-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Ulka18 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
Brawo Juniorek - kupa w gabinecie :evil_lol: Powinines miec drugie imie: Prezes! Waga calkiem, calkiem sluszna 6,8 kg :loveu: [SIZE="1"]2 kg wiecej niz moje koty, ktore przeciez sporo ważą. [/SIZE] A na jedzonku Pańciowej pewnie bedzie szybko przybywać. PS. Brakowalo nam Panciowych listow, jak dobrze, ze znow sa. -
Rybonku, a moze GuniaP czy g_o_n_i_a moglyby na miejscu sie dowiedziec i jakos z "jamnikowym" wetem Ciebie skontaktowac? Bo Siostra to chyba nie ma bezposredniego kontaktu z wetem. A tak, to byloby prosciej.
-
Zeby to byla prawda...musimy sie dowiedziec, jakie sa szanse na zalatwienie sterylek np. bezdomnych kocinek.
-
Honey z poznańskiego schroniska- proszę o przeniesienie wątku!
Ulka18 replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: Brawo ! A jaki to domek? Napisz cos plisss. Moniko, a jak Twoj kregoslup wytrzymal kapiel Honeyki? -
Trzymamy kciuki, zeby obrzek minal, a lapka wrocila do pelnej sprawnosci.
-
To bylo w czwartek Boze Cialo, wiecie jak wygladaja takie dni w malych miasteczkach :mad: Kogo obchodzi jakis przejechany psiak...
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Oj Dotko, a kto by nie chcial. Do wczoraj mielismy 9 adopcji. Oby tak dalej. Bo nowych psow przed wakacjami przybywa... -
Rybonku, to tylko Siostra zna sprawe od poczatku do konca. Sunia jest w tej chwili w Kundelku w Rzeszowie. Siostra nie jest caly dzien na dogomanii ze wzgledu na prace. Ale na pewno zna diagnoze i jest w stalym kontakcie z Kundelkiem.
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Chodzilo mi o to, ze nie ma wolnych bezlapkowcow do wirtualnej opieki. Bo Asiaf1 chciala wziac jakiegos bezlapcia pod swoje skrzydla. Jest Czarus i Rino. Zapytam kierownika, czy jakis nie przybyl. Wczoraj mialo byc przyjecie 7 nowych psow. -
Muro to sceniacek jest. Uratowany przez Siostre. Siostra zalatwila miejsce w rzeszowskim Kundelku. W debickim azylu juz by dawno....
-
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7684/22tr.jpg[/IMG]
-
Aga, sorry, ze nie zalozylam watku, ale u mnie tez kruchutenko z czasem. Bibi jestes przecudna i te uszy :loveu: Zdrowiej malenka w dobrych rekach Pani Haliny i wolontariuszy.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111234375 -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Asiaf1, nie mamy juz bezlapkowcow. Ale sa staruszki, ktore potrzebuja opieki. Wybierz sobie prosze ktoregos psiaka z galerii. Moze Zębatke starsza sunie? -
Moga byc :p psiaki zjedza wszystko. Dziekuje bardzo za pamiec :D
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pande znowu obserwuje jedna osoba, a domku nadal "0". [url]http://www.allegro.pl/item110670380_panda_kto_pokocha_pluszowego_miska_.html[/url] -
Co tam podpis :eviltong: ważne, ze pieski znajdują domki. W tym miesiącu 6, w tym 2 dzieki aukcjom allegro (szczeniak i Labuś). I dzisiaj kolejna sunia dzieki allegro jedzie do Wrocka. Jogi ja wiezie. Napiszę jak juz Królewna dojedzie do domku.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki słodziak :crazyeye: :loveu: :crazyeye: Jestem pewna, ze Brunonek Senior maczal w tym łapki bezposrednio u samego Sw.Franciszka. Nie mogl z nieba patrzec, jak jego Rodzinka cierpi. Kochany Brunonek dba o swoich Pańciów, żeby byli szczęsliwi. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie ile nowych psich mordek jest w schronisku :placz: Juz od pierwszej strony widac, ze ich troche przybylo. Mam jeszcze sporo zdjec do wstawienia, ale dzisiaj juz nie dam rady. Pandusia za to od nowa na allegro. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Spokojnie dziewczyny, ja tam okruszek nie jestem i do tego mam dosc duzo woli walki, szczegolnie o mieleckie psiaki. Wiec tak szybko nie odpuszcze :eviltong: Samo wystawianie psiakow na allegro, to nie to samo co kontakt z dogomaniakami na forum. Ale troche mnie denerwuje, ze akurat ja mam ciagle problemy z podpisem. Banerek Pandusi nie byl przeciez duzy :shake: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Jak mnie zbanuja, to mnie nie bedzie na dogo :angryy: Ale kogo obchodzi los bezdomnych zwierzakow. Chyba przestane sie tutaj udzielac, jesli za banerek z Pandusia mam takie ostrzezenie. Ciekawe dlaczego na mnie sie uwzieli :crazyeye: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mam zdjecia, ale na razie nowych psow, jeden plik jeszcze nie rozpakowalam, jest tego 11MB, wiec bede miala co robic...Czesc ze zdjec z ubieglego czwarrtku juz wstawilam na strone i na allegro. Reszta czeka w kolejce. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zdolne chłopaki :evil_lol: tak się szybko uczą :evil_lol: co do windy, to ja tez nie lubię nią jeździc...