Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Oj, zebym ja miala talent pisarski :oops: Ale Murka ma wiekszy, dzieki jej wyciskaczowi stary wyzelek Brunko znalazl domek.
  2. Korona, jestes kochana. Sabinko, wracaj do nas. Zobacz ile przyjaciol czeka na Ciebie. Zdrowiej szybciutko.
  3. Ewa, mnie sie brawa nie naleza. Ja tylko sunie wystawialam na allegro. Ulka przesylala dobre fluidy, bo to byla jej ulubienica (zdjecia na allegro sa wlasnie z Ulka,co prawda obcieta,ale z nia). Bardzo sie ucieszyla,gdy jej wczoraj przekazalam ta wiadomosc.
  4. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/5818/obrazy0425ff.jpg[/IMG][/URL] Klimatyzatory boczne jak u slonika pracuja pelna para jak widac :loveu: :loveu: :loveu:
  5. [B][QUOTE] [B]Od:[/B] [B]mtoz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Do: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Temat:[/B] [B]Re: Pytanie o przedmiot: PIKULINKA - mała, biała, ratlerkowata sunia (numer: 110836524) [/B] [B]Data:[/B] 25 czerwca 2006 18:47 [SIZE=4][COLOR=green]Pikulinka adoptowana dzisiaj przez tą Panią. Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE][/B] Ten mail dostalam wczoraj od pana kierownika :multi: :multi: :multi: Prosze o mocne kciuki za sunie, zeby juz nigdy nie wrocila do schroniska.
  6. Z dobrych wiesci : domek znalazl malutki Nietoperek oraz nasza Pikulinka, psiaki wielokrotnie wystawiane na allegro. Ta aukcja przyniosla Pikulinie domek: [URL="http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html"]http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html[/URL] Mamy nadzieje, ze Pikulinka nie bedzie niszczyc mebli i bedzie grzeczna podczas nieobecnosci domownikow, bo poszla podobno do tej pani, ktora o to pytala. Tyle wiem ze schroniska.
  7. Z dobrych wiesci : domek znalazl malutki Nietoperek oraz Pikulinka, psiaki wielokrotnie wystawiane na allegro. [URL="http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html"]http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html[/URL] Panda nadal czeka, a mnie czeka ogrom pracy, bo wreszcie mam opisy od kierownika do 2 zzipowanych plikow po 10 Mb.
  8. 8 zl to jedzenie na dwa dni. Poza tym szkoda dawac zarabiac bankom.
  9. Okropny skwar. A w niektorych boksach nie ma zadaszenia :shake:
  10. Na allegro dalej czai sie jeden obserwator. Zeby juz wyszedl z ukrycia...
  11. Ale zajadle kopie :evil_lol: Kochana paróweczka :loveu: [img]http://img156.imageshack.us/img156/5205/pict33512kp.jpg[/img] Zdjecie na tarasie genialne!!!!!!!
  12. Justynko, wielkie podziekowania za wiadomosc. Kamien z serca.... jesli mozesz oczywiscie, to napisz czy nasza kochana Sabinka nadal pod respiratorem? Czy lekarze mysla juz nad jej wybudzeniem?
  13. Mam nadzieje, ze Murka sie juz obronila i znajdzie chwilke w nocy na napisanie wyciskacza lez.
  14. Bedzie domek. Na pewno taki dobry jak ma Bielusia, Beza i inne psiaki. A wyjazd w polowie lipca.
  15. Tak, denerwujemy sie. Najgorsze jest to czekanie. No i niemoc, ze nie mozna pomoc.
  16. Na kilka pytan nie umialam odpowiedziec np. czy Pikulinka wytrzyma 8-9 pozostanie w domu? Albo czy nie bedzie obgryzac mebli....:shake:
  17. Pikulinka ma 2 obserwatorow na allegro oraz jedno powaznie brzmiace zapytanie nt. suni. Kierownik ma odpowiedziec na wszystkie pytania pani pytajacej.
  18. W te upaly pewnie dołkow przybylo :evil_lol: U mnie tez jeden dolek nowiutki powstal :evil_lol: Fajnie jest z tymi naszymi czworonogami, bez nich byloby smutno.
  19. AleksandroAlicjo, ja tez jestem na Euthyroxie (75), strasznie krecili glowali w tej naszej debickiej stacji jak wypelnilam ankiete. Ale krew pobrali, bo sie uparlam, co z tego, hemoglobina wyszla za slaba. I musze kilka dni zazywac leki. Moze sie poprawi. Zapytam swojego znajomego lekarza, czy ten Euthyrox jest rzeczywistym przeciwskazaniem do oddania krwi. U mnie w rodzinie niestety nikt poza mne sie nie kwalifikuje, rodzice po 63/66 roku zycia, a Ulka ma lat 14. Tak bym chciala pomoc kochanej Sabince. I zeby juz wrocila. PS.Ewelina, piekny banerek.
  20. Obojetnie jaka grupe krwi sie odda, bank musi dac w zamian taka, jaka jest potrzebna dla chorego, na rzecz ktorego jest zbiorka. Ja poprosze o banerek na rzecz Sabinki, bo moj nie przynosi nikomu pozytku. A tak to duzo ludzi przeczyta, ze Sabinka potrzebuje wsparcia.
  21. Bea, Sabinke znam osobiscie :p Mialam szczescie ja poznac przy okazji przyjazdu Sabinki do Mielca na pierwsze zapoznanie z Caro oraz pozniej juz przy odbiorze Carusia. Nie moglam nie probowac oddac 450 ml krwi dla Sabinki. To jest jedna z najwspanialszych osob jakie udalo mi sie poznac dzieki schroniskowym adopcjom. Tak bym chciala, zeby juz wrocila.
  22. Schronisko w Mielcu deklarowalo przyjecie 10 psow. Pisalam o tym w imieniu mieleckiego Kierownika na starym watku.
  23. A mnie wyszla slaba hemoglobina, 11,1 przy normie dla kobiet od 12 do 16. Niestety nie moglam oddac krwi :shake: Mam leki, powinno sie za kilka dni poprawic, jesli bedzie potrzebna krew, sprobuje wtedy. Justynko, trzymaj sie. Jestesmy z Toba. [SIZE="1"]A ja calym sercem i dusza, bo 3 razy w swoim zyciu przezywalam to co Ty teraz.[/SIZE] Badz dzielna dla mamy.
  24. Puz, gdybys mogla, to prosze Cie bardzo o fotki ze spracerku. Ale sie Zorka wyszaleje, linka 5 metrow to dobre zabezpieczenie, a mozliwosc hasania jest :p
  25. Justynko, a czy ktos z daleka tez moze oddac krew u siebie w stacji? Jestem honorowym dawca, co prawda ostatnio nie oddawalam krwi, ale teraz jak tylko bylaby taka mozliwosc. Nie wiem tylko czy nie ma jakiejs rejonizacji. Jak tylko Sabinka zostanie wybudzona, ucaluj ja prosze od nas.
×
×
  • Create New...