Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szcześliwego Nowego Roku życzą, dziękując przy okazji składania tych życzeń za Wielkie Serca okazane mieleckim zwierzakom, Adopcje naszych wesołków, Pomoc w znajdowaniu domów, Pomoc materialną, Finansowanie sterylizacji, bud oraz wsparcie duchowe wolontariusze,pracownicy wraz całym Schroniskiem Dla Bezdomnych Zwierząt im. Św. Franciszka w Mielcu
  2. Malinku, co sie dzieje, że nikt nie chce takiego cudeńka???
  3. Teraz aukcja na 6! Oby ktoś zauważyl.
  4. Moniu, dla Ciebie, TZ i Calej Rodzinki Zdrowych, Wesolych Świat :x-mas: Pamietamy! Oczywiscie, ze pamietamy. A Ty Kochana dbaj o siebie. Czekamy na wiesci poprzeprowadzkowe.
  5. Ja bym dodala jakies zdjecia na smyczy , sa na stronie 8, jak pieknie stoi i jaka ma klate. To naprawde piekny boksiu.
  6. Bosco Bosca nadal czeka biedunia...
  7. [FONT=Arial]Wiadomosc od P.Kierownika sprzed 5 minut:[/FONT] [FONT=Arial]"Białka ze świetlicy oraz Hiena II wysterylizowane. Następne będą te ,o których Pani pisała."[/FONT] [FONT=Arial]Alaa, Hesia, Asiaf1 :calus: :calus: :calus: Dziękujemy Wam za nieustanna pomoc i pamiec. Bez wplat dogomaniaków wiele suniek nie mialoby szans na zabieg.[/FONT] :x-mas: [FONT=Arial]Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku[SIZE=2] życzy Kierownictwo Schroniska wraz z personelem i podopiecznymi.:x-mas: [/FONT]
  8. :bigcry: :bigcry: :bigcry: Bardzo piekny tekst...oby kogos za serce chwycil.
  9. Dla Nerusia ['] ['] ['] Aleksandro, jestes Wspaniala. Dalas mu wiecej niz przez inni przez cale jego życie.
  10. Wiadomosci na stronie sa konsultowane z Kierownikiem i zawsze wiek psa jest oceniany przez P.Kierownika.
  11. Z Rzeszowa jest ok. 40-50 km do Mielca. Nie jest daleko. Zapraszamy do odwiedzin schroniska w każdej chwili. Wystarczy napisać mail na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i pan kierownik juz wie, że będą mili goście. A z tym sznurkiem to dobry pomysl, tylko zeby taki grubszy byl, zeby sie dobrze w pyszczkach rozrabiakom ukladal...:flasings:
  12. Witamy Pańcia i Cala Wspaniala Pańciowo-Anusiowo-Brunkowo-Rudolfową Rodzinkę :-D :-D :-D
  13. Brunonku, wyskok na tylnych łapkach na taką wysokość to juz naprawdę wyczyn sportowca:ylsuper: . Ale jak Pańcia Ci takie smakołyki serwuje:eating: , to nie dziwota, że kondycja jest i zapał i chęć na spacerki i treningi. A i Pancio o właściwą dawkę ruchu dba:klacz: . Sprawuj się grzecznie jak zobaczysz choinkę, może to będzie pierwsza w Twoim życiu choinka. Pamiętaj kochany, żeby nie próbować baniek i ozdób choinkowych. W tym roku masz wyżełku prawdziwe święta w Prawdziwej Rodzinie:iloveyou: . Spokojnych, szczęsliwych Świat Bożego Narodzenia życzą Twojej Rodzinie i Wam Psiakom , ciocia Aga i ciocia Ulka :x-mas:
  14. Matko, Eloise, mam nadzieję, że suknię masz dobrze schowaną, bo te wariaty-skrzaty jak widać lubią rozdzierać rózne różności...:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  15. Agnieszko-Wachura, dziękujemy. Życzenia przekaże do schroniska. A z relacji ze schroniska : do dzisiaj w grudniu nowe domki znalazło 9 psów i aż 3 koty. Jeśli chodzi o koty to chyba nasz rekord. Szkoda,że kociny tak ciężko nam "schodzą".
  16. Andzia69, Zdjecia wyslane z maila schroniskowego.
  17. ZDJECIA SA NA STRONIE 8.
  18. Andzia, podaj swojego maila to wysle Ci zdjecia Argosa. Jesli nadal sa potrzebne. Kochane psiska, tak mi ich szkoda, ze musza zime spedzic bez swojego czlowieka.
  19. Dziewczyny kochane mające doswiadczenie w takich przypadkach, poradzcie Asiczce jak postepowac z Bregovicem, jak go oduczyc niecheci do psow.
  20. Oczywiscie, lepsze oddzielne domki niż żaden.
  21. Biedne boksidelko, biedna sunia...:puppydog:
  22. Nasza parka czeka na domek(domki).
  23. Elawisko, Zorka i Rexik sa jak blizniaki. Jak Ty je rozróżniasz? Chociaż jak sie wpatrze to jest delikatna różnica w umaszczeniu. Super masz psiaki i kocinke.
  24. Eloise, to slub pewnie w Boże Narodzenie? Chlopaki coś przeczuwają? Może zamiast wielkich bukietów kwiatów goście daliby mniejsze i po jednym pluszaku dla gagatków? Mieliby z czego wybierać w koszyczku z zabawkami ;-) .
×
×
  • Create New...