Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/aaa16728ac170bd3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/244/c9864501343d339cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/244/fee6bb2ff852e693med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/208/9930d8707c0c7a01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/a8eace753d54dae9med.jpg[/IMG]
  2. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    [IMG]http://images31.fotosik.pl/244/7ae163c1c302b720med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/433e3a4592f6d39amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/6109089424e06bb2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/244/6b00f78b9914cc4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/244/6d340893bebd993bmed.jpg[/IMG]
  3. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/e0d7e5ab7c4ecf8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/208/05f4264bf4d6bb0fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/244/fbe7dd78d8a3429bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/4bc3d1733991d65bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/a475945588e5f9b9med.jpg[/IMG]
  4. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/b9244c6eaa4c2197med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/dfa159072b401ec5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/209/f4ad43421db5e844med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/208/d895fccdaebfaabfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/5387b9a622c920dfmed.jpg[/IMG]
  5. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/d23e6e97f54141e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/6c842823311a9e57med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/209/6e5c2df65d55ed5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/ed04e1af08b11a64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/c92a17c68e4856f5med.jpg[/IMG]
  6. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/319e0d7f1968d4dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/1900a0eae8708960med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/208/b5c713fa9a43ecc0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/244/bad5daad01eaabe5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/f498931594beab0amed.jpg[/IMG]
  7. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    Reszta zdjęć z soboty : [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/5fdd5fa4e0730e2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/f61da77d3986ce8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/244/b97918e8636163abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/244/737a5bac52aad1d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/244/8f37233ff7ba12c7med.jpg[/IMG]
  8. Viris

    Opole 2008 (26/27.04)

    [quote name='duzebzium']Wybór grupy hodowlanej:confused: [URL]http://img215.imageshack.us/img215/5130/grupagrzywaczepx8.jpg[/URL][/quote] To chyba z wyboru najlepszego reproduktora.
  9. [quote name='AnkaW'] Ja jak zwykle poszukuję osoby która by mnie zabrała ze Stalowej Woli. :p Jeśli ktoś z np. Rzeszowa ma wolne jedno miejsce /pies na kolanach/ to ja jestem bardzo zainteresowana.[/quote]Ja jadę z Ostrowca Świętokrzyskiego jak Cię to będzie ratowało.
  10. Różne cuda widziałam w schroniskach. A zawsze to kilka osób więcej będzie widziało. Wg mnie powinniście chociaż zadzwonić. A ja bym jeszcze pojechała do schronisk wywiesić plakaty na Waszym miejscu.
  11. Trzymajcie się mocno. Dzwoniliście do schronisk?
  12. Niestety znowu się wymixowały posty, ale nic na to nie poradzę. Mam nadzieję że się połapiecie co i jak :) Dalej Bolków : [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/36321ff27ceb8a6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/ffe5004f7337ac84.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/d9419614abe24477.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/1d7502a68ff25984.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/208/2a0bc97f3767b1d3.jpg[/IMG] Finito, mam nadzieję że wystarczy Wam tych fotek :P
  13. [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/fe8cee3e59b6a860.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/c1679fc098376955.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/9a2e0ffd6b1d69be.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/8e4896c89bc15bff.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/bb1a52be057beabb.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/db781d76efd76dd1.jpg[/IMG] Wracając już z wypadu do domu po drodze zahaczyliśmy o zamek w Bolkowie. [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/8f53176dc5be660b.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/a8c0a27227d6ca02.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/f40502c7f2d85688.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/2c1b959a5145d226.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/1ee194c8c8bde3bd.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/208/744659764867a615.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/04b3f3613a866b38.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/9e9437cf3dafd81d.jpg[/IMG] Krzyżna Góra : [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/2134b00440472169.jpg[/IMG]
  16. W Karpnikach zwiedziliśmy również ruiny kościoła : [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/43c3114d5a271feb.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/33504c2b28914979.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/208/fe892234b339f880.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/209/686f466008d7396c.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/208/631f539ffca9e3c8.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/a235ba7bde7b1329.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/a7a02f36b6d5504a.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/c5761e4355a15cd2.jpg[/IMG] Karpniki - Duża wieś malowniczo położona w dolinie Karpnickiego Potoku. W XIX wieku należała do brata króla Prus - Wilhelma Hohenzollerna. Rodzina królewska przyjeżdżając tu na letnisko zamieszkiwała XIII wieczny zamek przebudowany na pałac. Jest to obecnie własność prywatna. [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/22dcbe583051d990.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/7b5b32f75d36a680.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/0a854872ea25cde5.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/208/3cf192e56363a4db.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/af610c9f3a5023a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/a63a1779857dcbe2.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/23047ab59e6d513b.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/41a8956e3068b80e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/2e31c6fd8fded181.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/8b867ef0a9d74ee7.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/208/2134aa486901353e.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/209/b12db1060ea2f709.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images23.fotosik.pl/208/137e99fc5f4b7762.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/2d3051565488f262.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/0f2e59478ecd9384.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/7ce701392de98254.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/a69db1afe9ec6510.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/801a626fb3cad876.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/33ec5b476067c53d.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/afa022b7e85b4448.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/353b4b18185c2fef.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/3fb9519f991e4deb.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/332a4e639ab55c0b.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/505535d8e8754335.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/aeee06413fb61a4b.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/154cd905f07c39ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/208/58a2ca47c0643db2.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/e8dfce6b164c253d.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/208/fa14d86af131dd2e.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/b7d6cd968b6979f3.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/208/e9ca705ea46d7206.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/208/51ba359a0c5b8b66.jpg[/IMG]
  24. Kolejnym celem naszej wyprawy były Kolorowe Jeziorka. Można teoretycznie przejść tam również górami, jednak to byłoby dla mnie za dużo ;) Kolorowe Jeziorka powstały w wyrobiskach pokopalnianych. Zebrana w nich woda ze względu na skład chemiczny dna przybiera kolory purpury, błękitu (niektórzy określają jako szmaragdowy kolor ) i zieleni. Są wielka atrakcją turystyczną, od XVIII do XX wieku wydobywano w tych miejscach piryt, z którego wytwarzano kwas siarkowy. [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/324f8142f425bcc4.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/441d90aa8dbe1147.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/243/039f9c462640ea7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/243/9130aa6cbacf5d01.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/209/82f193454c617a92.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...