Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Dzisiaj z malymi przeszkodami :-? dowiezlismy nowe budy do schroniska. 3 duze podwojne oraz 5 pojedycznych. Koszt : 1350 zl --> sponsorzy AgnieszkaP. (1000zl), Pani Lucynka z forum collie.pl (200zl) oraz nasza kochana Xxymenka(200zl). Dziekuje wszystkim za zaufanie i wplaty. Za 50,-zl kupilam chlopakom po 10 piw Zywiec za pomoc i fatyge, kasy nie chcieli, a piwo dla kazdego faceta to dobra i praktyczna rzecz. Oto zdjecia To juz zdjecia ze schroniska
  2. Listy Brunonka i Pancia Brunonka sa na takim samym Pulitzerowskim poziomie jak listy HaniRupczewskiej...też sie przy nich :placz: :cunao: :placz: :cunao: :placz: na przemian!
  3. Dzieki Cioci Dotce psiaki już są na allegro : [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77372922[/url] Dziekujemy !!!!!!!!!!!!
  4. Kazdy psiak ze schroniska może miec klopoty z zachowaniem czystosci. Nie ma jakiejs zasady jak sie pies bedzie zachowywal. Bialy bokser Frodo, ktory pojechal do Czestochowy nie mial problemow z czystoscia (patrz watek boksia na juz w nowym domu). Nikt nie zna dokladnie historii każdej psiny ze schroniska. Sa takie, ktory los jest nieznany, sa takie, ktore pochodza ze "znanego zrodla" jak np. Fionka wystawiana tez na dogomanii. Nt. potrzeb Malinka bede wiedziec dzisiaj wieczorem, bo jade z nowymi budami do schroniska. Na pewno przydalyby mu sie jakies smakolyki , kosci do gryzienia dla zabicia czasu, zabawki.
  5. Zuzanno kochana! Witamy !!!! Jutro Kasia czyli Xxymena bedzie biegac z aparatem po schornisku. Na pewno zrobi zdjecia nowych bud, ktore zrobil Pan Kierownik. Mam nadzieje, ze ta boksiowa już skonczyl. Ja bede w schronisku pozno wieczorem, wiec nie bede robic zdjec, ale wkleje te Kasiowe.
  6. Eloise, to Ofkorsik ma teraz 2 kostki, ktorych pewnie pilnuje, a Foksik patrzy i nie smie powalczyc o powrot swojej kosteczki :D Biedny Foksik...a jak tam biedne sloneczko, zyje jeszcze czy szczatki dawno w koszu???
  7. Brunonku, nie można wchodzic do kuchni, bo jestes już naprawde dobrze odżywiony i jakbys jeszcze cos wyżebral, to nie miałbys kondycji do biegania z Panciem na łące i przygotowywania Rodzinki do Olimpiady :olympic: . A tak to figurka jest, zaprawa jest, Panciowie trenuja pod Twoim czujnym okiem :terazpol: . Dogomania bedzie Panciom kibicowac w sztafecie czy w biegach na 400 metrow, a może w maratonie :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: Zależy do czego Pańciów przygotujesz Mordko Kochana :biggrina: :cunao: :biggrina: Wszystkiego dobrego z okazji 3-miesiecznicy w Tak Wspanialym Domku :BIG: :bday: :BIG:
  8. Andzia69, pieknie zrobilas ta aukcje. Mam nadzieje, ze ktos ja zauwazy na tyle skutecznie, ze pokocha te psiaki i wezmie je :kciuki: :kciuki: :kciuki: do siebie.
  9. Andzia69, dziekuje!!!!!!!! Czy moglabys zmienic wiek na 6-8 lat??? Tak ustalilismy z Panem Kierownikiem podczas ostatnich zdjec do strony, ze psiaki sa starsze niz myslelismy na poczatku. Napisz tez prosze, że psiaki mogą iść do domów oddzielnie, raczej trudno będzie im znalezc wspólny dom. Lepsze dwa osobne domki, niż żaden. Jeszcze raz wielkie dzieki :buzi: :buzi: :buzi: .
  10. ARGOS CHYBA BYL SAM NA ALLEGRO. DOMKU NIE ZNALAZL. ATENA TEZ NIE.... :( :( :( Cichutko bedziemy prosic o ich wystawienie :modla: :modla: :modla:
  11. Agnes76, Malinek taki jest, po prostu sama slodycz :D Xxymena moze potwierdzic. Czekam na informacje pana kierownika i testy Malinka w kierunku tolerancji maluchow. Mam nadzieje,ze je zda pomyslnie. Bedziemy informowac na biezaco o wynikach.
  12. Argos i Atena czekaja, pewnie juz w nowej budzie.
  13. Komu Vanilii na swieta, komu Karmelu na oslode?
  14. Hop sunieczko...
  15. Nic nie jest jeszcze przesadzone. Bedziemy szukac transportu do Poznania lub Wielkopolski, jesli proby z dziecmi (jesli je zdobedziemy) przebiegna pozytywnie. Na dniach postaramy sie je zrobic. Nie takie odleglosci sie pokonywala z psiurkami, wiec i do Poznania dalibysmy rade.
  16. Dotko, ja niestety nie jestem zarejestrowana na allegro :( Bardzo Cie prosze, jesli mozesz, o umieszczenie Bezlapciakow na allegro. Wystarczy nam na poczatek jesli psiaki znajda wirtualnych opiekunow. Gdyby znalazly prawdziwe domy, byloby wspaniale.
  17. Aniu, wracajcie szybciutenko do zdrowia. Na lamanie w kosciach dobra jest herbatka imbirowa (to dla Ciebie Aniu kochana), a dla Koksa to tylko ciepla kolderka.
  18. Agnes 76, Testu na dzieciach Malinkowi nie robilismy. Po prostu nie mamy dzieci, najmlodsza wolontariuszka ma 13 lat, ale nie ma wygladu dziecka. A w jakim wieku sa dzieci? Z transportem nie byloby problemu do Katowic i Wroclawia, ale do Poznania to na pewno nie mamy zadnych prostych połaczen. Trzeba by cos kombinowac.
  19. Malinek to sama slodycz...komu jej potrzeba na swieta???
  20. Anielico, Malinek wg info Pana Kierownika (potrzebna do strony) ma około 2 lat. To bardzo dobrze ułożony piesek. Xxymena napisała powyżej juz wszystko o Malinku.
  21. Vanilia chcialaby domek na Gwiazdke!
  22. [url]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl[/url]
  23. [url]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl[/url]
×
×
  • Create New...