-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Taka ładna ta nasza Kamusia: -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czeka nas test na tymczasowiczkę Mańkę, za tydzień nam ją przywiezie Michał. Dzieci wyjeżdżają w spóżnioną podróż poślubną i muszą zostawić psa na 10 dni. -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie zapominajcie o nas... Z kotami pani Kazi udało się wszystko super - młode znalazły wspólny dom, kotka miała już sterylkę, w Ostrołęce. Wyróżnione ogłoszenie na olx podmieniałam na kotkę z Ostrołęki. A u nas cisza i spokój... za tydzień na 10 dni moje dzieci zostawia nam Mańkę. No zobaczymy, jak się stadko dogada -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
no...tez jestem ciekawa............ -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
malagos replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zagladam i ja, pozostawiam uściski i życzenia dobrego dnia! I słoneczka :) bo ponoć burze się zbliżają... -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ale co, wspólny dziadding? -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pani Kazia dzis przyjechała do nas po kontenerki dla kotów, poznałyśmy sie, pogadałyśmy. Koty pół dzikie, pani już ma stresa, czy uda jej się złapać oba we wtorek rano, i to bez śniadania?... Poradziłam, że jak się złapie tylko jeden, niech łapie matkę do towarzystwa, szkoda już zaklepanego miejsca w Ostrołęce. -
A to niespodzianka, bardzo się cieszę, Sowo i Titusiu :)
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuje, Mazowszanko! Być może trzeba zebrać na sterylkę kotki matki, u Magdy to trochę drozej, ale na razie nie znam ceny. -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mam! Kastrację zrobimy na rachunek TOZ Warszawa :) -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Już mam kasę :) Kocurki wykastrujemy na rachunek TOZ Warszawa :) -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie z marca, czarna to matka, jeden kotek "gdzieś przepadł" a to z wczoraj, tak się wysilił pracownik gminy, którego poprosiłam o zdjęcia do ogłoszeń:( -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Poradźcie mi proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kocurków od emerytki z sąsiedniej gminy? Gmina w marcu zrobiła zdjecie i ogłosiła na swojej stronie, ale zero odzewu. Teraz kotki mają po ok. 7 mies. i umówiłam je na kastrację w Ostrołęce na wtorek - po 100 zł od kocurka. -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Poradźcie mi, proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kotów od emerytki z sąsiedniej gminy? Kastracja w Ostrołęce, bo taniej, a tez dobrze (100 zł od kocurka)?...... To zdjecie ze strony gminy, zrobili ogłoszenie na prośbę tej pani, ale zero innej pomocy:( A to zdjecie, które zrobił pracownik urzędu na moją prośbę - obiecałam zrobić ogłoszenia, nie mam słów na ignorancję urzędników :( -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nie pozwala Wam się nudzic, oj nie.... Poradźcie mi, proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kotów od emerytki z sąsiedniej gminy? Kastracja w Ostrołęce, bo taniej, a tez dobrze (100 zł od kocurka)?...... -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O, Przasnysz to niedaleko, ciekawe co to za dom i ludzie?... -
kotka jest oswojona, pcha się do domu, i - jak pani twierdzi - ma mleko w sutkach i karmi te dwa koty z poprzedniego miotu!...jakby jej nowe dzieci gdzieś zaginęły? Ze złapaniem w każdym razie nie ma kłopotu, obiecałam dołożyć się do sterylizacji koteczki. Gmina - rozmawiałam - nie daje ani grosza na sterylizację ("ta pani karmi te koty, a potem dziwi się, ze się rozmnażają!"...). A młode koty szukają domu. Poprosiłam pracownika gminy o zrobienie zdjęć. Juz wcześniej gmina w ten sposób chciała pomóc pani, by znaleźć domy i zrobili zdjęcie rodziny przy jedzeniu, umieścili na fb gminy. Ale bez odzewu. Ogłoszę je na miejscowym olx
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie wyróżnione, zero zainteresowania :(