Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. [img]http://img321.imageshack.us/img321/7113/biablabos12143lo.jpg[/img]
  2. [img]http://img524.imageshack.us/img524/640/102mlodsam98xl.jpg[/img]
  3. Boksiu i Atena czekaja.
  4. Wanilka słodka sunia [img]http://img431.imageshack.us/img431/1360/boks20wanilia26vf.jpg[/img]
  5. [url]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/1,2,0,album.html[/url]
  6. Ostatnie zdjęcie, rzut ogólny na wszystkie budy [img]http://img216.imageshack.us/img216/9219/nowebudy11122005r8xj.jpg[/img] [color=green][b]Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy![/b][/color]
  7. Eluniu, Ty idz lepiej spac juz teraz kochana, bo Rexik znowu raniutko w środku nocy czyli o 3. zrobi Ci biedaczko pobudke. Dbaj o siebie, wysypiaj sie. Prosimy.
  8. Hesiu, dziekuje za pw. Zrobie tak jak pisalam na pw. Kolejne budy bede zamawiac juz dzisiaj. Dziekuje wszystkim za wplaty na ten cel :modla: :calus: :buzi: :modla: :biggrina: .
  9. Matko, Ktos miły wplacil dzisiaj na moje konto 50,-zl jako "zwrot kosztów" , wpłacający : Siejka. Czy nie wiecie na co są te pieniążki? Jako zwrot kosztów czego? Prosze o informacje, bo musze wiedzieć na co jest ta wpłata. Dziekuje.
  10. Koszt duzej budy podwojnej 200-220 zl, koszt pojedynczej sredniej jak na zdjeciu 150,-zl, koszt duzej pojedycznej 200,-zl. A tu dalszy ciag relacji z wczorajszej akcji Przemek i Darek ładuja budy [img]http://img8.imageshack.us/img8/1606/transport201120050216dw.jpg[/img] Tu widac troche pana stolarza, budy będą jechac na stojąco [img]http://img8.imageshack.us/img8/8058/transport201120050223pz.jpg[/img] Wszystkie budy załadowane [img]http://img8.imageshack.us/img8/6442/transport201120050242fn.jpg[/img] Rozladunek w schronisku, pomaga Pan Wiesiu [img]http://img8.imageshack.us/img8/2858/transport201120050294ng.jpg[/img] Pierwsza buda juz stoi , w tle Fionka biedna sunia (jest na dogo) [img]http://img8.imageshack.us/img8/8228/transport201120050309kr.jpg[/img] Dwie budy już rozładowane [img]http://img8.imageshack.us/img8/4131/transport201120050322mw.jpg[/img] Trzy budy już stoja [img]http://img8.imageshack.us/img8/6535/transport201120050332zs.jpg[/img] Czwarta buda jest wyciagana z samochodu [img]http://img8.imageshack.us/img8/8141/transport201120050344fd.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/1177/transport201120050376gr.jpg[/img] Budy wyładowane, a przy nich Sarenka [img]http://img8.imageshack.us/img8/8848/transport201120050353hl.jpg[/img] Budy w schronisku [img]http://img8.imageshack.us/img8/3988/transport201120050368qt.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/8682/transport201120050383mp.jpg[/img] Budy, w tle Aramis [img]http://img8.imageshack.us/img8/2769/transport201120050398iz.jpg[/img] Aramis i Fioletowy przy budach [img]http://img8.imageshack.us/img8/3677/transport201120050403dl.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/4135/transport201120050411qs.jpg[/img] A tu Kierowniczka i Aramis [img]http://img8.imageshack.us/img8/8260/transport201120050427vg.jpg[/img] I to by było na tyle.
  11. Aniu, takie kochane pieski i tak dlugo czekaja....az się serce kroi. Szczegolnie Wanilka - ona jest taka przylepna, przeslodka sunieczka. Ja ten brak adopcji chyba ciężko odchoruje.
