Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Na kiedy ten transport do Kielc?
  2. Garnki to już wszystkie do schroniska zawiozłam. Nie sądzę żeby się uzbierało coś teraz.
  3. [quote name='Mudik']Czyli jeśli tylko edytuję post bo pisząc w pośpiechu narobiłam literówek czy o czymś zapomniałam to jest ok? Czyli właśnie na wątku KOlejny atak Arki na nasze przytulisko(mogłąm pomylic tytuł) Arka usuwając niemiły w moim kierunku post złamała regulamin tak?[/quote]Szkoda się rozpisywać nie na temat, więc albo przenieśmy tę dyskusję na administrację albo w inne stosowne miejsce. Edycja mająca na celu kosmetykę, poprawienie błędów itp jest ok ( po to m.in użytkownicy mają taką opcję ). Jeśli napisałam np post " Ta i tamta to głupie krowy " i ktoś mi zagroził że pójdzie z tym do sądu a ja dałam edit i zrobiłam ............ to jest to niezgodne z netykietą. Raz w życiu może się to chyba zdarzyć każdemu, często ludzie nad sobą nie panują. Jednak nagminne edytowanie postów w celu ukrycia ich treści powinny być zgłaszane. Na kilku znanych mi forach takie coś kończy się dożywotnim banem. ( bez ostrzeżenia i bez względu na to co dana osoba robi itp. na dogomanii raczej za to bana na długo się nie dostanie - ogólnie uważam że dogomania jest jednym z bardziej łagodnych for, a i tak tyle płaczy o bana na tydzień jest jakby się pół kraju spaliło... ).
  4. [quote name='Mudik']Viris a jak wykropkowujesz powstały nie chcący dubel to tez sie łamie regulamin? PYtam bo czasem mi sie zdarza.[/quote] Jak Ci się napisze post dwa razy ( np wolno chodzi server i wtedy czasem się dwa razy kliknie ) to najlepiej dać znać od razu modowi to wtedy usunie z dopiskiem że to dubel i wszyscy będą wiedzieli o co chodzi. Z tym kropkowaniem to chodzi o ogólnie przyjętą netykietę i o odpowiadanie za swoje słowa. Więc jeśli się coś pisze, a potem edytuje się posty w celu ukrycia tego co się pisało to jest to łamanie regulaminu oraz netykiety.
  5. To w wolnej chwili sobie podpis zmień bo łamie regulamin. A wykropkowywanie to też łamanie regulaminu, trzeba być odpowiedzialnym za to co się pisze. Mam wrażenie że czekasz aż Cię ktoś będzie błagać żebyś łaskawie powiedziała o co Ci chodzi.
  6. Aha ok, to będę oczekiwać na wieści :lol:
  7. Reno ile kosztowało Cię wystawienie tych cegiełek. Bo zawsze się zastanawiałam czy np za to że wystawiasz 100 przedmiotów jest dodatkowo jeszcze dopłata itp?
  8. [quote name='Viris']Chciałam kupić na allegro cegiełkę na Berniego, ale nie mam jeszcze pełnej aktywacji konta:mad: No nic, może niedługo dostanę ten liścik z allegro..[/quote] Właśnie dostałam liścik, i jedną cegiełkę zakupiłam. Niestety na razie nie mogłam więcej. Już pieniążki przelałam.
  9. Dobra, ale to dopiero w kwietniu w takim razie. Chyba że przed 1 kwietnia będę miała jakieś wpłaty bazarkowe to wtedy skoczę na pocztę. A z kocami to najwyżej mamy spytam czy nie będzie więcej, po rodzinie pobiegam i jak się uzbiera to przywiozę.
  10. Mam trochę leków i chyba ze dwa koce do oddania. Tylko nie sądzę żeby to się opłacało wysyłać bo koce trochę ważą. Czy nie będzie ktoś w Ostrowcu żeby to odebrać? Nie wiem czy będzie jakaś nadwyżka od wizażanek to bym może coś jeszcze dokupiła. Oczywiście się nie śpieszy, ale tak jakby ktoś był w Ostrowcu i mógłby to zabrać byłoby super.
