-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zu, dzieki Tobie Argos ma ciepla bude. Na pewno nie jest mu bardzo zimno. Ale nie tak cieplo jak w domku. Tak mysle, gdzie by go jeszcze oglosic :???: :???: :???: -
rasowy=rodowodowy - protest do anty artykułu w magazynie
Ulka18 replied to HebaNova's topic in Pseudohodowle
Piszcie, zobaczymy co Wam odpisze. Bardzo ciekawe. -
rasowy=rodowodowy - protest do anty artykułu w magazynie
Ulka18 replied to HebaNova's topic in Pseudohodowle
Prosze odpowiedz pani redaktor [FONT=Arial]Witam[/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]panstwa oburzenie jest dla mnie nie do konca zrozumiale. W naszym artykule nigdzie nie ma slowa o tym, by kupowac pieski na byle targowisku. Piszac o ogloszeniach mielismy na mysli prywatnych wlascicieli.Pseudohodowle to panstwa nadinterppretacja. [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Co do kupowania psow z hodowli mam swoje zdanie na ten temat. Nie wszyscy âprofesjonaleni" hodowcy sa uczciwi i wielu z nich nie przestrzega podstawowych wymogow hodowli. Jak czlowiek nie rozeznany ma od razu wiedziec skad tak naprawde pochodzi ârasowyâ szczeniak? [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Co do wsparcia idei przygarniecia zwierzat ze schronisk jestem jak najbardzie za. Sama jestem wlascicielka takiego piseka. Ale o tym nalazaloby napisac osobny artykul, a nie przy okazji pisania mody na male pieski. Nasz artykul mial wskazac wazne problemy zwiazane z posiadaniem i o opieka nad minirasami, o potrzebach malych pieskow i po to wlasnie powstal, uswiadomic kupujacym, ze nie biora do domu zabawki, tylko zywe zwierze. [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Prosze sie wiec nie obureac, tylko sprobowac myslec, o tym jak nam na pomoc w napisaniu sensownego artykulu na temat opieki nad zwierzetami, ktore tego naprawde potrzebuja.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Pozdrawiam [/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Ewa Wagner[/SIZE][/FONT] -
[FONT=Arial][SIZE=2]Przedstawiam rozliczenie za miesiąc grudzien'2005. Lista zrobiona przez pana kierownika schroniska w Mielcu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Grudzień 2005.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Joanna Lupinka - 120 zł - ślepe collie[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Siejka Krystyna - 120 zł - białka steryl. - sunia adoptowana[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Służewska Zuzanna - biały bokser - buda - wykonano[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Alina Pomykała - na sterylizacje i Biala Foczke 140 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Kanon Bożena - pies Lori i kotka Maja 50 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]I. Peszt - 110 zł. ślepy wilczur z 64 boksu - buda [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Anna Burakowska 100 zł. - na schronisko[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Konarska Dorota od Pajuni - 50 zł. dla Kubusia[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Loda Monika - 50 zł. - Maja seterka [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Grzelak Agnieszka - 50 zł. dla Malinka[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Katarzyna Krempa 100 zł. - zadaszenie[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bożena Kanon - na leczenie kotki 50 zł.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Danuta Widomska Sołtysik - 100 zł. Slepe pieski[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Małgorzata Szotowska - 20 zł. sunia z 68 -przekierowane na Bosca[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Małgorzata Szotowska 50 zł. sterylka Bosco Bosca[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Joanna Feliga - 100 zł. Bielusia i sunia bez łapki z 55[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Grzelak Agnieszka 30 zł. staruszek z 154 [ Seniorek - hala ][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Konon Bożena 60 zł. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Zuzanna Służewska - 100 zł. biały bokser Argos[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Wszystkim ofiarodowawcom serdecznie dziękujemy.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Bez Waszej pomocy zwierzętom żyloby się gorzej. Nie byloby sterylek. Jestescie wspaniali. Jesli kogos pominelismy, z gory przepraszamy. [/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
-
To ja biedna Bosco Boska. Mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnieliście i ze będziecie podnosić mój watek. Niestety nie ma moich nowych zdjęć. Jak by ktoś nie wiedział to ja wyglądam tak. [img]http://img522.imageshack.us/img522/8582/boscobosca1229oq.jpg[/img] A może ktoś chce żebym go polizała jak kochający swego pana psiak. [img]http://img522.imageshack.us/img522/4483/boscobosca12108xf.jpg[/img] Mam nadzieje, ze szybko znajdę domek.
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Male panienki szukaja domkow, nie musza byc duze. -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na razie nikogo. Dzisiaj odezwała sie Pan Magda, która chce dołożyc sie do Malutka. -
Bajeczka czeka, przecież każdy kocha bajki, nikt nie chce jednej z nich?
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hopsa kruszynki, szukajcie domków. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Glodowac w Mielcu? Widzialas te psy z nadwaga na stronie, jest ich mnostwo ;) . O to sie nie martw. Budki maja w miare, nie sa nowe, bo zabraklo pieniedzy juz na kolejna partie bud, a dodatkowo pan stolarz w zimie bud nie robi. Sunieczki są bardzo blisko wejścia, możliwe, że je ktoś zauważy. -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nikomu nie potrzeba troche slodyczy na zimne dni? -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hopsa malutkie sunieczki. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Komu psiaczka do kawalerki lub M-3? Do przytulania? -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Komu psiaczka do kawalerki lub M-3? -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na ratlerkach kompletnie sie nie znam. Ta sunia bardzo ratlerka przypomina, troche jest zaniedbana, ale w dobrym domu doszlaby do siebie. Bedziemy prosic o umieszczenie ogloszen na allegro. Nam jeszcze kod do aktywacji nie doszedl...