-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
[img]http://img321.imageshack.us/img321/7113/biablabos12143lo.jpg[/img]
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boksiu i Atena czekaja. -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Wanilka słodka sunia [img]http://img431.imageshack.us/img431/1360/boks20wanilia26vf.jpg[/img] -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[url]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/1,2,0,album.html[/url] -
Ostatnie zdjęcie, rzut ogólny na wszystkie budy [img]http://img216.imageshack.us/img216/9219/nowebudy11122005r8xj.jpg[/img] [color=green][b]Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy![/b][/color]
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Eluniu, Ty idz lepiej spac juz teraz kochana, bo Rexik znowu raniutko w środku nocy czyli o 3. zrobi Ci biedaczko pobudke. Dbaj o siebie, wysypiaj sie. Prosimy. -
Hesiu, dziekuje za pw. Zrobie tak jak pisalam na pw. Kolejne budy bede zamawiac juz dzisiaj. Dziekuje wszystkim za wplaty na ten cel :modla: :calus: :buzi: :modla: :biggrina: .
-
Matko, Ktos miły wplacil dzisiaj na moje konto 50,-zl jako "zwrot kosztów" , wpłacający : Siejka. Czy nie wiecie na co są te pieniążki? Jako zwrot kosztów czego? Prosze o informacje, bo musze wiedzieć na co jest ta wpłata. Dziekuje.
-
Koszt duzej budy podwojnej 200-220 zl, koszt pojedynczej sredniej jak na zdjeciu 150,-zl, koszt duzej pojedycznej 200,-zl. A tu dalszy ciag relacji z wczorajszej akcji Przemek i Darek ładuja budy [img]http://img8.imageshack.us/img8/1606/transport201120050216dw.jpg[/img] Tu widac troche pana stolarza, budy będą jechac na stojąco [img]http://img8.imageshack.us/img8/8058/transport201120050223pz.jpg[/img] Wszystkie budy załadowane [img]http://img8.imageshack.us/img8/6442/transport201120050242fn.jpg[/img] Rozladunek w schronisku, pomaga Pan Wiesiu [img]http://img8.imageshack.us/img8/2858/transport201120050294ng.jpg[/img] Pierwsza buda juz stoi , w tle Fionka biedna sunia (jest na dogo) [img]http://img8.imageshack.us/img8/8228/transport201120050309kr.jpg[/img] Dwie budy już rozładowane [img]http://img8.imageshack.us/img8/4131/transport201120050322mw.jpg[/img] Trzy budy już stoja [img]http://img8.imageshack.us/img8/6535/transport201120050332zs.jpg[/img] Czwarta buda jest wyciagana z samochodu [img]http://img8.imageshack.us/img8/8141/transport201120050344fd.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/1177/transport201120050376gr.jpg[/img] Budy wyładowane, a przy nich Sarenka [img]http://img8.imageshack.us/img8/8848/transport201120050353hl.jpg[/img] Budy w schronisku [img]http://img8.imageshack.us/img8/3988/transport201120050368qt.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/8682/transport201120050383mp.jpg[/img] Budy, w tle Aramis [img]http://img8.imageshack.us/img8/2769/transport201120050398iz.jpg[/img] Aramis i Fioletowy przy budach [img]http://img8.imageshack.us/img8/3677/transport201120050403dl.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/4135/transport201120050411qs.jpg[/img] A tu Kierowniczka i Aramis [img]http://img8.imageshack.us/img8/8260/transport201120050427vg.jpg[/img] I to by było na tyle.
