-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Korona, jestes kochana. Sabinko, wracaj do nas. Zobacz ile przyjaciol czeka na Ciebie. Zdrowiej szybciutko. -
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/5818/obrazy0425ff.jpg[/IMG][/URL] Klimatyzatory boczne jak u slonika pracuja pelna para jak widac :loveu: :loveu: :loveu:
-
[B][QUOTE] [B]Od:[/B] [B]mtoz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Do: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Temat:[/B] [B]Re: Pytanie o przedmiot: PIKULINKA - mała, biała, ratlerkowata sunia (numer: 110836524) [/B] [B]Data:[/B] 25 czerwca 2006 18:47 [SIZE=4][COLOR=green]Pikulinka adoptowana dzisiaj przez tą Panią. Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE][/B] Ten mail dostalam wczoraj od pana kierownika :multi: :multi: :multi: Prosze o mocne kciuki za sunie, zeby juz nigdy nie wrocila do schroniska.
-
Z dobrych wiesci : domek znalazl malutki Nietoperek oraz nasza Pikulinka, psiaki wielokrotnie wystawiane na allegro. Ta aukcja przyniosla Pikulinie domek: [URL="http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html"]http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html[/URL] Mamy nadzieje, ze Pikulinka nie bedzie niszczyc mebli i bedzie grzeczna podczas nieobecnosci domownikow, bo poszla podobno do tej pani, ktora o to pytala. Tyle wiem ze schroniska.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Z dobrych wiesci : domek znalazl malutki Nietoperek oraz Pikulinka, psiaki wielokrotnie wystawiane na allegro. [URL="http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html"]http://www.allegro.pl/item110836524_pikulinka_mala_biala_ratlerkowata_sunia.html[/URL] Panda nadal czeka, a mnie czeka ogrom pracy, bo wreszcie mam opisy od kierownika do 2 zzipowanych plikow po 10 Mb. -
8 zl to jedzenie na dwa dni. Poza tym szkoda dawac zarabiac bankom.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Okropny skwar. A w niektorych boksach nie ma zadaszenia :shake: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na allegro dalej czai sie jeden obserwator. Zeby juz wyszedl z ukrycia... -
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
Ulka18 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Ale zajadle kopie :evil_lol: Kochana paróweczka :loveu: [img]http://img156.imageshack.us/img156/5205/pict33512kp.jpg[/img] Zdjecie na tarasie genialne!!!!!!! -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Justynko, wielkie podziekowania za wiadomosc. Kamien z serca.... jesli mozesz oczywiscie, to napisz czy nasza kochana Sabinka nadal pod respiratorem? Czy lekarze mysla juz nad jej wybudzeniem? -
Bedzie domek. Na pewno taki dobry jak ma Bielusia, Beza i inne psiaki. A wyjazd w polowie lipca.
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Tak, denerwujemy sie. Najgorsze jest to czekanie. No i niemoc, ze nie mozna pomoc. -
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Ulka18 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
W te upaly pewnie dołkow przybylo :evil_lol: U mnie tez jeden dolek nowiutki powstal :evil_lol: Fajnie jest z tymi naszymi czworonogami, bez nich byloby smutno. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
AleksandroAlicjo, ja tez jestem na Euthyroxie (75), strasznie krecili glowali w tej naszej debickiej stacji jak wypelnilam ankiete. Ale krew pobrali, bo sie uparlam, co z tego, hemoglobina wyszla za slaba. I musze kilka dni zazywac leki. Moze sie poprawi. Zapytam swojego znajomego lekarza, czy ten Euthyrox jest rzeczywistym przeciwskazaniem do oddania krwi. U mnie w rodzinie niestety nikt poza mne sie nie kwalifikuje, rodzice po 63/66 roku zycia, a Ulka ma lat 14. Tak bym chciala pomoc kochanej Sabince. I zeby juz wrocila. PS.Ewelina, piekny banerek. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Obojetnie jaka grupe krwi sie odda, bank musi dac w zamian taka, jaka jest potrzebna dla chorego, na rzecz ktorego jest zbiorka. Ja poprosze o banerek na rzecz Sabinki, bo moj nie przynosi nikomu pozytku. A tak to duzo ludzi przeczyta, ze Sabinka potrzebuje wsparcia. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Bea, Sabinke znam osobiscie :p Mialam szczescie ja poznac przy okazji przyjazdu Sabinki do Mielca na pierwsze zapoznanie z Caro oraz pozniej juz przy odbiorze Carusia. Nie moglam nie probowac oddac 450 ml krwi dla Sabinki. To jest jedna z najwspanialszych osob jakie udalo mi sie poznac dzieki schroniskowym adopcjom. Tak bym chciala, zeby juz wrocila. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
A mnie wyszla slaba hemoglobina, 11,1 przy normie dla kobiet od 12 do 16. Niestety nie moglam oddac krwi :shake: Mam leki, powinno sie za kilka dni poprawic, jesli bedzie potrzebna krew, sprobuje wtedy. Justynko, trzymaj sie. Jestesmy z Toba. [SIZE="1"]A ja calym sercem i dusza, bo 3 razy w swoim zyciu przezywalam to co Ty teraz.[/SIZE] Badz dzielna dla mamy. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Justynko, a czy ktos z daleka tez moze oddac krew u siebie w stacji? Jestem honorowym dawca, co prawda ostatnio nie oddawalam krwi, ale teraz jak tylko bylaby taka mozliwosc. Nie wiem tylko czy nie ma jakiejs rejonizacji. Jak tylko Sabinka zostanie wybudzona, ucaluj ja prosze od nas.