  12. Malinek, komu troche ? Albo calego? Na osłode życia.
  13. Lothia, staramy sie rzetelnie wywiązywać z wpłat oraz powierzonych pieniędzy. Poza tym ekipa w schronisku jest nam wolontariuszom bardzo życzliwa i chce się współpracowac. Jest biednie, ale zwierzęta są naprawde kochane. A my chcemy im po prostu pomóc. A tu przedstawiam budy od środka, to się chyba nazywa płyta [img]http://img219.imageshack.us/img219/8346/transport201120050198gs.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/4752/transport201120050206mx.jpg[/img]
  14. [color=red][b]DZIEKUJEMY KOCHANEJ HESI ORAZ XXYMENIE ZA WPLATY NA NOWIUTKIE, PODWÓJNE BUDY[/b].[/color] 2 BUDY PODWOJNE OD KOCHANEJ HESI, 2 BUDY PODWOJNE OD KOCHANEJ XXYMENY , 2 BUDY POJEDYNCZE ZA DARMO OD PANA STOLARZA W ZAMIAN ZA DOSTARCZONY MATERIAL OD MOJEGO KOCHANEGO KOLEGI MIRKA. [b][color=green]DZIEKUJE PRZEMKOWI I DARKOWI ZA CZAS I POMOC W ZAŁADUNKU, TRANSPORCIE I ROZŁADUNKU[/color].[/b] A oto relacja z dzisiejszej akcji Buda od Hesi [img]http://img206.imageshack.us/img206/1036/transport201120050010fw.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/4954/transport201120050058zz.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/1539/transport201120050140qc.jpg[/img] Druga buda od Hesi [img]http://img214.imageshack.us/img214/8168/transport201120050022mz.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/7918/transport201120050067ah.jpg[/img] Tu widac dwie budy od Hesi, w tle od Xxymeny [img]http://img214.imageshack.us/img214/2958/transport201120050045bv.jpg[/img] Buda od Xxymeny [img]http://img214.imageshack.us/img214/673/transport201120050073kb.jpg[/img] Druga buda od Xxymeny [img]http://img214.imageshack.us/img214/8712/transport201120050089ml.jpg[/img] Budy jeszcze mokre od bejcy [img]http://img214.imageshack.us/img214/5830/transport201120050096zi.jpg[/img] Ogólna prezentacja bud przed załadunkiem , w tle pojedyczne bud [img]http://img214.imageshack.us/img214/1162/transport201120050102bq.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/3982/transport201120050107gm.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/4581/transport201120050113vm.jpg[/img] Buda pojedyncza [img]http://img214.imageshack.us/img214/4778/transport201120050126do.jpg[/img] Druga buda pojedyncza [img]http://img214.imageshack.us/img214/6795/transport201120050135pz.jpg[/img] Jeszcze kilka zdjęć przed załadunkiem, widac 2 budy Hesi i 2 Xxymenki [img]http://img214.imageshack.us/img214/120/transport201120050156ay.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/3637/transport201120050169yv.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/2822/transport201120050175bl.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/7577/transport201120050188zi.jpg[/img] cdn...
  15. Czy mozemy prosic mile dogomaniaczki o wystawienie naszego kudlatego cudenka na allegro? Prosimy :modla: :Help_2: :modla:
  16. Lothia, wplacilas kochana pieniażki wczoraj :D , na pw mi potwierdzilas. Kierownik zrobil liste do 28.11., wiec tej wplaty jeszcze nie bedzie na niej. Czy zgadzasz sie na przeksiegowanie wplaty na BB?
  17. Lothia, to Pajunia wplacila. Twoja wplata pojdzie na sterylizacje BB, jutro pogadam z Kierownikiem. Moze Twoje pieniadze nie dotarly do 28.11., stad nie ma Cie na liscie. Z tego co pisalas wplacilas wczoraj chyba, czy tak?
  18. Kochani dogomaniacy!!! Przedstawiam liste darczyncow mieleckiego schroniska z miesiaca listopada do dnia 28.11.2005 "[b]Oto pełna lista darczyńców za miesiąc listopad 2005. [color=blue]Agnieszka Matelowska - 100 zł. Joanna Łupinka - 120 zł ślepe collie Bożena Konon - 40 zł.. Maja- czarno- brązowa kotka Bożena Konon - 30 zł. LORI- nieśmiałek Alina Pomykała - 140 zł. sterylizacja suczki od 3 szczeniaków z boksu 75 [wysterylizowana ] Jakubowska Agnieszka - dla piesków 300 zł. Dorota Konarska - 303 zł. czipowanie Sary,Śmieszki i Jamniorka Martyna Niczewska - 20 zł. kotka tarnobrzeska Dorota Konarska 100 zł. szczepienia piesków jw. Agnieszka Pawlicka - 1500 zł. (węgiel,piasek,opłaty) Danuta Widomska Sołtysik - 100 zł. Slepe collie Małgorzata Szotowska - 20 zł. sunia z wyb. 68[/color] Jest to stan na dzień 28.11.2005. Wysterylizowano 3 suczki - z wybiegu 75 była wpłata jw. oraz z wybiegu 131 [hienowata po oszczenieniu] i bokserka z nowego wybiegu (adoptowana w dniu tym samym co Sara). Adoptowano 17 piesków i ani jednego kota.[/b]" [color=green][size=7][b]Dziekujemy wszystkim ofiarodawcom.[/b][/size][/color]
  19. http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/
  20. [url]http://mielec-bezdomne.blog.onet.pl/[/url]
  21. Bosco Bosca to sunia miodzio. Tak jak Gagrus, ktory pojechal do Krakowa.
×
×
  • Create New...