-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Zamieszczę jak będę miała czas ;) I na pewno w tym wątku a nie nigdzie indziej ;>
-
Ja wstawiłam wszystko co miałam od siostry.
-
Będę się starać. Przed wystawą zbiorę "zamówienia";)
-
Uff. To na pewno jadę :evil_lol:
-
I nie ma tam okropnych zatęchłych hal gdzie mogą "wcisnąć" ozdóbki?:diabloti:
-
[quote name='sylrwia'][B]panienkabubu Viris [/B]Macie moze fotki wyżłów węgierskich??[/quote]Ja z tego co wiem to nie mam. Szukałam specjalnie z myślą o Tobie, ale nie wpadły mi w "łapska". No chyba że gdzieś nieświadomie się zawieruszyły i obiektyw złapał a moje oko nie.
-
Ja będę mieć trochę zdjęć z soboty z Międzynarodowej. Ale nie za dużo i raczej jeszcze zanim się rozpoczęło sędziowanie, bo siedziałam na Klubówce. Mam zdjęcia z finałów Międzynarodowej, ale kiepskiej jakości. Niemniej mam z czego wybierać bo po pierwszej selekcji zostało mi 1847 zdjęć :cool1: Tylko nie wiem czy dzisiaj się za nie zabiorę.
-
[quote name='panienkabubu']Czy będę mogła prosić Cię o pomoc z powyższymi informacjami? :modla: Jakiś skan albo fotka? :modla:[/quote] Oczywiście, skan może się nie udać, bo skaner ostatnio odmawia posłuszeństwa, ale fotki mogę po wystawie Ci przesłać bez problemu. I wyniki jak dam radę ponotować z finałów to też.
-
Ja się wybieram, właśnie zastanawiam się nad ilością i rasami do nagród. Katalog udostępnię, zdjęcia planuję robić. Będę jechać z Ostrowca Świętokrzyskiego, na cały dzień samochodem, bez psów. Możliwe że z jedną koleżanką, możliwe że sama. Wystawa mam nadzieję na powietrzu?
-
Ja chyba będę miała katalog dzisiaj. Jeśli siostrzyca nie zapomniała zabrać. Już mam - był jeden Bernardyn 143. AISZA Pieniński Olbrzym - długowłosa tricolor.
-
Klubowa Wystawa Psów do Towarzystwa - Club Show IX Group FCI - Opole 26.04.2008
Viris replied to panienkabubu's topic in 2008
[B]Spaniel tybetański[/B] PSY [I]Klasa Otwarta [/I] Bianco Złota Wolność Dom Perignon Złota Wolność [I] Klasa Championów[/I] Abdy Snehurcin poklad Medoc Złota Wolność SUKI [I]Klasa młodzieży[/I] Baukis Perla mahagon [I]Klasa otwarta[/I] Creme de la creme Chatanga Panna Cotta Mila Chatanna [I]Klasa championów[/I] Dirke Złota wolność [I]Klasa weteranów[/I] Evernia Chatanga -
To dzięki pogodzie, w końcu ładne światło. Pozdrawiamy :loveu:
-
Przekażę, na pewno będzie jej miło ;)
-
I drugi spacerek : Moja kochana Wielka Baba :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9422/klarissimoqh1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Teddy']No co prawda to prawda..trzeba by poprosić kogoś, kto nie wystawia psa żeby zrobił rzetelny serwis fotograficzny bo kiedy sie wystawia to strasznie ciężko zdjęcia robić..[/quote]Ja jak jestem na wystawie to zawsze staram się zrobić zdjęcia wszystkim rasom. I wierzcie mi ciężko np na krajówce w Wawie i tak nie dałam rady. A na międzynarodowej to już w ogóle sobie nie wyobrażam :placz: Na jedną wystawę robię minimum 1000 fot. I zwykle mam na palcu odciski...:cool3: [quote name='haker11'][B]Viris[/B] moge przekleić fotki ddb na forum tej rasy?:razz: P.S. Super foty.;)[/quote]Oczywiście ;)
-
Dzisiejszy spacerek :loveu: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3567/klaryskaiy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5578/klaryska2yv5.jpg[/IMG]
-
Moja siostra wybierała się na tą wystawę pooglądać boksery, ale niestety była po 11 dopiero. Może i basków już wtedy po prostu nie było. Boksera spotkali jednego.. I tak zadziwiła mnie ilość tych zdjęć, jak na taką pogodę :razz:
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/228/ab81305fccf11040med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/228/d850d557531516bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/228/2f17b9d6b54013c6med.jpg[/IMG] Koniec.
-
[IMG]http://images31.fotosik.pl/228/d072fd048055b2dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/201/eefefefb6152f7c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/228/55700ea67caf2a0emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/201/0195cff9c2ebd625med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/228/21b70b880f9737e3med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/228/81903efdfdfca402med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/201/4447dafc7c1aae08med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/201/79fc54a107b2b250med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/201/50c5632cc043c85bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/228/96f915f6345f9587med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/201/b0d06b2c83c9d83amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/201/369d2bda21925035med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/201/011527f4d162787fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/228/efa5881342008139med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/228/baa50bb7c6d6f78dmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/201/93c1a0dbde574325med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/200/9899778d7c62d26dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/227/6f6a8cc38e2c8590med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/228/b99febef06447961med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/228/89a23cf971d28801med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/201/cd18a4a42bfcc5b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/228/9bcf0f26f842a5e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/228/47f4016140cd8c07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/228/b435b5ebafa353a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/228/eaa9ecd7a2a94d2bmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/228/ce3786483ed4b1famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/228/a5d7c1ea7fe0e524med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/200/e91ae560440a807cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/228/735fbd623081d266med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/228/33b4e405e177f1a3med.jpg[/IMG]