Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Elawisko, nie znikaj, prosimy. Nam też sie ciezko żyje z tym nowym forum. Trudno sie co chwilke logowac, ale nie dajmy sie ! Przeciez jestesmy silniejsi i lepsi niz jakas tam technika :crazyeye: .
  2. Zdjecia nowej budy Argosa i Ateny sa na innych w mieleckim watku. Maja psiaki przynajmniej cieplej.
  3. Oto nowa buda Argosa i Ateny, ufundowana przez ZU.
  4. Kochani patrzcie jaka to mala Poziomeczka, jaka smutna psinka:placz: :placz: :placz: [img]http://img282.imageshack.us/img282/4324/poziomkaczeka4fw.jpg[/img] [img]http://img361.imageshack.us/img361/6521/poziomkaczeka11fh.jpg[/img]
  5. Avii, dziekuje!!!! Ja tez nic wiecej nie wiem o Poziomce, ale postaram sie dzisiaj dowiedziec. Oby domek sie znalazl.
  6. Allegro...dobry pomysl, tylko że my nie mamy konta. Prosimy zatem dobre duszyczki o wystawienie Poziomeczki. Mysle, ze te zdjecia wiele mowia i chwyca kogos za serce.
  7. Zuzanno, gdyby Argosek mial 2-3 latka, juz dawno leżalby na jakiejś kanapie. Szkoda psiaka.
  8. Eluniu, bedzie dobrze. Twoje zwierzaczki mają najlepszą Pancie na swiecie. Trzymam kciuki za ich powrot do zdrowia.
  9. Lotniku, piekny list napisales! Jaka to przemila opowiesc, tak z rana przy kawie. Podnosi na duchu i dodaje skrzydel.
  10. Zu, jesli mozesz i znajdziesz chwilke czasu, prosze wstaw boksia na jakies strony ogloszeniowe ( ja juz wstawilam, ale im wiecej tym lepiej). Zastanawiam sie tez na wydaniem papierowym np. lokalnym w Warszawie. Moze komus, kto nie ma internetu, wpadlby w oko nasz Argosek?
  11. Beria, dziekuje w imieniu suni i wolontariuszy.
  12. http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php
  13. http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php
  14. [URL="http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/"]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl[/URL][URL="http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/"] [/URL][URL="http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php"]http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php[/URL]
  15. [URL="http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl"]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl[/URL][URL="http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl"] [/URL][URL="http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php"]http://www.mielecbezdomne.fora.pl/index.php[/URL]
  16. Lothia, do dzisiaj az 3 KOTY! Nawet sobie nie wyobrażasz jak się kierownik cieszy, nie mówiąc o nas! Rekord :multi: :multi: :multi: A jutro jadę z koleżanką mojej córki po kolejnego kotka. Czyli jak dobrze pójdzie to w grudniu pójdą 4 koty.
  17. Może być Bunia! Tylko prosze Asiu, napisz w przelewie, ze chodzi o "starsza sunie bez lapki z boksu 55". Sunia ma juz nowa bude ofiarowana przez Xxymenke.
  18. Lothia, tam myśle, ze może by Boscą jeszcze raz na allegro wrzucil? I tak mimo świat nowe domy znalazlo 3 psy ze schroniska w Mielcu : 2 szczeniaki i moja ulubienica Bialka niedawno wysterylizowana oczywiscie dzieki dogomaniakom i ich wplatom!
  19. Do góry psiaczku!
  20. Hop! Czy nikt nas nie widzi?
  21. To jest najwspanialsza wiadomość jaką przeczytałam w Wigilię...
  22. Cos przez te Świeta psiakami zainteresowanie jest zerowe...żadnych adopcji. Może za kilka dni coś ruszy.
×
×
  • Create New...