Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Zdjęcie z ostatniego treningu Agility w klubie APS : [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7417/koloou3.jpg[/IMG]
  2. Super, dzięki wielkie. Zobaczymy jak to będzie, ale moja siostra była zachwycona jak byłyśmy w zeszłym roku i już pytała czy w tym też do niej przyjadę i ją zabiorę na wystawę:evil_lol: Więc jest duża szansa że się pojawię. Tak w przeciągu miesiąca się jeszcze zastanowię czy by jakiś nagródek nie przywlec ze sobą..
  3. Niestety po 2 miesiącach czekania muszę zgłosić użytkowniczkę Ewa_Nuka na czarną listę. Licytowała na 2 moich bazarków, pisałam PW, pisałam numery konta, pisałam że nie ma wpłat itp. W tym czasie zdążyłam już się np przeprowadzić, wywrócić swoje życie do góry nogami, a Ona nie raczyła nawet raz napisać słowa odnośnie tych rzeczy. Dzisiaj moja cierpliwość ( nie sądziłam że jest tak wielka ) się skończyła. Pojawiała się na dogo kilka dni temu. Od dziś te rzeczy nie czekają też na jej wpłatę. Czekam jeszcze z jedną użytkowniczką bo od miesiąca nie pojawia się na dogo. Wpłaty także nie odnotowałam.
  4. No to kto mówił że malutkie dżungarki są słodkie a starsze już nie?:mad: Oto Srolindzina :
  5. Moja nawet nie chciała ruszyć tej acany.
  6. Wszystkie marketowe, one pachną zachęcaczami jak się patrzy :cool3:
  7. Miałyśmy z Dudziaczek plan żeby powiedzieć że to Yorki :evil_lol: I żeby nas jednak wpuścili... bardzo bym chciała. Ja dawno tam nie byłam i chętnie bym porobiła trochę zdjęć w jaskini. W okolicy mamy w planie też parę opcji. Ale to na pewno już po świętach. Bo do Kielc trochę mam i nie bywam tam codziennie :lol: Musi być lepsza pogoda to będą lepsze zdjęcia. Na pewno dam znać jak będę mogła przyjechać.
  8. Ja bym poprosiła parę zdjęć miejsca. [quote name='AnkaW']:multi::multi::multi: będą fotki :loveu::loveu:[/quote] Prawdopodobnie ;P
  9. [quote name='Dark..Lady..']Przerobiłam sobie i dałam na DA :D Coś mnie naszło na przerabianie zdjęć [URL]http://rip-666.deviantart.com/gallery/[/URL] Te kilka Fuxa tez sobie pozwoliłam skopiować :)[/quote]To następnym razem proszę spytaj czy można... Bo trochę się nie fajnie poczułam jak ktoś moje zdjęcia "mgli"..
  10. Banery pojawiają się losowo. Więc po prostu trzeba trafić. Mi się udało :razz: Tak to ładnie wygląda : [URL]http://img139.imageshack.us/img139/3066/banerekvm7.jpg[/URL]
  11. A ja prawdopodobnie.
  12. Mnie tym razem nie będzie.
  13. Przyglądajcie się uważnie banerkom na górze forum. :loveu:
  14. Viris

    Jaka nagroda?

    Albo sprzedać na bazarku na bezdomne ;> Takie puchary były na listopadowej wystawie we Włocławku, tu za BISa. [URL]http://images28.fotosik.pl/121/3af8440f59839984med.jpg[/URL]
  15. [quote name='Mada&Teodor'][URL]http://images31.fotosik.pl/174/9bf635ef62188897.jpg[/URL] Viris - REWELKA to zdjęcie :loveu:[/quote]A to ptaszki wrzeszczały i trzeba było tam popatrzeć na górę :cool3: Super zdjęcia zeberek. Ja mam koło setki zdjęć z zoo w Monachium. Ale niestety na papierze. To w zasadzie jedyne zoo o którym mogę powiedzieć że warunki ma bardzo dobre, zwierzęta zadbane i widać że się o nie dba. W Warszawskim zoo byłam chyba jakieś 3 lata temu i nie mam dobrych wspomnień..
  16. Duży plus PT to własnie to że częściej wychodzą lepsze zdjęcia niż uciekająca smuga podobna do buldożka :lol:
  17. Ten psiak to Fux, od DuDziaczek.
  18. Iwop - ja przeprowadziłam się do Ostrowca. Więc jak coś możemy podjechać. Aparat i samochód odbieram we czwartek.
  19. Czekam na cieplejsze dni i przypływ gotówki. Chciałabym w końcu " zrobić " Jurę Krakowsko-Częstochowską. To moje marzenie od długiiich lat. Często bywam przejazdem, a nie ma czasu się poszwędać.
  20. [IMG]http://images28.fotosik.pl/174/86f1a21e9aa569db.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/4f9a742bc902b041.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/174/4419bd5c702ff2ef.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images25.fotosik.pl/173/2d81e7d1a8515aa0.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/702fa82c97794148.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/9bf635ef62188897.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/a168ba4f4a386f59.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/4066e65b5b36f7f6.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images27.fotosik.pl/173/06f9f59a6309294e.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/174/255f8d34ca764bd3.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/173/ecaa9ed85b40bc4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/173/aa2ab04ebfe7ed43.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/5aba5c51605858df.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images26.fotosik.pl/174/3ae7f48cad84ac7c.jpg[/IMG] Oczywiście z kieszeniu wystaje torebka na psie smaczki..... a takie by było ładne zdjęcie... [IMG]http://images29.fotosik.pl/174/db6fbddce14ddbf3.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/174/1312cfd09c32cc3c.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/174/92df3f58c0d7b468.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/d466985305bb5c73.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://images28.fotosik.pl/174/c6719e2f00b302bf.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/174/6f0e2f61eb9c5f1e.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/174/7758524acd80da78.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/174/f2df91c924ca854d.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/174/01138063fd41dde9.jpg[/IMG]
  25. Zdjęcia z wycieczki na zamek w Chęcinach : [IMG]http://images31.fotosik.pl/174/f8b1cafe0d788d67.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/173/e18e5fcc0359ed83.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/173/8d01ed43df85b365.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/174/b2606bf4ae15a9e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/174/4e83906491c94b8d.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...