-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Bezlapcie czekaja na jakies kochajace na odleglosc Ciocie :flasings: . Sunia starsza ma juz opiekunke :D Asiaf1 może nadasz sunieczce jakies imie? -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop! [img]http://img333.imageshack.us/img333/6895/boks20wanilia79pq.jpg[/img] -
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiscie to nie ten sam pies :turn-l: :biggrina: :talker: . Aby na pewno to zdjecia Kubusia? -
[SIZE=18][COLOR=red]POZIOMKA-mała sunia do przytulania[/COLOR] [/SIZE] wiek: 18 miesięcy, [B][COLOR=red]POZIOMKA[/COLOR][/B] - Nowoprzywieziona (obecnie w izolatce) malutka sunia bez ogonka. Wiek ok 1,5 roku biała w ciemne laty, lebek lekko brazowy z szarym. Bardzo spokojna rowniez dla dzieci. Lubi się przytulać i jest bardzo grzeczna. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6598/poziomka4vg.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4444/pziomka16ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/369/pziomka24mj.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/183/pziomka30vo.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5513/pziomka45vk.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2988/pziomka52tb.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/151/pziomka72lp.jpg[/IMG]
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php"]http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php[/URL] -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hop Argos i Atenka na sama gore. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cos nam te Kremowki nie schodza? A takie słodkie sa. -
Bosco Bosca to psow jest w porzadku, w boksie jest razem z 3 suniami Bianca, Blanca i Blacky Blue i żadnych konfliktów. Z kotami nie wiemy, cieżko będzie sprawdzic. Może po swietach, jak spadnie snieg i nie bedzie blota.
-
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Aniu, jak sie czujesz????? Mysle o Tobie intensywnie i wysylam gotowe obrazy z mnostwem prac i zlecen na Twoim biurku. Bedzie dobrze, zobaczysz. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Argos i Atena sa na wielu stronach z ogloszeniami, ale cisza jak byla tak jest. Juz nie wiem, gdzie wstawiac psiaki, ze sie domki znalazly. -
Przesylam rozliczenie wplat dokonywanych przez ofiarodawcow na cele budowlane oraz budy. Takie budy zrobil Pan Kierownik za wplaty od kochanej Sabinki, Alii. Kolejne budy sa w wykonaniu : dla boksia Argosa i Ateny od ZU oraz dla niewidomego owczarka od Kiwi-Ona. Nowa buda i szczeniaczki w 75 Nowa buda podrosnietych szczeniakow, kiedys mieszkancow boksu 75. Ich mama jest wysterylizowana dzieki wplacie Alii. . Nowa buda w boksie 33 Nowa podwojna buda w boksie 141 Pan Kierownik robi też budy dla boksia Argosa i niewidomego owczarka z 65 (dzieki wplatom Pani Zuzanny -->ZU oraz Kiwi-Ona) Nowe zadaszenie powstaje dzięki wplacie AgnieszkiP, Asiaf1 oraz Xxymenie. Na zdjeciach Bielusia (opiekuje sie Asiaf1), Hienka oraz sunia czarna bez imienia-wszystkie wysterylizowane dzieki wplatom dogomaniakow: Asiaf1, Hesia oraz Agat21. Sunie maja nowa cieplutka podwojna bude. WSZYSTKIM OFIARODAWCOM, KTÓRZY NAM UFAJA I WPLACAJĄ PIENIĄDZE NA KONTO SCHRONISKA CZY MOJE NA BUDY SERDECZNIE DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!! ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĄ : ZAŁOGA SCHRONISKA Z KIEROWNIKIEM NA CZELE ORAZ MY WOLONTARIUSZE ORAZ WSZYSCY MIESZKAŃCY SCHRONISKA W MIELCU.
-
Kiwi-Ona, jakos musze wynagrodzic moim przyjaciolom, ze poswiecaja czas i sily na pomoc schronisku. A te budy sa naprawde ciezkie! Wczoraj bylo ich 8 szt., bylo co dzwigac. Twoja buda dla niewidomego owczarka już jest pewnie na ukończeniu. Kierownik ja robi.
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Starsza sunia ma już wirtualna opiekunke --> kochana Asiaf1. Asiu wielkie poklony do Ciebie! Dziekujemy za ta adopcje. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wczoraj przyjechaly nowe budy, ale z innych wplat. Pieniadze wplacane na konto schroniska slużą do robienia bud na terenie schroniska. Wykonawca jest Pan Kierownik lub pracownicy. To jest prawdopodobnie nowa buda dla Argosa.Nie jestem pewna, ze to akurat dokladnie ta, bo może identyczna już stoi w boksie. Kasia robila wczoraj zdjecia nowych bud, wybiegu, zadaszenia oraz kotów. Zdjecia psiaków będzie robić w sobotę. Ja bylam w schronisku jak bylo już bardzo ciemno, nie robilam zdjec psiakow z boksów. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php Hop! -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php Hop! -
Hop sunieczko!