-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cisza przed burzą: free photo hosting -
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
My też dziękujemy za wspaniałe spotkanie :) -
Ale co, masz to drzewo u siebie, Irenasie?
-
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Witaj, Tysiaku :) Mala jest tak ujmująca, że nie mam słów! Przytula się, liże po twarzy, podskubuje ucho, a przy tym jeszcze ma wiele lęków. Jest zawsze obok mnie, chyba że pobiegnie z resztą psów połobuzować się czy pobawić. Jak całe stado pędzi do ogrodzenia, bo Rudzik dał znać, że tak trzeba, to ona pierwsza wraca, przypada do nóg i skarży "bo my, proszę pani, pobiegliśmy zbadać sytuację, ale to ONE szczekały, nie ja! Jestem grzeczna, prawda, proszę Pani? Prawda?" I wtedy trzeba się schylić, przeczekać lizanie i podskubywanie i pies jest szczęśliwy. -
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
I ja tak myślę, jak Ziutka i konfirm :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Niunia już jest ogłaszana - ale ta kulejąca łapka odpycha ludzi.... -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nowym tymczasowiczkom nie pozwałam wchodzić do łózka - głównie dlatego, ze to azyl Nutki i kota. Muszą wreszcie gdzieś się czuć "u siebie", a nowe mogłoby warknąć czy coś. Za to Hesie śpi na foteli i podsiada mój leżak na tarasie :) Po pracy siadam tam sobie w cieniu ze szklanką zimnej wody, i zaczyna się przepychanka, kto do pańci na kolana wlezie pierwszy, Hesia czy Mela. Ładują się w końcu obie, każda powoli, po 1 łapce, i mam dziób wylizany totalnie, ucho podgryzane przez Melkę, pochylone obie nade mną mordki i wbite w moje ciało 8 łapek :). Patrzyłam wczoraj na Hesię - siedziała mi na brzuchu na tym leżaku, zastygła w bezruchu, przymknęła oczy i poddawała się bezgranicznie pieszczotom. Spoglądała na mnie czasem, i miała tak przejmująco smutne spojrzenie... aż serce rozdzierało. Czy to przeszłość?... czy coś z jej dziećmi?... -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O, świetnie :) A tak mnie wczoraj zwierzyna padła... post images -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ma niezwykle ciekawy ryjek - ni to cziłka, ni to ratler, czy jakiś szpic?... -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Żeby tylko jakoś przeżyć ten dzień :(. Zapowiadają do 40 stopni, u nas na północnym wchodzie wprawdzie trochę mniej, ale... Może i dobrze, ze Sonia nie doczekała, bo bardzo źle znosiła wysoką temperaturę...Mam nadzieję, ze psiątka jakoś dadzą sobie radę. Ja też mam dziś zajęcia z rolnikami w innej gminie i już się boję tej temperatury :( Mala jest cudownym psem - delikatna, wrażliwa, posłuszna. Jak tylko przybiegnie do ludzia, rozdaje całuski, przytula się, bardzo potrzebuje takiego kontaktu. Nadal boi się prawie wszystkiego, każdy odgłos, przedmiot, czy ruch budzi w niej lęk. Wczoraj wymiotłam zza kanapy starą piłeczkę tenisową; Melka podchodziła do niej na zgiętych łapach, obchodziła wkoło, obszczekiwała. No takiego cuda to ona nigdy nie widziała! Po dłuzszej chwili, jak stwierdziła, ze ta mal okrągła rzecz jej nie zje i nie zaatakuje, wzięła piłeczkę w zęby i zaniosła na posłanie. Wieczorem zabrałam piłkę na spacer i poturlałam po chodniczku. Melka mi ją przyniosła do ręki! I to 3 razy z rzędu. Przypadek? Nie sądzę :) -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
no właśnie, niech taka bida w końcu pozna, co to dom :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Fajny ma ten...no, dzyndzelek.... :) -
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
I co?.........wszystko oki? -
I już widzę te mordki kocie i psie zaglądające do wanny :)
-
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Teraz damulka zaległa na kanapie. A myślałam, ze jak Sonia odeszła, kanapa będzie tylko nasza, i czysta narzuta....Ale nie mam serca ją zrzucić.... -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
image uploader photo upload image hosting over 10mb -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
-
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hesia stanęła na 4 łapy nadspodziewanie szybko :) Od wczoraj biega bez smyczy po ogrodzie, gania z Rudzikiem i Melką, aż kurz idzie. Wraca do mnie po chwili zziajana, szczęśliwa, uśmiechnięta i brudna jak nieboskie stworzenie. Widać koszulinka ją drażni i chodzi pod krzakami, żywopłotem, tarza się w kurzu itp. No i Melka ją ciągnie za te troczki i muszę co chwila zawiązywać. ale jak wracamy do domu, pada na posłanko i śpi jak zabita. -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Sarniątko się dobrze chowa, odpukać. Pije 6 razy dziennie mleko kozie z miseczki, podgrzane do 37 stopni. Nie oswajamy jej, raczej się nas boi, umyka za lub do budki. W niedzielę pojedzie do nadleśnictwa pod Olsztynkiem. Ewanko, dawnośmy się... :) Maleńka sunia po przejściach rozrabia jak pijany zając kapuście. Ma od wczoraj towarzyszkę Hesię - po sterylizacji czuje się jak i przed :), wczoraj już ganiała z Melą! Nierozłączne się zrobiły :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mam na koncie w sumie 30 zł od Nadziejki - przypomnij mi, proszę, na kogo i ile, bo się zgubiłam?... Serdecznie Ci, Nadziejko, dziękuję :) -
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do dobrych myśli :) Nasza Hesia już drugi dzień po operacji, jest dobrze, a zachowuje się jakby nic się nie stało ale za to cenie Ostrołęcka lecznicę, że suczki prawie same ze stołu schodza po operacji :). -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wesoło masz na tej wsi :) -
A ja się cieszę, ze i blisko mieszkasz, Irenasie :)