nie przypominam coby pozwalało Ci tak się do mnie zwracać. I wybacz że sobie teraz po operacji raczę siedzieć przed kompem, zanim moje zdrowie się popsuło jeździłam tysiące kilometrów i miałam kilkudniowe akcje adopcyjne, więc nie trafiłaś za baudzo. A na transportowy zaglądam regularnie, więc zachęty nie potrzebuję. A co do pomocy - proszę pomagajcie. Tylko przypominam, bazarki są na bezdomne psy. Nie na naprawy samochodów. Poza bazarkiem możecie zrobić zbiórki, przelewy.
  12. [IMG]http://images34.fotosik.pl/224/0433f077ce9efad3.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/199/5d5a408450398915.jpg[/IMG] To chyba tyle.
  13. [IMG]http://images33.fotosik.pl/225/6c005e5a55b6e205.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/199/b70af62aa5ea740b.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/224/7734ce9fedfb0a22.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/198/29b3d0ba3e4e5ec3.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/224/fa33a6082c54e95a.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images31.fotosik.pl/224/a45e205cbc91a536.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/224/c7adf37d5108c6e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/224/5e5cc6f925651ce3.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/224/cdd4b2f9c3f04cf7.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/199/7414abba40a2dd8a.jpg[/IMG]
  15. Gratulacje :cool1::cool1::cool1:
  16. [IMG]http://images33.fotosik.pl/225/050a8bdd039587bf.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/199/a1edf79384c36e45.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/225/16f43568832586ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/200/f67c5987216a728f.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/199/68f02813202c7905.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images32.fotosik.pl/224/87021629d43e5a25.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/199/e5db1f22b59e60ca.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/199/389adc679d964561.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/198/9ec4f058cd57df0b.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/198/e86a26210cad0dae.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images34.fotosik.pl/224/2972f5549f983f68.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/198/675ca716ead623c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/198/ea68dc946cd00959.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/199/7b77c795f121adf7.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/198/7c6169a5e2778ec9.jpg[/IMG]
  19. Kilka zdjęć z wystawy. Autorką jest moja siostra, proszę nie kopiować zdjęć, nie wystawiać na innych forach i stronach bez kontaktu ze mną. [IMG]http://images34.fotosik.pl/224/4db1bb4522881729.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/199/e9a66b03d50685a8.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/224/48fb6799d7ecae41.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/199/3ac9e17599621954.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/199/538f1e80a0a2773f.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Poker']Viris ,ale Mrówa nikogo nie prosiła o zwrot za naprawę samochodu.To ja miałam i mam poczucie solidarności z Mrówą w takiej sytuacji i nie widzę niczego złego w tym,ze są osoby,które chcą jej pomóc,tak jak się pomaga różnym osobom na dogomanii. Tak,że Twoje uwagi w tej sprawie myślę,że są nietrafione. Świetnie,że Ty chcesz wozić psiaki,ale dobrze też,że inne osoby też to chcą robić.Sama byś nie dała rady.;)[/quote]No wyłączności nie mam z tego co mi wiadomo, trochę nie rozumiem Twojej uwagi. I owszem nie prosiła, ale posty np o składkę na karmę a pod nimi ironiczny post o tym że mrówa też da numer konta do wpłat uważam za wielce (tu brakuje mi słowa - beznadziejny i żałosny - a na pewno bardzo nie potrzebny w tym temacie ). [quote name='halbina']popieram... a Mrówa była, moim zdaniem, ironiczna wtedy... :p[/quote]I na co to komu..:roll: Na pewno psom bardzo pomogła taka ironia.
  21. Czy Mopcia ma allegro? Cieszę się że Iwcia ma domek :loveu: Ciekawa jestem co z tej łobuziary wyrośnie.
  22. Bardzo się cieszę że mimo tak wielkiego pecha i różnych sytuacji malce trafiły do wspaniałego DT. Ja niestety w czasie kiedy maluchy potrzebowały transportu byłam po dość poważnej operacji. Z resztą dopiero we czwartek siadłam po raz pierwszy od operacji za kółko. Szkoda. Bo zawiozłabym je na koniec świata. I bez pretensji o to że samochód mi się popsuł. Z całym szacunkiem Mrówa dla Ciebie. Ale rozrząd padłby Ci w każdej chwili. Niestety tego trzeba pilnować. Pasek wymienić przy zalecanym przez producenta przebiegu ( no chyba że jest łancuszek ) itp. Ja byłam dwa razy w takiej sytuacji. Nigdy nie zepsuł mi się samochód, tylko wtedy kiedy miałam transport bezdomnych zwierzaków. Raz w Czestochowie, gdyby nie moja siostra to bym tam leżała i kwiczała. Skontaktowała mnie z jakimś swoim kolegą i on pomógł mi i w czekaniu i w kupieniu części. Drugi raz całkiem niedawno złapałam gumę jadąc z sunią z okolic Kraśnika do Włocławka. Nikomu nie wytykałam braku przelewu za nowe ogumienie. Po prostu oferując jazdę i pomoc w transporcie musisz być gotowa na to że coś się stanie. I albo na to się decydujesz albo nie. Przy tamtym pierwszym przypadku po udanej w miarę drodze jak już warsztat opuściłam, zostałam oszukana na w zasadzie całą sumę paliwa. Nie została mi zwrócona, zostałam z psem z którym nie miałam co zrobić. Życie i ryzyko "zawodowe". Na prawdę żałuję że nie byłam w stanie wtedy zawieść tych szczeniorów.
  23. Nie jadę tak. Z Opola jadę na Częstochowę , Jędrzejów i Kielce. Ale to kwestia dogadania się i można coś zmienić. Jeszcze sobie przypomniałam że w weekend ( 25-26-27 ) będę w Kędzierzynie-Koźlu i Opolu. Ale chyba pociągami (?).
  24. Napisałam na transportowym, ale napiszę i tutaj. 4 maja będę wracać z wypadu w góry. Będę w okolicach Wałbrzycha i Jeleniej Góry, jechać przez Opole do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jakby to Wam jakoś pomogło.
  25. Trzymam kciuki za wystawców i czekam na wyniki.
×
×
  • Create New...