Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Domowy kot Borys jest ok, nie zwraca na niego uwagi. Gorzej z tymi przychodzącymi na nasze podwórko :(
  2. Cholera, nie wiem, co napisać...
  3. O, już sie cieszę, bo Havanka ma cudne rączki i serce do ogłoszeń :)
  4. Obejrzeliśmy jednak psiątko na miejscu, na deskach kojca. Trochę wylizane, ale szwy trzymają się dzielnie. Popsikaliśmy antybiotykiem. Sonek dostał jedzonko,ale umknął do budy, przestraszył się tych oględzin i zabiegów...
  5. Pewnie się schowają pod krzaki jakieś... cholerka, nie mam pomysłu żadnego.....
  6. Przypominamy się z Amisią :) Dziś u nas biało, śnieg po kostki, ale pewnie zaraz się roztopi. Ale Ami tradycyjnie odmówiła powrotu do domu po porannym spacerze, zakotwiczyła w swoim ulubionym miejscu pod karmnikiem dla ptaków. Bo przecież może coś upadnie, albo kawki będą zbyt nachalnie się do jedzenia pchać, to Ami pokieruje ruchem - odstraszy co aktywniejsze jednostki....
  7. Zagladam w wolnej chwilce do was, pozdrawiam i życzę dobrego dnia :)
  8. Ależ one śliczne! Żeby ktoś je wziął na dt... Odkarmić, zaszczepić i cudo, nie psy!
  9. Wielkie gratulacje dla Joli!! Głosowałam z dwóch kont, bo bardzo szanuję i podziwiam Jej pracę :)
  10. jeszcze coś białego by się przydało do tej kompozycji ;)
  11. U Gajowej będzie w kojcu?
  12. Wczoraj Sonek był obolały, nawet siusiał bez podnoszenia łapy... Ale zjadł chętnie, popił świeżą wodą. Popatrzyliśmy po sobie z Tomkiem. Dziś zabierzemy go lecznicy na stół obejrzeć i opatrzyć. Potem do naszego kojca. Może na razie nie da rady wyjść po ogrodzeniu.
  13. Tak, wprawdzie nie było mnie od piątku do wczorajszego wieczoru w domu, ale codziennie jeździł do kojca Tomek - w sobotę ranka była trochę rozlizana, ale Sonek dał sobie ją obejrzeć, pomiziali się z Tomaszem, pobawili. Wczoraj było podobnie - da radę :) Za tydzień zdejmiemy te dwa szewki, o ile sam sobie ich nie wyciągnie wcześniej, ale nie ma problemu, nawet jakby tak było.
  14. Ano dzień jak co dzień u Was, ale zagladam w wolnej chwili :)
  15. witaj, Maćku :) To jedno oko to jak bielmo wygląda, do tego w świetle błyszczy na czerwono :) Z północniaka ma to uciekanie - jak brama otwarta, pół wsi zwiedzi, zanim wróci. Dlatego tak pilnujemy zamykania bramy i przez ten prawie rok, to może ze 4-5 razy się wymknęła. Z dworu ciężko ją dowołać, często po prostu zostaje w ogrodzie do naszego przyjścia z pracy. Wykopuje sobie dołek w ziemi pod krzewami i tam siedzi. Poluje na ptaki, krety (1 zamordowany) i niestety koty...
  16. I jak z tą sterylką? Czy gmina ma to w uchwale rady gminy, ze finansuje sterylizacje bezdomniaków? Nie moge dac jej dt, nie mogę :(
  17. Sonek mi sięga powyżej kolana, niewiele powyżej, on ma taka delikatną budowę.
  18. I co, udało się te skrzynkę odzyskać?
  19. Koniecznie załóż wątek - zawsze to jakiś promil nadziei, ze ktoś zauważy.
  20. Proszę dziś o kciuki i ciepłe myśli dla Sonka, jedzie bidula na kastrację :( Popatrzyłam w googlach na szelki dla psa, może takie jak w tym sklepie (i karma do kupienie, może by lepszą niż Lidlowa mu kupiła? Fitmin? - za jedną dostawą, i kilka puszek, bo bardzo lubi?) - szelki norweskie... http://www.bitiba.pl/shop/sklep_dla_psa/smycze_obroze_dla_psa/szelki_dla_psa
  21. Spokojnie dziewczyny, spokojnie. Wątek to już początek działania :) Teraz - jak radzi Perełka1 ogłoszenia na darmowych portalach. Na dogo są bazarki ogłoszeniowe, można wykupić pakiet.
×
×
  • Create New...