Zu,
jesli mozesz i znajdziesz chwilke czasu, prosze wstaw boksia na jakies strony ogloszeniowe ( ja juz wstawilam, ale im wiecej tym lepiej). Zastanawiam sie tez na wydaniem papierowym np. lokalnym w Warszawie. Moze komus, kto nie ma internetu, wpadlby w oko nasz Argosek?