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Aniu, takie kochane pieski i tak dlugo czekaja....az się serce kroi. Szczegolnie Wanilka - ona jest taka przylepna, przeslodka sunieczka. Ja ten brak adopcji chyba ciężko odchoruje. -
Lothia, staramy sie rzetelnie wywiązywać z wpłat oraz powierzonych pieniędzy. Poza tym ekipa w schronisku jest nam wolontariuszom bardzo życzliwa i chce się współpracowac. Jest biednie, ale zwierzęta są naprawde kochane. A my chcemy im po prostu pomóc. A tu przedstawiam budy od środka, to się chyba nazywa płyta [img]http://img219.imageshack.us/img219/8346/transport201120050198gs.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/4752/transport201120050206mx.jpg[/img]
-
[color=red][b]DZIEKUJEMY KOCHANEJ HESI ORAZ XXYMENIE ZA WPLATY NA NOWIUTKIE, PODWÓJNE BUDY[/b].[/color] 2 BUDY PODWOJNE OD KOCHANEJ HESI, 2 BUDY PODWOJNE OD KOCHANEJ XXYMENY , 2 BUDY POJEDYNCZE ZA DARMO OD PANA STOLARZA W ZAMIAN ZA DOSTARCZONY MATERIAL OD MOJEGO KOCHANEGO KOLEGI MIRKA. [b][color=green]DZIEKUJE PRZEMKOWI I DARKOWI ZA CZAS I POMOC W ZAŁADUNKU, TRANSPORCIE I ROZŁADUNKU[/color].[/b] A oto relacja z dzisiejszej akcji Buda od Hesi [img]http://img206.imageshack.us/img206/1036/transport201120050010fw.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/4954/transport201120050058zz.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/1539/transport201120050140qc.jpg[/img] Druga buda od Hesi [img]http://img214.imageshack.us/img214/8168/transport201120050022mz.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/7918/transport201120050067ah.jpg[/img] Tu widac dwie budy od Hesi, w tle od Xxymeny [img]http://img214.imageshack.us/img214/2958/transport201120050045bv.jpg[/img] Buda od Xxymeny [img]http://img214.imageshack.us/img214/673/transport201120050073kb.jpg[/img] Druga buda od Xxymeny [img]http://img214.imageshack.us/img214/8712/transport201120050089ml.jpg[/img] Budy jeszcze mokre od bejcy [img]http://img214.imageshack.us/img214/5830/transport201120050096zi.jpg[/img] Ogólna prezentacja bud przed załadunkiem , w tle pojedyczne bud [img]http://img214.imageshack.us/img214/1162/transport201120050102bq.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/3982/transport201120050107gm.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/4581/transport201120050113vm.jpg[/img] Buda pojedyncza [img]http://img214.imageshack.us/img214/4778/transport201120050126do.jpg[/img] Druga buda pojedyncza [img]http://img214.imageshack.us/img214/6795/transport201120050135pz.jpg[/img] Jeszcze kilka zdjęć przed załadunkiem, widac 2 budy Hesi i 2 Xxymenki [img]http://img214.imageshack.us/img214/120/transport201120050156ay.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/3637/transport201120050169yv.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/2822/transport201120050175bl.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/7577/transport201120050188zi.jpg[/img] cdn...
-
Vega z Korabiewic biega szczęśliwa po niebieskich łąkach!
Ulka18 replied to Viktorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
['] ['] ['] za Vegulke ['] ['] ['] -
Czy mozemy prosic mile dogomaniaczki o wystawienie naszego kudlatego cudenka na allegro? Prosimy :modla: :Help_2: :modla:
-
Lothia, wplacilas kochana pieniażki wczoraj :D , na pw mi potwierdzilas. Kierownik zrobil liste do 28.11., wiec tej wplaty jeszcze nie bedzie na niej. Czy zgadzasz sie na przeksiegowanie wplaty na BB?
-
Lothia, to Pajunia wplacila. Twoja wplata pojdzie na sterylizacje BB, jutro pogadam z Kierownikiem. Moze Twoje pieniadze nie dotarly do 28.11., stad nie ma Cie na liscie. Z tego co pisalas wplacilas wczoraj chyba, czy tak?
-
Kochani dogomaniacy!!! Przedstawiam liste darczyncow mieleckiego schroniska z miesiaca listopada do dnia 28.11.2005 "[b]Oto pełna lista darczyńców za miesiąc listopad 2005. [color=blue]Agnieszka Matelowska - 100 zł. Joanna Łupinka - 120 zł ślepe collie Bożena Konon - 40 zł.. Maja- czarno- brązowa kotka Bożena Konon - 30 zł. LORI- nieśmiałek Alina Pomykała - 140 zł. sterylizacja suczki od 3 szczeniaków z boksu 75 [wysterylizowana ] Jakubowska Agnieszka - dla piesków 300 zł. Dorota Konarska - 303 zł. czipowanie Sary,Śmieszki i Jamniorka Martyna Niczewska - 20 zł. kotka tarnobrzeska Dorota Konarska 100 zł. szczepienia piesków jw. Agnieszka Pawlicka - 1500 zł. (węgiel,piasek,opłaty) Danuta Widomska Sołtysik - 100 zł. Slepe collie Małgorzata Szotowska - 20 zł. sunia z wyb. 68[/color] Jest to stan na dzień 28.11.2005. Wysterylizowano 3 suczki - z wybiegu 75 była wpłata jw. oraz z wybiegu 131 [hienowata po oszczenieniu] i bokserka z nowego wybiegu (adoptowana w dniu tym samym co Sara). Adoptowano 17 piesków i ani jednego kota.[/b]" [color=green][size=7][b]Dziekujemy wszystkim ofiarodawcom.[/b][/size][/color]
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/ -
Bosco Bosca to sunia miodzio. Tak jak Gagrus, ktory pojechal do Krakowa.