Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Lothia, dzieki za wstawienie ogloszenia :buzi: . Ja juz czasami nie daje rady.
  2. Eloise, co Ty mu dajesz jeśc, że on taki błyszczacy!?!!? Przepiękny jest !! Normalnie miodzio. A nie wiesz o czym oni tak szepcza pod tymi kanapami, fotelem? Biedne te laleczki, kaczuszki i miski, a raczej resztki tychże. Naprawdę psiaki sa szczesliwe, to widac... :D :D :D :D :D Zdjecia juz wyslalam do schroniska, niech sie ciesza :laola:
  3. :placz: :placz: :placz: Jakie piekne listy pisze Brunonek...można się poplakac, to nasze trzy buzki szlochajace : Aga, Ula senior i Ulka Junior. Monitor tez mokry. Brunonku, trzymaj łapki z Rudim za tego czarnego wyżelka. Miałby chłopak domek, z Ty kolegę, który może dorównałby Ci kondycyjnie. Przekaż buziaki :calus: :calus: :calus: :calus: Panciowej, Panciowi, Anisi i Rudolfowi. A to :calus: dla Ciebie kochany pieszczochu. Czekamy na kolejne listy od Ciebie i Twojej Kochanej Rodzinki :D :D :D
  4. Ciociu Anielico, czy nie wiesz jak przygotowanie do olimpiady w domku Brununka? Czy Brunko nadal nadaje takie tempo przygotowan :D ?
  5. Mureczko, tylko plis daj wczesniej znac do schroniska, zeby odrobaczyli boksia 3-4 dni przed wyjazdem, a nie tak jak Bacuchne w ostatniej chwili i pies sie meczyl cala droge w aucie.
  6. Kto pokocha takie slodkie psiaki?
  7. A Wilczyca została nazwana ATENA. To bardzo mądra sunia.
  8. Matko, zdjecia Wanilki jeszcze czekaja. Wkleje wieczorkiem, moze komus sie spodoba taka slodka sunia.
  9. Malinek, kto chce slodkiego malinkowego psiaka?
  10. Aniu, pozycja wypoczynkowa Koksika rewelacja :D :D :D .
  11. Dziewczyny spokojnie. Niepotrzebne takie niemile slowa, kazda z nas chce najlepiej dla swoich podopiecznych! Pajunia podeslala linki organizacji, w ktorej dziala w watku Saruni dalmatynki z Mielca. Nasz psy jada zawsze zaczipowane, z paszportami, z pelnym kompletem szczepien. A zdjecia z domkow sa, splywaja moze wolno, ale ile zdjec mamy z innych, polskich adopcji? Prawie zadnych, jesli adopcja jest poza naszymi ogloszeniami. Czesto nawet nie wiemy, gdzie psy sa, bo przeciez ochrona danych osobowych dziala doskonale.
  12. Jeju, ciezko cos wymyslic, moze "oryginalna rasa pregowana mielecka"?
  13. Wilczyca nadal szuka, oto jej ostatnie zdjęcia. Taki opis dała Kasia (Xxymena) po sesji zdjęciowej : "I wreszcie mieszane malzenstwo. Boksiu i Wilczyca, ktora byla pierwsza do zdjec i wyjscia na smyczy. Boksiu nie bardzo chcial ale potem jak zobaczyl ze malzonce nic sie nie stalo to pozwolil sobie nalozyc smycz." Mam troche sily, oj mam Tak umiem pieknie pozować Pieszczocha ze mnie nie z tej ziemi Taka mordka jestem słodka
  14. Aniu14p, ja bym Cie prosila o nazwe rasy dla tych psow. Ty masz bardzo dobre skojarzenia np. miniaturowy doberman mielecki - Fionka. A to : tygrysy mieleckie? To troche za malo. Moze cos Ci sie nasunie.
  15. TYGRYSKI WEDRUJA NA PIERWSZA STRONE, BO TAM LATWIEJ O DOMKI...
  16. Haniu, masz pw. Jak dla mnie Malinek to pies bez wad, ale wiecej o nim napisze Xxymena.
  17. Murcia, super z ta nowa opcja....nie wiem jaka to opcja, ale wiem, ze dobra.
  18. Witaj Adrianie!!! Cieszymy sie z Twojej decyzji o adopcji boksia. To sie chlopak ucieszy z wydarzen najblizszych dni.... :D Transport bedziemy kombinowac z Murka czyli Kasia, z ktora rozmawiales wielokrotnie. Pozdrawiam, Aga /ulka18/
  19. No to juz moge odetchnac, sunia po sterylizacji, to dobrze....boksiu szykuj sie, nowy dom juz na horyzoncie.
  20. Murciu, super!!!!!!!!!!!! Naprawde chlopak trafi do domu z ogrodem. Czy Pan chce boksia niekastrowanego?
  21. Mureczko, wspaniala wiadomosc!!!!!!!! Bardzo sie ciesze. A czy mowilas panu Adrianowi, ze nasz boksiu to facet full wypas i pelna geba jest? Silny, mocny i nie da sobie w kasze dmuchac. Prawdziwy strong man, a do tego gentleman wobec dam, co widac z tego, jak strasznie broni swoja "zone" :lol: .
×
×
  • Create New...