Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Czeka nas test na tymczasowiczkę Mańkę, za tydzień nam ją przywiezie Michał. Dzieci wyjeżdżają w spóżnioną podróż poślubną i muszą zostawić psa na 10 dni.
  2. Nie zapominajcie o nas... Z kotami pani Kazi udało się wszystko super - młode znalazły wspólny dom, kotka miała już sterylkę, w Ostrołęce. Wyróżnione ogłoszenie na olx podmieniałam na kotkę z Ostrołęki. A u nas cisza i spokój... za tydzień na 10 dni moje dzieci zostawia nam Mańkę. No zobaczymy, jak się stadko dogada
  3. no...tez jestem ciekawa............
  4. Zagladam i ja, pozostawiam uściski i życzenia dobrego dnia! I słoneczka :) bo ponoć burze się zbliżają...
  5. Ale co, wspólny dziadding?
  6. Pani Kazia dzis przyjechała do nas po kontenerki dla kotów, poznałyśmy sie, pogadałyśmy. Koty pół dzikie, pani już ma stresa, czy uda jej się złapać oba we wtorek rano, i to bez śniadania?... Poradziłam, że jak się złapie tylko jeden, niech łapie matkę do towarzystwa, szkoda już zaklepanego miejsca w Ostrołęce.
  7. A to niespodzianka, bardzo się cieszę, Sowo i Titusiu :)
  8. Spokojnie możesz nazwać suczkę Jeżynką, nasza przechrzczona jednak na Igusię - tak mięciutko mi się ją nazywa, a po obcięciu tych zbitych kudełków nie przypomina juz jeża :)
  9. Dziękuje, Mazowszanko! Być może trzeba zebrać na sterylkę kotki matki, u Magdy to trochę drozej, ale na razie nie znam ceny.
  10. Mam! Kastrację zrobimy na rachunek TOZ Warszawa :)
  11. Już mam kasę :) Kocurki wykastrujemy na rachunek TOZ Warszawa :)
  12. To zdjęcie z marca, czarna to matka, jeden kotek "gdzieś przepadł" a to z wczoraj, tak się wysilił pracownik gminy, którego poprosiłam o zdjęcia do ogłoszeń:(
  13. Poradźcie mi proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kocurków od emerytki z sąsiedniej gminy? Gmina w marcu zrobiła zdjecie i ogłosiła na swojej stronie, ale zero odzewu. Teraz kotki mają po ok. 7 mies. i umówiłam je na kastrację w Ostrołęce na wtorek - po 100 zł od kocurka.
  14. Poradźcie mi, proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kotów od emerytki z sąsiedniej gminy? Kastracja w Ostrołęce, bo taniej, a tez dobrze (100 zł od kocurka)?...... To zdjecie ze strony gminy, zrobili ogłoszenie na prośbę tej pani, ale zero innej pomocy:( A to zdjecie, które zrobił pracownik urzędu na moją prośbę - obiecałam zrobić ogłoszenia, nie mam słów na ignorancję urzędników :(
  15. Nie pozwala Wam się nudzic, oj nie.... Poradźcie mi, proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kotów od emerytki z sąsiedniej gminy? Kastracja w Ostrołęce, bo taniej, a tez dobrze (100 zł od kocurka)?......
  16. O, Przasnysz to niedaleko, ciekawe co to za dom i ludzie?...
  17. kotka jest oswojona, pcha się do domu, i - jak pani twierdzi - ma mleko w sutkach i karmi te dwa koty z poprzedniego miotu!...jakby jej nowe dzieci gdzieś zaginęły? Ze złapaniem w każdym razie nie ma kłopotu, obiecałam dołożyć się do sterylizacji koteczki. Gmina - rozmawiałam - nie daje ani grosza na sterylizację ("ta pani karmi te koty, a potem dziwi się, ze się rozmnażają!"...). A młode koty szukają domu. Poprosiłam pracownika gminy o zrobienie zdjęć. Juz wcześniej gmina w ten sposób chciała pomóc pani, by znaleźć domy i zrobili zdjęcie rodziny przy jedzeniu, umieścili na fb gminy. Ale bez odzewu. Ogłoszę je na miejscowym olx
  18. Mnie poprosiła o pomoc pani - emerytka nauczycielka z sąsiedniej gminy: kotka, która się już jakiś czas temu przychowała, przyprowadza oczywiście do niej kociaki. Są do oddania dwa takie 7-miesięczne, a kolejne kotka ukryła i pewnie przyprowadzi, jak będą większe :(
  19. Ogłoszenie wyróżnione, zero zainteresowania :(
  20. To jak mogę pomóc? Wpłacę kilka groszy, tylko na czyje konto? Kasa pójdzie na prośbę mojej siostry Anny, znów :)
  21. Sue, pomogę, a skoro koteczka woli Kity niż inne jedzenie, to ... Ty kupisz i zawieziesz tej pani?
×
×
  • Create New...