-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciekawe jak Bruno i Rudolf zniosly sylwestra, czy Bruno sie bal .........ja co roku tradycyjnie zostaje w domu wlasnie ze wzgledu na zwierzaki. -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Ulka18 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Przepiekne te jamniorki :multi: :multi: :multi: Tylko jak Wy je rozróżniacie...:loveu: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za powrot do zdrowia calej gromadki . Zwierzaczki Elawiskowe wysylamy Wam mnostwo pozytywnej energii :dog: :dog: :kociak: :kociak: , nie martwcie wiecej Waszej Panci. -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny kochane, dzieki za "pilnowanie" Argosa. Allegro - może rzeczywiscie trzeba go wystawic na nowo. Akurat może tą aukcje ktoś zauważy. -
Arwenko, ja zrozumialam o co Ci chodzi i moja uwaga nt. nieznajomosci zwierzakow ze schroniska byla ogólna, nie osobista. Wiele ludzi wyglasza czyjeś niesprawdzone poglądy, a o psach ze schronisk krąża niepotrzebne legendy. Tak jak ludzie, psy są różne, bardzo rózne, niektóre dzielnie znoszą pobyt w schronisku, niektóre gorzej. Nie ma zasad. Z allegro tak czy tak trzeba być bardzo ostrożnym, bo można sie niezle nasluchac, tak bylo w przypadku naszej Katii suni collie.
-
Kilka naszych psów znalazlo naprawde dobre domy dzięki allegro. I wystawiamy nasze psiaki również i tam. Z zastrzeżeniami wyboru i prześwietlenia osoby adoptujacej, itd. A psy ze schroniska w wiekszosci sa to normalne, tylko jeszcze bardziej spragnione milosci, niz inne czworonogi. Kto jest wolontariuszem lub bywa w schronisku, ten wie, ile radosci sprawia przytulenie psiej bidulki do siebie--> patrz moje zdjecia z Poziomką. Tej chwili nie da się porównac do żadnej innej. A kto nie mial psa ze schroniska, niech lepiej nie rozglasza niesprawdzonych pogladow.
-
Domku nie widać, ale za to sterylizacja dzięki kochanej Lothii będzie lada dzień ( z tego co mówił pan kierownik ).
-
Moniu, dziekujemy za zdjecia. Tobie i Calej Rodzince, Ciociom i Wszystkich życzymy wszystkiego dobrego na Nowy Rok. A Tobie i TZ'owi : Wspanialego Bobasiątka...:multi: :multi: :multi:
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zu, ogloszenia w gazetach maja swoja moc. Wiecej ludzi czyta. Moze akurat ktos dla Argosa. -
Asiaf1, Bialka i Bielusia to dwie różne sunie. Bielusia niestety nadal czeka na swój dzien, ale ma zadaszony boks i nowiutką ciepla bude dzięki dogomaniakom oczywiscie. Bialka jest taka: http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=384 Na zdjeciach siedzi mi oraz mojej corce Ulce na kolanach.
-
Lotnik- Czy ktoś odmieni mój los? - opowieści z nowego domu
Ulka18 replied to Ania&Kropka's topic in Już w nowym domu
Haniu, najbardziej mi sie podoba jak Lotnik pracuje u Ciebie w biurze. No i zimowe zdjecia, superaśne. Lotniczek zaokraglil sie przepieknie :loveu: :multi: -
[B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU [/B]E-mail: [EMAIL="[email protected]?subject=Schronisko Mielec"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"][COLOR=#800080]www.mielec.bezdomne.com[/COLOR][/URL] tel. [B](017) 583 15 32[/B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Andzia, dziekuje. Może wstawisz takie zdjecia Argosa??? Troche mi nie wyszło, bo Argos żywiutki się zrobił, chyba z radosci, że ma nową budę. -
Tak sobie żyje Kubuś, król nad króle, który w swoim życiu nigdy nie zaznał tyle szczescia co teraz. Mieszka sobie w ciepłej budzie, spi na legowisku od Pajuni i ani mysli wychodzic choc na chwilke. Zobaczcie jak pieknie odrosła mu sierść na szyjce.
-
Poziomka jest najszczesliwsza na rekach, gdy sie może przytulić [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2198/pc2903644hs.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7363/pc2903651xv.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1809/pc2903665zg.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8633/pc2903676ur.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2954/pc2903685rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5752/pc2903695ui.jpg[/IMG] Komu Poziomkę? Jest zima i Poziomek w ogóle nie ma, więc trzeba się spieszyć.
-
Poziomka sprzed godziny....to taka przeprzylepka, ze normalnie odkleic sie nie moglysmy od siebie. Bardzo grzeczna, cichutka sunia. Jak ją położylam na kocyku, grzecznie zostala na miejscu. Sunia waży nie więcej niż moja 6 kg kocica. Takie pióreczko małe jest z niej. [img]http://img526.imageshack.us/img526/8418/p10101867vt.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/7313/p10101873ae.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/2182/p10101886qq.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/1795/p10101898jw.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/8908/p10101915af.jpg[/img]