-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest odzew, taki mail od Pana Wojciecha dostalismy do skrzynki schroniska : "Niemiecka organizacja zajmujaca sie pomoca bokserom prosila zebym zorientowal sie czy jest jeszcze w Waszym schronisku bialy bokser. Bede wdzieczny za odpowiedz." -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
AZB11, dziekuje za propozycje. Poczekamy na opowiedz pani Muus. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Może Xxymenka, cos z tym proboszcze zadziala. Ja ma 30km do Mielca, wiec nie znam tam nikogo. Napisalam dzisiaj do lokalnych mediow, Radio Puls jest nam życzliwe, powinni puscic apel na antenie. -
Nasz Kierownik raczej nie wydaje psów chorych, nieraz mial nieprzyjemnosci, gdy zabrany szczeniak zachorowal, ludzie oczekuja, ze pies bedzie za darmo i w 1000% zdrowy, smieszne to podejscie, ale wiekszosc przychodzi do schroniska wlasnie z takim nastawieniem. Arwenko, jesli chcesz to napisz do Pana Kierownika [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub zadzwon +17 583 15 32. Ja wzielam psa z krakowskiego schroniska, kompletnie chorego z 5% szans na przeżycie, ale udalo sie. Tam maja inne podejscie.
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam taka krotka odpowiedz na moje wczorajsze pisanie : "I send you a another email to the white boxer male - this mail to the sheparddog send i to people with it... i hope that they are help you." -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W sprawie Ateny tez napisalam, może ma znajomosci u owczarkow, wtedy Atena mialaby szanse. Jagódke ocenialismy na około 2,5- 3 lata. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pajuniu, napisalam do pani Muus. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma problemu, napisze, ale wieczorem. Teraz nie moge. Dzieki Pajunia. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brunonku, widać, ze Panciowa swietnie gotuje! Zmieniles sie, nabrales cialka, a Panciowe dziegciowe szampony tez robia swoje. Swiecisz sie jak wypomadowany :klacz: :ylsuper: Spacerki ci slużą :laugh2_2: , spisz sobie z Rudolfem bliziutko. Najbardziej mi sie podobaja zdjecia "dziadujace" na granicy kuchni. Pewnie Panciowa cos pichcila :sabber: -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chlopaki musza sobie pojeść, a poza tym Brunko pisal, że Panciowa super gotuje. Może to przeważy Brunkowe i Rudolfowe zakochanie??? Ważne, że nareszcie jest list od Brunonka-młodzieniaszka. -
:cunao: :knajpa: :cunao: Beria, Missieeczku jestescie wspaniale...tyle psiakow znalazlo domki. I moze kolejnym tez sie poszczesci.
-
[img]http://img39.imageshack.us/img39/8784/boscobosca81716id.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/3897/boscobosca91718xh.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/34/boscobosca101710dv.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/2729/boscobosca111719rm.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/9576/boscobosca121711ky.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/4848/boscobosca131717eq.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/8448/boscobosca141712qs.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/161/boscobosca151715tg.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/3074/boscobosca161715mb.jpg[/img]
-
Dzisiejsze zdjecia Boskiej suni zrobione przez kochana Xxymenke [img]http://img39.imageshack.us/img39/732/boscobosca1719ap.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/8817/boscobosca11716fc.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/1154/boscobosca21712tu.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/7471/boscobosca31719ew.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/462/boscobosca41718wv.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/5452/boscobosca51714we.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/955/boscobosca61718ve.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/4636/boscobosca71713ev.jpg[/img]
-
Hopsa, Bosca szuka domku...
-
[FONT=Arial][SIZE=2]I w dodatku i dzięki mojej opiekunce kochanej Lothii jestem wysterylizowana.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Nic tylko brać.[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]"Bokserka Sara, czarnulka co z nią siedzi oraz Bosco Bosca wysterylizowane.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Następna będzie Fiona i taka brązowa nowa co była na 1 wybiegu."[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Wiadomosc z godziny 11.46, a wiec swieżutka.[/FONT]
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ja w kościele lokalnym jestem skreslona :evil_lol: . Ale sprobuje w lokalnej prasie. -
Negritta już Grita -w nowym domku, nowe fotki str. 18
Ulka18 replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Myszsza, wcale nie przynudzasz. Ja bardzo lubie czytac Twoje opowiesci o Gricie. Sa takie pelne ciepla i radosci....:bigcool: -
['] ['] ['] ['] ['] biedny Koksik, dobrze, że nie odchodzil sam Doddy, Lavinia jestescie wielkie
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Maleńkie suczki szukają maleńkich domków. Domki nie muszą być duże, byle cieple.