Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Jest odzew, taki mail od Pana Wojciecha dostalismy do skrzynki schroniska : "Niemiecka organizacja zajmujaca sie pomoca bokserom prosila zebym zorientowal sie czy jest jeszcze w Waszym schronisku bialy bokser. Bede wdzieczny za odpowiedz."
  2. AZB11, dziekuje za propozycje. Poczekamy na opowiedz pani Muus.
  3. I Marcelek już niedlugo bedzie sie wygrzewal na cieplym fotelu...ale super.
  4. Może Xxymenka, cos z tym proboszcze zadziala. Ja ma 30km do Mielca, wiec nie znam tam nikogo. Napisalam dzisiaj do lokalnych mediow, Radio Puls jest nam życzliwe, powinni puscic apel na antenie.
  5. Nasz Kierownik raczej nie wydaje psów chorych, nieraz mial nieprzyjemnosci, gdy zabrany szczeniak zachorowal, ludzie oczekuja, ze pies bedzie za darmo i w 1000% zdrowy, smieszne to podejscie, ale wiekszosc przychodzi do schroniska wlasnie z takim nastawieniem. Arwenko, jesli chcesz to napisz do Pana Kierownika [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub zadzwon +17 583 15 32. Ja wzielam psa z krakowskiego schroniska, kompletnie chorego z 5% szans na przeżycie, ale udalo sie. Tam maja inne podejscie.
  6. Mam taka krotka odpowiedz na moje wczorajsze pisanie : "I send you a another email to the white boxer male - this mail to the sheparddog send i to people with it... i hope that they are help you."
  7. Wiesci od Pana Kierownika z wczorajszego wieczora: [I]"O Poziomce napisze dokladnie jak porozmawiam z doktorem. Jest słaba, ale pomału zaczyna sama jeść. Przebywa w pomieszczeniu gdzie 24 godziny ogrzewamy."[/I]
  8. W sprawie Ateny tez napisalam, może ma znajomosci u owczarkow, wtedy Atena mialaby szanse. Jagódke ocenialismy na około 2,5- 3 lata.
  9. Pajuniu, napisalam do pani Muus.
  10. Nie mam wiadomosci od przedwczoraj. Czekam na informacje od P.Kierownika, mam nadzieje, ze jednak jest szansa na wyzdrowienie.
  11. Nie ma problemu, napisze, ale wieczorem. Teraz nie moge. Dzieki Pajunia.
  12. Brunonku, widać, ze Panciowa swietnie gotuje! Zmieniles sie, nabrales cialka, a Panciowe dziegciowe szampony tez robia swoje. Swiecisz sie jak wypomadowany :klacz: :ylsuper: Spacerki ci slużą :laugh2_2: , spisz sobie z Rudolfem bliziutko. Najbardziej mi sie podobaja zdjecia "dziadujace" na granicy kuchni. Pewnie Panciowa cos pichcila :sabber:
  13. Hopa Poziomeczko. Zdrowiej maluszku. Matylda i Pikulinka tez sie przypominaja. Takie male, slodkie sunieczki.
  14. Chlopaki musza sobie pojeść, a poza tym Brunko pisal, że Panciowa super gotuje. Może to przeważy Brunkowe i Rudolfowe zakochanie??? Ważne, że nareszcie jest list od Brunonka-młodzieniaszka.
  15. :cunao: :knajpa: :cunao: Beria, Missieeczku jestescie wspaniale...tyle psiakow znalazlo domki. I moze kolejnym tez sie poszczesci.
  16. [img]http://img39.imageshack.us/img39/8784/boscobosca81716id.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/3897/boscobosca91718xh.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/34/boscobosca101710dv.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/2729/boscobosca111719rm.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/9576/boscobosca121711ky.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/4848/boscobosca131717eq.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/8448/boscobosca141712qs.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/161/boscobosca151715tg.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/3074/boscobosca161715mb.jpg[/img]
  17. Dzisiejsze zdjecia Boskiej suni zrobione przez kochana Xxymenke [img]http://img39.imageshack.us/img39/732/boscobosca1719ap.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/8817/boscobosca11716fc.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/1154/boscobosca21712tu.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/7471/boscobosca31719ew.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/462/boscobosca41718wv.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/5452/boscobosca51714we.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/955/boscobosca61718ve.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/4636/boscobosca71713ev.jpg[/img]
  18. Hopsa, Bosca szuka domku...
  19. [FONT=Arial][SIZE=2]I w dodatku i dzięki mojej opiekunce kochanej Lothii jestem wysterylizowana.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Nic tylko brać.[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]"Bokserka Sara, czarnulka co z nią siedzi oraz Bosco Bosca wysterylizowane.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Następna będzie Fiona i taka brązowa nowa co była na 1 wybiegu."[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Wiadomosc z godziny 11.46, a wiec swieżutka.[/FONT]
  20. Ja w kościele lokalnym jestem skreslona :evil_lol: . Ale sprobuje w lokalnej prasie.
  21. Kolejna paróweczka bedzie sie wygrzewac na kanapie...Bea dzieki za wiesci.
  22. Myszsza, wcale nie przynudzasz. Ja bardzo lubie czytac Twoje opowiesci o Gricie. Sa takie pelne ciepla i radosci....:bigcool:
  23. ['] ['] ['] ['] ['] biedny Koksik, dobrze, że nie odchodzil sam Doddy, Lavinia jestescie wielkie
  24. Maleńkie suczki szukają maleńkich domków. Domki nie muszą być duże, byle cieple.
  25. Wszystkie znane mi Joasie sa wielkimi milosniczkami psow...Asiczka, Asiaf1, AśkaK, P. Joasia opiekunka niewidomych collie, pani Joasia od kolaczki, teraz ta pani Joasia od Malinka i wiele, wiele innych Joaś.
×
×
  • Create New...