Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. W schronisku byla bardzo grzeczna i wystraszona. Puz, ona chyba nie zje tak duzo, chyba ze Twoje psiaki jej pomoga :p
  2. Bedziemy sie laczyc z Toba Sabinko nie tylko dzisiaj o 12. Ale to bedzie wyjatkowa chwila, bo bedziemy wszyscy razem wysylac gorace prosby do Najwyzszego, zebys wyzdrowiala. Modlitwa goracych serc Twoich przyjaciol na pewno bedzie wysluchana.
  3. Tanitko, musze poprosic Murke o cos wzruszajacego, bo ze mnie poeta zaden :oops:
  4. Przypominamy sie wszystkim :loveu: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7441/10uc2.jpg[/IMG]
  5. Ciocie sie bardzo ciesza :loveu: jesli trzeba wystawie Mala Bibi na allegro, tylko daj Siotro znac kiedy bedzie calkowicie gotowa do adopcji.
  6. U mnie, odkad sa upaly, dziury pojawia sie w coraz mniej oczekiwanych miejscach. W kopaniu dolkow pomagaja koty tzn. siedza i patrza jak moja sunia kopie. A potem cala trojka lezy w swiezo wykopanym dole :evil_lol: Anielica ma racje, obstawialabym jeszcze oczko, jesli temperatura wzrosnie :eviltong: taka kapiel to czysta radocha :loveu:
  7. HOP! Bibi czeka na pomoc.
  8. Nie wiem co napisac, tak bym chciala, zeby Sabinka byla juz z nami. Wierze, ze antybiotyk zadziala, po operacji i dlugim lezeniu bez ruchu, niestety czesto wdaje sie zapalenie pluc :shake: Przesylam kochanej Sabince mnostwo dobrej energii i mocno trzymam kciuki za powrot do zdrowia.
  9. Justynko, ucaluj Mame od Agi, Ulki i Babci Ulki. Powiedz, ze czekamy z niecierpliwoscia na powrot naszej kochanej Sabinki. Tak sie martwilam,bo wysylalam smsy jak Bea, ale nie bylo odpowiedzi.
  10. Bardzo dobrze, ze napiszesz prawde o tym miejscu :mad: Nalezy im sie wszystkim :mad:
  11. Komp nadal w agonii. Maja cos w tym tygodniu robic, ale do wymiany chyba jest plyta glowna :shake:
  12. To dla nas wielka radosc, ze sunia juz nie jest w schronisku. Jeszcze raz dziekuje za uratowanie Zorki.
  13. Mamy sporo psiakow na allegro, wklejam podkarpackie, zobaczcie ile jest naszych aukcji : [URL="http://www.allegro.pl/1530_zwierzeta_zywe_zwierzeta.html?id=1530&hide_categories_form=0&state=9&view=gtext&order=t&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&change_view=Poka%C5%BC"]http://www.allegro.pl/1530_zwierzeta_zywe_zwierzeta.html?id=1530&hide_categories_form=0&state=9&view=gtext&order=t&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&change_view=Poka%C5%BC[/URL] Niestety sa juz wakacje :shake:
  14. Tygrysy byly wielokrotnie na allegro. Teraz tez sa : [URL="http://www.allegro.pl/item110605231_dwa_piekne_pregowane_psy_grom_i_gromik.html"]http://www.allegro.pl/item110605231_dwa_piekne_pregowane_psy_grom_i_gromik.html[/URL] Ewa, miejsce pod brama sie zwolnilo, bo Saba Przylepa zostala adoptowana. Wiec moze powalczysz o przeniesienie Gromikow na swiatlo dzienne pod brame wjazdowa? No,chyba ze jest tam juz jakis psiak. Jak bedziesz w schronisku, to pogadaj z Kiero. Wiem z doswiadczenia,ze te zwykle boksy nie sa zbyt widoczne i malo kto tam zaglada.
  15. Aga, bedziesz pisac o tym zdarzeniu w Obserwatorze? Taka kochana psinka, a ludzie z "przytuliska" ja tak olali :mad:
  16. Jak wyprawie moja corke Ulke na oboz, to wybiore sie do schroniska. Chyba, ze Kasia bedzie miala czas wczesniej. Na razie ma jeszcze 4 juz rozzipowane pliki nowych psiakow, ale nie mam opisow. Kierownikowi zepsul sie komputer. Mam wiec spore zaleglosci w schroniskowej galerii :oops:
  17. Taki azyl :mad: mnie sie tam nie udalo nic wywalczyc, nawet nie probuje bez pomocy Agi czyli Siostry. Dziwni sa tamtejsi pracownicy, psy wydaja tylko chyba 2 razy w tygodniu po godzinie !
  18. Dobrze, ze w kazdej lokalnej debickiej gazecie mamy psiarzy : Siostre w Obserwatorze i w Nowinach Tomka, ktory adoptowal Bellunie z Mielca. [SIZE=1]Ewa, zobacz jakie cudenko ma Tomek, autor artykulu (juz w nowym domu).[/SIZE]
  19. Matylde na razie nie wystawiam, poczekam na wyniki badan. A Pikulinka dobrze funkcjonuje bez tabletek, moze juz dzisiaj isc do domku. Zeby sie tylko ten domek znalazl.
  20. Wujek Tomek (ten od naszej mieleckiej Belli) pieknie napisal. Ujal problem dokladnie tak jak pisala Siostra. Mam nadzieje, ze z lapka juz lepiej i ze obrzek minal. Siostra, czy masz jakies wiesci na temat stanu zdrowia malutkiej? sa jakies zmiany na lepsze?
  21. Dziekuje, bedziemy czekac na wiadomosci o suni.
  22. Warto na pewno. Zdjecia musza byc dobre i ukazywac charakter i urode psa. Ewa, kiedy sie bedziesz wybierac do schronu, dam Ci telefon do Kasi. Pstrykniecie kilkanascie zdjec, gdzies na trawie, blisko Ciebie, przy nodze, jakies zblizenia pyszczka rozmazonego. Trzeba przekonac ludzi, ze psy ze schroniska to normalne psiaki takie ja nasze domowe.
  23. Zuziu, podziwiam Cie za wielkie serce. Codziennie czytam opowiesci o Poli. Przyznam, ze nawet moja sunia nie ma tylu imion co Polcia :loveu:
  24. Ewa, mnie też leży na sercu Merunia. To taki kochany, bezproblemowy pies.
×
×
  • Create New...