Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Zu, dzieki Tobie Argos ma ciepla bude. Na pewno nie jest mu bardzo zimno. Ale nie tak cieplo jak w domku. Tak mysle, gdzie by go jeszcze oglosic :???: :???: :???:
  2. Piszcie, zobaczymy co Wam odpisze. Bardzo ciekawe.
  3. Prosze odpowiedz pani redaktor [FONT=Arial]Witam[/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]panstwa oburzenie jest dla mnie nie do konca zrozumiale. W naszym artykule nigdzie nie ma slowa o tym, by kupowac pieski na byle targowisku. Piszac o ogloszeniach mielismy na mysli prywatnych wlascicieli.Pseudohodowle to panstwa nadinterppretacja. [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Co do kupowania psow z hodowli mam swoje zdanie na ten temat. Nie wszyscy âprofesjonaleni" hodowcy sa uczciwi i wielu z nich nie przestrzega podstawowych wymogow hodowli. Jak czlowiek nie rozeznany ma od razu wiedziec skad tak naprawde pochodzi ârasowy❠szczeniak? [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Co do wsparcia idei przygarniecia zwierzat ze schronisk jestem jak najbardzie za. Sama jestem wlascicielka takiego piseka. Ale o tym nalazaloby napisac osobny artykul, a nie przy okazji pisania mody na male pieski. Nasz artykul mial wskazac wazne problemy zwiazane z posiadaniem i o opieka nad minirasami, o potrzebach malych pieskow i po to wlasnie powstal, uswiadomic kupujacym, ze nie biora do domu zabawki, tylko zywe zwierze. [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Prosze sie wiec nie obureac, tylko sprobowac myslec, o tym jak nam na pomoc w napisaniu sensownego artykulu na temat opieki nad zwierzetami, ktore tego naprawde potrzebuja.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Pozdrawiam [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Ewa Wagner[/SIZE][/FONT]
  4. Malinek pojechał do Pani Joanny do Lubartowa. Mamy nadzieje, ze Pani Joanna czyta watek psiaka i napisze, jak sie Malinek sprawuje.
  5. [FONT=Arial][SIZE=2]Przedstawiam rozliczenie za miesiąc grudzien'2005. Lista zrobiona przez pana kierownika schroniska w Mielcu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Grudzień 2005.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Joanna Lupinka - 120 zł - ślepe collie[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Siejka Krystyna - 120 zł - białka steryl. - sunia adoptowana[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Służewska Zuzanna - biały bokser - buda - wykonano[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Alina Pomykała - na sterylizacje i Biala Foczke 140 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Kanon Bożena - pies Lori i kotka Maja 50 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]I. Peszt - 110 zł. ślepy wilczur z 64 boksu - buda [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Anna Burakowska 100 zł. - na schronisko[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Konarska Dorota od Pajuni - 50 zł. dla Kubusia[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Loda Monika - 50 zł. - Maja seterka [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Grzelak Agnieszka - 50 zł. dla Malinka[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Katarzyna Krempa 100 zł. - zadaszenie[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bożena Kanon - na leczenie kotki 50 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Danuta Widomska Sołtysik - 100 zł. Slepe pieski[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Małgorzata Szotowska - 20 zł. sunia z 68 -przekierowane na Bosca[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Małgorzata Szotowska 50 zł. sterylka Bosco Bosca[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Joanna Feliga - 100 zł. Bielusia i sunia bez łapki z 55[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Grzelak Agnieszka 30 zł. staruszek z 154 [ Seniorek - hala ][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Konon Bożena 60 zł. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Zuzanna Służewska - 100 zł. biały bokser Argos[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Wszystkim ofiarodowawcom serdecznie dziękujemy.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Bez Waszej pomocy zwierzętom żyloby się gorzej. Nie byloby sterylek. Jestescie wspaniali. Jesli kogos pominelismy, z gory przepraszamy. [/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
  6. Wiesci ze schroniska z wczorajszego popoludnia: "Dzisiaj poszły do adopcji 2 pieski. Jeden to nowoprzyjęty szczeniak, a drugi to bomba, Malinek z boksu 96. Pojechał do Lubartowa."
  7. To ja biedna Bosco Boska. Mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnieliście i ze będziecie podnosić mój watek. Niestety nie ma moich nowych zdjęć. Jak by ktoś nie wiedział to ja wyglądam tak. [img]http://img522.imageshack.us/img522/8582/boscobosca1229oq.jpg[/img] A może ktoś chce żebym go polizała jak kochający swego pana psiak. [img]http://img522.imageshack.us/img522/4483/boscobosca12108xf.jpg[/img] Mam nadzieje, ze szybko znajdę domek.
  8. Nadal kiepsko. Czekam aż Kasia Xxymenka wybierze sie do schroniska.
  9. Male panienki szukaja domkow, nie musza byc duze.
  10. Poziomka ma wirtualnego opiekuna, ktoremu serdecznie dziekujemy za wplate. :buzi: :klacz: :buzi:
  11. Na razie nikogo. Dzisiaj odezwała sie Pan Magda, która chce dołożyc sie do Malutka.
  12. Bajeczka czeka, przecież każdy kocha bajki, nikt nie chce jednej z nich?
  13. Hopsa kruszynki, szukajcie domków.
  14. Poziomka jest w izolatce. Nie wiem, co możemy dla niej zrobić. To taka kruszynka.
  15. Taka wiadomosc dostala przed chwila ze schroniska : [FONT=Arial][SIZE=2]"Poziomka jest w tej chwili chora bardzo poważnie. Ma objawy parwowirozy. Jest leczona, ale stan jest ciężki." :placz: :placz: :placz: [/SIZE][/FONT]
  16. Glodowac w Mielcu? Widzialas te psy z nadwaga na stronie, jest ich mnostwo ;) . O to sie nie martw. Budki maja w miare, nie sa nowe, bo zabraklo pieniedzy juz na kolejna partie bud, a dodatkowo pan stolarz w zimie bud nie robi. Sunieczki są bardzo blisko wejścia, możliwe, że je ktoś zauważy.
  17. Nikomu nie potrzeba troche slodyczy na zimne dni?
  18. Na razie nie. Wyslalam kilka maili i czekam na odpowiedz.
  19. Takie piekne psy, a nikt ich nie chce...
  20. Jogi, ja nie moge wczesniej zawiezc bokserki, bo w ten weekend jade na szkolenie. Wiec gdybys jechala rzeczywiscie w przyszly weekend z boksia, to bardzo bym Cie prosila o zabranie Poziomki. Trzeba by zalatwic kontenerek, zebys nie miala klopotow z sunia. Mam nadzieje, ze Poziomka już zdrowa.
  21. Komu psiaczka do kawalerki lub M-3? Do przytulania?
  22. Komu psiaczka do kawalerki lub M-3?
  23. Na ratlerkach kompletnie sie nie znam. Ta sunia bardzo ratlerka przypomina, troche jest zaniedbana, ale w dobrym domu doszlaby do siebie. Bedziemy prosic o umieszczenie ogloszen na allegro. Nam jeszcze kod do aktywacji nie doszedl...
×
×
  • Create New...