  11. [quote name='moniaa7']dziękujemy:)Ksarcia jest z tych wysportowanych psów i wrecz latających czasami,uwielbia skakać ,biegać i wszystko z tym zwiazane,mam zdjecia jej skaczące na innych forach ale nie moge stamtąd skopiowac zdjęc a na kompie ich juz nie mam:([/quote] Ale skoro są to Twoje zdjęcia to dlaczego nie możesz ich skopiować. Przecież są Twoją własnością...... [quote name='Agga'][URL]http://img510.imageshack.us/img510/116/portretosdu0.jpg[/URL] [COLOR=DarkGreen][B]W rameczkę i na ścianę:loveu:[/B][/COLOR][/quote] Jest taki plan. Ale ciągle brak czasu :lol:
  12. [URL]http://img370.imageshack.us/img370/7007/43724778gi0.jpg[/URL] To super ;)
  13. Zdjęcia wstawiamy trochę mniejsze, bo się forum rozjeżdża, max 640 pikseli może być.
  14. No ja też stosowałam u Klary, jednak przy mocniejszych podrażnieniach łap jednak się nie sprawdził. Ale ogólnie też warto go mieć.
  15. [quote name='moniaa7']Ale maść cynkowa tez jest na wazelinie robiona. A z ta maść co Chefrenek mówiła to i tak musiałabym mieć recepte od weta ,a ja chce narazie jej to złagodzic bo do weta mogę iść dopiero 31,03[/quote]Ale maść cynkowa ma za zadanie wysuszanie, a wazelina sama w sobie natłuszczanie. Nie ma tu sensu porównywanie że pierwsza zawiera drugą.... Wazelina jest dobra do zabezpieczenia zdrowych łap warstwą tłuszczu, maść cynkowa wysusza skórę zmienioną i powoduje jej gojenie ( akurat w tym przypadku o którym mówimy).
  16. Ja zasypuję zwykłym alantanem. A jak nie mam pod ręką to smaruję maścią cynkową. Przetestowałam wiele różnych dziwactw i to najlepiej się u Klary sprawdza.
  17. Chciałam kupić na allegro cegiełkę na Berniego, ale nie mam jeszcze pełnej aktywacji konta:mad: No nic, może niedługo dostanę ten liścik z allegro..
  18. Ja takie podrażnienia na łapkach traktuję najpierw wodą utlenioną, potem dokładnie suszę ręcznikiem papierowych, Zasypuję zasypką. Ogólnie warto dbać o to żeby po spacerze łapy wysuszyć. Wazelina i inne woski do psich łapek są ok, jeśli skóra jest zdrowa. Bo jak się nasmaruje tłuszczem na taką podrażnioną to można jeszcze pogorszyć sprawę.
  19. Pierwszy bazarek już jest. Proszę o podnoszenie od czasu do czasu ;)
  20. [quote name='greg123']Pewnie, że deszczyk nie straszny, ważne są efekty ale focić w słońcu chyba lepiej...:lol:[/quote]No ja tylko focę, ale i tak mi było wsio jedno bo głównie cykałam na hali... [quote name='gonpak']ooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz: to wpadnij na ring terrierów (a szczególnie airedale terrier) ze swoją armatą bardzo Cię proszę!!!!!!!!!!!!:sweetCyb:[/quote]Jak będę pewna że się zjawię to pozbieram sobie numery ringów i numerki i w ogóle ;)
  21. Byłam rok temu, bardzo mi się podobało na tej wystawie. Okiem tylko i wyłącznie obserwatora widziałam super organizację. Niestety w tym roku nie planuję.
  22. Czekam na pełną aktywację allegro konta, będę mogła wystawiać jakieś allegro psiakom, ale pomyślałam też o jakimś allegro dotyczącym całego schroniska. Możnaby zrobić coś takiego, historia, informacje itp. Podać numer konta schroniska, może ktoś by wpłacał datki np na sterylki? Jak tylko dostanę kod pocztą to się odezwę. Bazarki dzisiaj, jak mi komp nie rypnie znowu.
  23. Oczywiście że tak ;)
  24. Chyba jestem uzależniona od bazarków, bo obiecałam sobie że wystawię dopiero po świętach. Ale chyba dziś/jutro już nie wytrzymam. Zaczynam zatem nową partię bazarkową, na sterylki kotek i suczek. Jak zwykle linki będę umieszczać w swoim podpisie.
  25. Oj tam deszczyk przeszedł koło 12-13 chyba i była śliczna pogoda...:razz:
×
×
  • Create New...