Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl
  2. Marzenia Vanilii są takie : [img]http://img202.imageshack.us/img202/4864/kopia15641vf.jpg[/img]
  3. Bokser - Argos i Atena - Wilczyca będą miały nowa piekną budę dzieki wplacie pani Zuzanny z Warszawy. Pan Kierownik schroniska pewnie kończy ją robić. Pani Zuzanna została wirtualną opiekunką Argosa.
  4. Dziekujemy my wolontariusze oraz osobiscie Pan Kierownik schroniska w Mielcu Wszytkim Pamietajacym za wplaty. "Oto lista wpłat od 01.12.2005 - 07.12.2005 Iwona Idzik - 20 zł. na kotka Joanna Łupinka - 120 zł. - ślepe coli Anna Trzebunia - 50 zł. - za kotka Siejka Krystyna - 120 zł. - sterylizacja Białki (Hesia) Zuzanna Służewska - 300 zł. - buda dla boksera Alina Pomykała - 100 na sterylizację Kerry i 40 dla białej foczki (Alaa) Kanon Bożena - 50 zł.na kotki Proszę gorąco podziękować w moim imieniu. Dziękuję."
  5. Ciezko, oj ciezko....zima nadchodzi.
  6. [B][SIZE=6][COLOR=blue]Czaruś-piesek bez łapki z boksu 68[/COLOR][/SIZE][/B]wiek: 7 lat, mieszaniec średniej wielkości [B][COLOR=red]8. 3.2008 wyciagniety ze schroniska do hoteliku u Murki.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]15.3.2008 jedzie do nowego domu do Niemiec. [/COLOR][/B] Spokojny, nad wyraz miły pies średniej wielkości. Wolobtariuszki nazwały go Czaruś. Pies stracił łapkę, ale mimo kalectwa radzi sobie doskonale, potrafi nawet wskoczyć na budę. Kiedyś mieszkał w boksie z Białą Kiełką, która została szczęsliwie adoptowana i mieszka w Dębicy, potem Czaruś mieszkał z sunia szorstkowłosą przeniesioną z boksu 41 czyli Śmieszka, ale Śmieszka ma już domek w Niemczech. [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/3996/boks68piesblapki31zj.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/3126/boks68piesblapki49no.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/6709/boks68piesblapki114lc.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/4880/boks68piesblapki123tg.jpg[/IMG] [IMG]http://img317.imageshack.us/img317/2599/boks68piesblapki164hq.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=darkblue][B]RINO-czarny piesek bez łapki z boksu 165 [/B][/COLOR][/SIZE] wiek: 6 lat, mieszaniec średniej wielkości koloru czarnego Grzeczny, bardzo przestraszony i nieśmiały piesek Rino mieszka w boksie 165. Piesek nie ma przedniej łapki, mimo to porusza się sprawnie nie nawet wskakuje na budę. RINIA jest jego najlepszą koleżanką z boksu. Kto zaopiekuje się pieskiem rzeczywiście lub wirtualnie? [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/3852/boks165209kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/3672/boks165227qa.jpg[/IMG] [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/6594/p72200909lh.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=green][B][COLOR=purple]Sunia malutka staruszka bez łapki z 55 - za TM[/COLOR] :-( [/B][/COLOR][/SIZE] wiek: 9 lat, malutki mieszaniec Malutka, starsza sunia nie ma przedniej prawej łapki. Mimo kalectwa doskonale sobie radzi w ciasnym boksie. Kto pokocha tą biedaczkę i zapewni jej spokojną starość bez codziennej walki o przetrwanie w ciasnym boksie? Sunia przebywa w boksie 55. [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/1704/suniabezlapki5538vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/7461/suniabezlapki5541dh.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/551/suniabezlapki5570fi.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/4966/suniabezlapki5587jd.jpg[/IMG] SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL] tel. (017) 583 15 32 ul. Targowa 11, 39-300 Mielec
  7. O Matko z corka, a ja myslalam Sabinko, ze Ty jestes Michalina :oops: Tak pisalo na przelewach do schroniska, albo moze kierownik zle mi podal liste :shock: Wszystkie naj, naj, naj z okazji imienin Marii jak sie okazalo. :rainbow1:
  8. Dzisiaj Bosca będę wstawiac gdzie sie da. Ostatnio mialam troche roboty ze strona schroniska. Jest duzo nowych zdjec. 6.grudnia psiaki dostaly nowe imiona na szczesliwa literke M jak Mikolaj.
  9. Alunia, :buzi: :buzi: :buzi: JESTES :lilangel: Dziekuje, ze o nas pamietasz.
  10. Hop Vanilia, Hop Karmelik!
  11. No to zaczne wklejac nowe zdjecia, im sie juz nikt nie oprze!
  12. Dla takich listow warto wstawac o 6.00! :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: Brawo Burnko :klacz: , nareszcie jestes wybiegany jak trzeba :Dog_run: . Ciekawe czy Pancio nie wystartuje przez Ciebie w olimpiadzie? Bo przeciez Pancio tez sie musi ruszac przy okazji. Szkoda tylko Rudolfa, biedaczek jest troszke niedospany, marzy pewnie :sleep2: Szczesliwe psiaki z Was :biggrina: :biggrina: :roflt: :grins: Na pewno Mikolaj :x-mas: przyniosl wszystkim wspaniale prezenty. Brunkowi kabanoski, a Rudolfowi psie ciasteczka :santagri:
  13. Ja tez :placz: , dobrze, ze nie ma szefa.....pieknie Mareczko to napisalas. Ten wzruszajacy tekst powinien isc od razu na allegro, tam naprawde dużo ludzi zaglada. Moze jakas dobra dusza zobaczy Bialaska.
  14. Aniu kochana, niedziela byla szczesliwa, ale dla tego cuda, zobacz jaki kochany pies : [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=2&sort=imie&pid=438[/url] Gromiki nadal samotne :(
  15. Bosca czeka.
  16. MaLiNeK szuka i szuka i szuka domku dla siebie.
  17. GROMIKI TAKIE LADNE TYGRYSKI TEZ CHCA MIEC DOM...
  18. Hop! [url]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/[/url]
  19. Malinek siedzial az na 5 stronie! hop! http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/
  20. Az na 4 stronie! http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/
×
×
  • Create New...