-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
A ja dam dwa zdjęcia jak wpadłam z Iwcią na chwilę do siebie, przed wyjazdem do Kielc : [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1654/iwcia1pg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7861/iwcia2uk7.jpg[/IMG] -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
I co z Iwcią malutką? Ja już w miarę wróciłam do żywych i nawet na kompie czasem posiedzę. Cały czas myślałam o malutkiej. Będę miała zdjęcia, tylko niestety jeszcze kiepsko u mnie z chodzeniem i nie mogę znaleźć adaptera do mikroSD karty. -
Ok dzięki za informacje, przekazuję dalej.
-
Agamo tak wszystko do9brze, przepraszam że się nie odezwałam ale mam full house "pilnowaczy" i odganiają mnie od przyjemności. Kidimidi - cierpliwości, jak znajdę chwilę to może coś wymyślimy jeszcze :lol:
-
My na PT uczyliśmy na lince. Podstawą jest to żeby aport był atrakcyjny, nie wystarczy rzucić cokolwiek. No więc u nas problem bo Klarę aport drewniany nie kręci, sznur też nie piłki też... No ale zwykły patyk jak się go uatrakcyjni zapachem parówy i pobawi się przed ćwiczeniem tak aby psa nakręcić czasem zdaje egzamin. Na razie nie dam rady opisywać tego bo dziś pierwszy dzień siedzę dłużej niż 10 minut. I zaraz znowu do wyra.
-
No to nieźle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Oj tamte kolczyki były że tak powiem średnie.:oops:
-
Może. Na razie mnie nie stać. I nie mam czasu;) No i mam jakieś 4 pudła po telewizorach innych rzeczy do wystawienia na bazarku.
-
Heh, banalnie jest takie zrobić:cool3:
-
Ale Sotuś ma kitę:-o
-
A moze zrobić jakieś plakaty i przynajmniej w okolicy schroniska powiesić że garnki są potrzebne? Może ludzie by przynieśli chociaż trochę? Ja jak wrócę ze szpitala mogę zrobić kilka plakatów, ulotek i wysłać do schroniska razem z lekami. Tylko ktoś by to musiał powiesić.
-
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No ja jutro wstawię zdjęcia z podróży. Mam nadzieję że znajdę chwile. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ja już dotarłam do domu. Mała jest przefantastyczna. A z ogonkiem to mi się kojarzy mops, ale ona nic z mopsa raczej nie ma i basenji. [URL]http://www.petplanet.co.uk/petplanet/images/breeds/basenji32.jpg[/URL] Ale tak na nią patrzyłam i się zastanawiałam co za diabeł z niej wyrośnie. Nie mam chyba wyobraźni. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Mam kilka rozmiarów, w tym na jakieś maleństwo też. Tylko nie wiem czy znajdę bo nie pamiętam w którym pudle przeprowadzkowym to było. Ale nie ma obaw, coś się wymyśli. Jak wiozłam kiedyś taką małą kilku tygodniową kluskę to też na fotelu pasażera spała całą drogę, tylko trzeba było miziać ;) -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ja mam kontenerek swój. Ale jeszcze pomyślę nad innym rozwiązaniem jeszcze. Mam psie pasy i mate samochodową gdzie psiak ma cały tył dla siebie i jest bezpieczny. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Już się nie mogę doczekać jak tą małą zobaczę ;) -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ja bym spróbowała. Tylko dobrze dobrać daweczkę. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam. Nie pośpię niestety, ale skorzystam z wolniejszego dnia i załatwię trochę papierkowych spraw. Koło 15-16 odbiorę malutką i zawiozę do Kielc. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Dobra czyli jutro mam zabrać małą do Kielc. Kto ją odbierze? I gdzie? -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Iwop, wyłączyłam dźwięk i zapomniałam włączyć. Już to zrobiłam. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Miało być 5 minut u lekarza a było dwie godziny. Padam na pysk :shake: Jasne jutro mi pasuje. Nie ma problemu, szkoda że transporcik firmowy nie wypalił. Ale dobrze że to nie była jedna opcja. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Bez stresu po prostu chciałabym wiedzieć jak sobie zaplanować jutrzejszy dzień. Ogólnie mam raczej wolny bo się relaksować mam przed operacją :evil_lol: Jak dzisiaj wieczorkiem mniej więcej ustalimy co i jak to będzie ok. Jak jest szansa załatwienia transportu taniej czy za darmo to jeszcze lepiej. Ja niestety jestem grubo pod kreską, skończyły się czasy kiedy brałam kasę z powietrza i ratowałam psiaki całkowicie za swoje. Oby kiedyś jeszcze wróciły;) Iwop ma mój numer, więc jak coś to sms, po 15 powinnam być już na necie. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No to się zastanówcie. Będę za jakąś godzinę a potem po 15. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
A o której wychodzisz do pracy? Najwyżej bym ją rano zabrała do siebie. Może moja menda by jej nie zjadła. Wszystko zależy kiedy i o której mam być w Kielcach. Jak mi dzisiaj powiecie że jutro o tej i o tej to bez problemu o każdej godzinie, ale żebym dzisiaj wiedziała. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Viris replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Mogę i dzisiaj. Mogę i jutro. Tylko dzisiaj o 15 mam lekarza, a potem jestem wolna. A jutro to o której będzie trzeba to pojadę. Benzyna w obie strony to 40 zł. Pojechałabym busem, byłoby taniej, ale niestety mój stan zdrowia mi nie pozwala za bardzo. Więc bezpieczniej autkiem. Dajcie znać. Ja na razie wychodzę z domu ale przed 15 jeszcze będę.