-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdy nastały chłody, a szczególnie te śnieżne dni, muszę łamać ustawę o ochronie zwierzat i męczyć bezbronnego psa. Zaczynam wcześnie rano szukajac jamniczycy w różnych miejscach. W grę wchodzi kanapa i narzuta, nasze wielkie małżeńskie łoze, łóżko Agusi. Wołanie psa na spacer nic nie daje, bo uszy schowane pod kołdrą nic nie słyszą:cool3: . Psa trzeba odnaleźć, odrzucając kołdry, narzuty itp., wziąć na ręce nie bacząc na błagalne spojrzenia i wywalony do góry brzuszek. Wynieść przed dom i postawic na chodniku ryjem do bramy. Poczekać, aż jamniczyca wejdzie z obrzydzeniem na mokrą trawę, szybko zrobi wazne jamniczo-sucze sprawy, odwróci sie pysiem w stronę domu i...trzeba szybko biec za jej smukłą sylwetką, powiewającymi uszami, cienkim ogonkiem i pędem otworzyć drzwi do domu. Tu Pelasia nie wytracajac szybkości albo wpada do kuchni, albo pędzi do pokoju pod kołdrę, póki ciepła. -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nie, pan zostawił imię binka, bo mu się spodobało. Miałyśmy obie szczęście, ja, ze dość szybko sunia znalazła dom i że mi się trafiła taka bezkonfliktowa istota, a ona że znalazla takiego PANA!! -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
za tymi kratami wydaje sie jeszcze mniejsza, taka skulona :shake: -
Dzwoniłam i pogadałyśmy na gg. Magda jest w Krakowie, wiec nie wiem co mam robic. To przecież kolejny tydzień....:shake: Czekać? Tyle było by do zrobienia przez ten tydzień, ja nie umiem czekać.... Żebym jeszcze miała pewność, ze pies trafi do mnie, ale jakoś to idzie jak po grudzie :shake: Poradźcie, jakie jest wyjście? W sumie pies żyje w schronisku tyle lat, to i teraz sobie poradzi. Co to jest tydzień czy dwa wobec wieczności?...
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
A co tu jeszcze robi moja Binka? :cool3: Do lepszego działu, proszę! Dzwoniłam do pana, sunia jest na medal, zaprzyjaźniła sie z innymi psami osiedlowymi, ma 4 spacery dziennie, ma apetyt, kocha slodycze :-o , kocha pańcia z wzajemnościa... Pan bardzo dziekował za nią, kilka razy to powtórzył. Pan przestał palic, bo na dworze nie zapali, po spacerze odsapnać trzeba, potem pieścić psa, a psy nie lubią dymu :p Sunia śpi z nim i jest najpiękniejszym psem pod słoncem :loveu: -
Myślcie dziewczyny, myślcie! To im moze życie uratowac! :cool1:
-
Bernardynka Leonia- znalazła się i znowu jest w swoim wymarzonym domu!
malagos replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :multi: ale nawet damulka nie wstała do jedzenia, no, no :cool3: -
Żywiecka Tosia na trzech łapkach.....ODESZLA...(*)(*)(*)
malagos replied to Jola_K's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jolu, a Ty masz możliwość pogłaskania jej ode mnie? Jak ona sobie radzi w schronie? -
Malutka Neli po długim leczeniu w nowym kochającym domu :)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
ale oczko - jak nowe :-o :loveu: Mamusiu, ja też chcę takiego ladnego pieska!:eviltong: -
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
czyli mogę tu napisać wszystko to co u Juzaczki...kurcze.:cool1: -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
malagos replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
[quote name='PALATINA']Nie, ciąży to ja bym u niej nie podejrzewała. Nad imieniem też myslę usilnie, bo jakoś ja wołać muszę. Tymczasem idziemy na spacerek (szkoda, że tak zimno i mokro!). Odezwę się jutro po zajęciach, czyli ok 14". Dzis juz znikam z netu, bo calutki dzień wgapiam sie w ekran. Znalazłam na PwP bidę niemalże identyczną jak mój śp. psiak i aż mi serce pęka na myśl o niej... Szkoda, że człowiek wszystkim nie może pomóc. Jedno wiem. Nie prędko znów kupię rasowego psa...[/quote] PALATINA, a zdradzisz, która to bida identyczna jak Twój psiak? -
Żywiecka Tosia na trzech łapkach.....ODESZLA...(*)(*)(*)
malagos replied to Jola_K's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i co tak na końcu, suczynko? Mam przed oczami te Twoje śliczne slepka :cool1: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
malagos replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Czekamy zatem do jutra..... -
Malutka Neli po długim leczeniu w nowym kochającym domu :)
malagos replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Co dzień tu zaglądam i czekam na dobre wiesci....:cool1: -
Płakać się chce... zwłaszcza te szczeniaki, mój Boze :shake:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Śledzę Wasz węgrowski wątek od dawna, miałam konkretną propozycję pomocy (kostka brukowa), ale wiem, że to musi poczekać - cieszę sie, że teraz działania zostały "ogarniete" i na pewnom z korzyscia dla psów!