-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Na pewno nie jest sterylizowana. W schronisku jest kilka dni, nie przeszla jeszcze kwarantanny. Na wiadomosci musimy poczekac, bo kierownikowi zepsul sie komputer w schronisku i nie ma z nim kontaktu. Chyba ze dzisiaj po 20. Podaje telefon, gdyby ktos chcial sie bezposrednio dowiedziec czegos o suni : +17 583 15 32, pan Andrzej Skowron. Na pewno dogaduje się z psami i suniami, bo w boksie jest z Maja i nowoprzyjetym duzym psem mixem bernardyna.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze by wiedzieć, ze Brunonek jest w tak wspaniałym domku. A teraz tak bardzo nam wszystkim go brakuje, listów, zdjęć..... -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta Pani, do której sie niby przybłakał oddała do w takim okropnym stanie. Sama skóra i kości. Dziwne jak się znalazł u niej przy budzie łańcuchu :angryy: Pewnie już wtedy było chory i osłabiony. Szkoda go, bo to taki fajny psiak. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ambo przeszedł nosówkę i ma pozostałosci w postaci tików nerwowych i przykurczów. Nie będzie się chyba nadawał do adopcji. Widziałam go ostatnio i pytałam kierownika, ale na gołe oko widać, ze pies nie doszedł do siebie. Przytył co prawda, ale choroba pozostawiła trwały ślad :shake: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
NIestety nie mamy nowych zdjec. Ale sie postaramy. -
Taka piekna sunia trafila kilka dni temu do schroniska w Mielcu. Nie mam jeszcze opisu suni od pana kierownika. [B]Prosze o pomoc w identyfikacji rasy, czy to moze byc ogar polski?[/B] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7817/suniawboksiezmaja16ln.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9848/suniawboksiezmaja26ld.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6782/suniawboksiezmaja40ia.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/4936/suniawboksiezmaja58gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/1681/suniawboksiezmaja63hi.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/4796/suniawboksiezmaja73mw.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3848/suniawboksiezmaja118tv.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1157/suniawboksiezmaja124gq.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5513/suniawboksiezmaja134on.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6193/suniawboksiezmaja109yh.jpg[/IMG] Zdjecia trafia wkrotce na nasza strone [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt im.Św. Franciszka z Asyżu 39-300 Mielec, ul. Targowa 11 Tel. +17 583 15 32
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
O Mróweczce pamieta niezawodna ciocia Supergoga. I my tez, ale domku niestety nadal nie ma :shake: -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kam, wielkie dzieki :Rose: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wreszcie stronka ruszyla. Kiedy ja wstawie te dziesiatki psiakow, ktore mam popstrykane przez Kasie :roll: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Zaraz zapytam, moze juz sie wybudzila. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znajdzie sie domek, tylko trzeba czasu. -
Rottka Zula - zbieramy na operację i szukamy domku !!!!
Ulka18 replied to Agata_Emi's topic in Już w nowym domu
Biedna sunia :shake: Aga, Ksera :modla: wielkie poklony za to co robicie. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piekne wzruszajace zdjecie, ktore zawsze bedziemy pamietac. I listy Pancia, ktorych teraz zacznie nam brakowac. Najbardziej żal, ze czasu juz sie nie da cofnac... Biedny Rudolf, nie rozumie co sie stalo z jego najlepszym przyjacielem, co on teraz czuje....biedna psina. Gdy odeszla moja poprzednia sunia, nasza kotka calymi dniami chodzila i szukala swojej przyjaciolki. I spala kocina sama w duzym legowisku, jakby czekala, ze Wenus jeszcze wróci. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[QUOTE] Cytuje Sabinke: "za godzine mam operacje. Dziekuje dziewczynki kochane za wasza przyjazn i wsparcie." [/QUOTE] No to za godzine pelna mobilizacja kciukowa i przesylanie dobrych fluidow Sabince. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Bardzo prosze o mocne kciuki za nasza kochana Misie-Sabinke jutro tj. we wtorek. Bedzie miala operacje, planowany czas trwania to okolo 4 godziny. Sabinko, jestesmy z Toba. Zdrowiej nam szybko. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Smutno tak...tyle pieskow odeszlo w ciagu tych kilku dni :-( :-( :-( Brunonek mial przy sobie kochającego Pancia & Panciowa i Rudolfa, nie byl sam...to najważniejsze.