-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Marzenia Vanilii są takie : [img]http://img202.imageshack.us/img202/4864/kopia15641vf.jpg[/img] -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bokser - Argos i Atena - Wilczyca będą miały nowa piekną budę dzieki wplacie pani Zuzanny z Warszawy. Pan Kierownik schroniska pewnie kończy ją robić. Pani Zuzanna została wirtualną opiekunką Argosa. -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop biedaczki! -
Dziekujemy my wolontariusze oraz osobiscie Pan Kierownik schroniska w Mielcu Wszytkim Pamietajacym za wplaty. "Oto lista wpłat od 01.12.2005 - 07.12.2005 Iwona Idzik - 20 zł. na kotka Joanna Łupinka - 120 zł. - ślepe coli Anna Trzebunia - 50 zł. - za kotka Siejka Krystyna - 120 zł. - sterylizacja Białki (Hesia) Zuzanna Służewska - 300 zł. - buda dla boksera Alina Pomykała - 100 na sterylizację Kerry i 40 dla białej foczki (Alaa) Kanon Bożena - 50 zł.na kotki Proszę gorąco podziękować w moim imieniu. Dziękuję."
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ciezko, oj ciezko....zima nadchodzi. -
[B][SIZE=6][COLOR=blue]Czaruś-piesek bez łapki z boksu 68[/COLOR][/SIZE][/B]wiek: 7 lat, mieszaniec średniej wielkości [B][COLOR=red]8. 3.2008 wyciagniety ze schroniska do hoteliku u Murki.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]15.3.2008 jedzie do nowego domu do Niemiec. [/COLOR][/B] Spokojny, nad wyraz miły pies średniej wielkości. Wolobtariuszki nazwały go Czaruś. Pies stracił łapkę, ale mimo kalectwa radzi sobie doskonale, potrafi nawet wskoczyć na budę. Kiedyś mieszkał w boksie z Białą Kiełką, która została szczęsliwie adoptowana i mieszka w Dębicy, potem Czaruś mieszkał z sunia szorstkowłosą przeniesioną z boksu 41 czyli Śmieszka, ale Śmieszka ma już domek w Niemczech. [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/3996/boks68piesblapki31zj.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/3126/boks68piesblapki49no.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/6709/boks68piesblapki114lc.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/4880/boks68piesblapki123tg.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/2599/boks68piesblapki164hq.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=darkblue][B]RINO-czarny piesek bez łapki z boksu 165 [/B][/COLOR][/SIZE] wiek: 6 lat, mieszaniec średniej wielkości koloru czarnego Grzeczny, bardzo przestraszony i nieśmiały piesek Rino mieszka w boksie 165. Piesek nie ma przedniej łapki, mimo to porusza się sprawnie nie nawet wskakuje na budę. RINIA jest jego najlepszą koleżanką z boksu. Kto zaopiekuje się pieskiem rzeczywiście lub wirtualnie? [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/3852/boks165209kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/3672/boks165227qa.jpg[/IMG] [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/6594/p72200909lh.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=green][B][COLOR=purple]Sunia malutka staruszka bez łapki z 55 - za TM[/COLOR] :-( [/B][/COLOR][/SIZE] wiek: 9 lat, malutki mieszaniec Malutka, starsza sunia nie ma przedniej prawej łapki. Mimo kalectwa doskonale sobie radzi w ciasnym boksie. Kto pokocha tą biedaczkę i zapewni jej spokojną starość bez codziennej walki o przetrwanie w ciasnym boksie? Sunia przebywa w boksie 55. [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/1704/suniabezlapki5538vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/7461/suniabezlapki5541dh.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/551/suniabezlapki5570fi.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/4966/suniabezlapki5587jd.jpg[/IMG] SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL] tel. (017) 583 15 32 ul. Targowa 11, 39-300 Mielec
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
O Matko z corka, a ja myslalam Sabinko, ze Ty jestes Michalina :oops: Tak pisalo na przelewach do schroniska, albo moze kierownik zle mi podal liste :shock: Wszystkie naj, naj, naj z okazji imienin Marii jak sie okazalo. :rainbow1: -
Dzisiaj Bosca będę wstawiac gdzie sie da. Ostatnio mialam troche roboty ze strona schroniska. Jest duzo nowych zdjec. 6.grudnia psiaki dostaly nowe imiona na szczesliwa literke M jak Mikolaj.
-
Alunia, :buzi: :buzi: :buzi: JESTES :lilangel: Dziekuje, ze o nas pamietasz.
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hop Vanilia, Hop Karmelik! -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to zaczne wklejac nowe zdjecia, im sie juz nikt nie oprze! -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla takich listow warto wstawac o 6.00! :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: Brawo Burnko :klacz: , nareszcie jestes wybiegany jak trzeba :Dog_run: . Ciekawe czy Pancio nie wystartuje przez Ciebie w olimpiadzie? Bo przeciez Pancio tez sie musi ruszac przy okazji. Szkoda tylko Rudolfa, biedaczek jest troszke niedospany, marzy pewnie :sleep2: Szczesliwe psiaki z Was :biggrina: :biggrina: :roflt: :grins: Na pewno Mikolaj :x-mas: przyniosl wszystkim wspaniale prezenty. Brunkowi kabanoski, a Rudolfowi psie ciasteczka :santagri: -
święty Mikołaj zdążył - "ACER" (Białasek) MA DOM!!!!!!!!
Ulka18 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Ja tez :placz: , dobrze, ze nie ma szefa.....pieknie Mareczko to napisalas. Ten wzruszajacy tekst powinien isc od razu na allegro, tam naprawde dużo ludzi zaglada. Moze jakas dobra dusza zobaczy Bialaska. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
HOP PSIULECZKI! -
Bosca czeka.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Az na 4 stronie! http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/