-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Wczoraj allegro usunelo mi wszystkie 17 aukcji :mad: :angryy: Wystawilam ponownie 7, moze ta magiczna liczba zwiaze rece zyczliwym, ktorzy z zazdrosci każa allegro usuwac aukcje. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znowu usuneli mi aukcje. Wystawilam 7 na szczescie. Moze nie znajdzie sie zaden zyczliwy, moze ta liczba pokaże swoja moc. Prosze o mocne kciuki za mieleckie pieski. -
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Ulka18 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
Przecudne mordka :loveu: A wujek Rudolf to psi aniol :angel: :lilangel: Pancio, Rudolfowi za cierpliwosc porzadne wedzone ucho :sabber: [img]http://pancio.ao.pl/users/p/pancio/gal11/format/inne3%20004.jpg[/img] -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Agga, mialas swietny pomysl :p Nasza Sabinka bedzie miala niespodzianke ;) -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Allegro usunelo mi aukcje Pandy, zreszta wszystkich innych zwierzakow tez. Czy ktos juz mial taki przypadek? Jak z nimi walczyc? Jak sie nie dac? -
Ktos sie na mnie uwzial :mad: :mad: :mad: Juz nie wiem jak walczyc z tym durnym allegro.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia ma jednego obserwatora, ale nikt w jej sprawie nie pisal :shake: Za to szanse na domek ma Iskierka, nowowystawiona sunia. -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Ulka18 replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez biegne do kiosku po pracy, chyba czas najwyzszy pomyslec o prenumeracie :oops: , skoro i tak czytam wszystkie numery, a zaczynam od kacika adopcyjnego. Lisek bohater MP :loveu: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Justynko, cieszymy sie z Twoich wiesci i ze rozmawialas z Mama. Jak bedziesz Ja widziec, to przekaz prosze, ze wszyscy na Nia czekamy. Ze smutno nam bez Niej. I ucaluj raz jeszcze. Jesli Sabinka jest bez respiratora, to bardzo dobry znak. Ale jeszcze nie bedzie mogla mowic (intubacja niestety uszkadza tchawice i przelyk). [SIZE=1]Z tego co pamietam u TZ trwalo to chyba 3-4 dni. Glos jest zachrypniety, a dla chorego jest to spory wysilek.[/SIZE] -
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Ulka18 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
A tu jak dwa walczące morsy...:evil_lol: [img]http://pancio.ao.pl/users/p/pancio/gal11/format/brunciolek%20009.jpg[/img] -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Zatem wieczorem możemy się spodziewac wiadomosci od Justynki. Prosimy o ucalowanie, usciskanie kochanej Sabinki. -
Juz mam ta formule. Ale jestem wsciekla :mad: Gdyby nie liczba wejsc i szanse na adopcje, to dawno bym juz olala to allegro.
-
I na nic nasze starania, ktos zyczliwy zglosil aukcje do usunienia. Czy ktos ma formule o dopuszczeniu do obrotu w Polsce?
-
Rzeczywiscie Tanitko, wstaw z opisami jakie sa, a potem mozna modyfikowac. Tylko prosze koniecznie kontakt bezposredni wstaw : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], +17 583 15 32, [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL]. Szkoda, zeby psiaki siedzialy w boksach (ich boks nie ma zadaszenia :shake: ). Dziekuje Ci bardzo.
-
Elu, moja sunia Pandusia z krakowskiego schroniska byla leczona ponad miesiac. Codziennie zastrzyki i witamina B, zeby zapobiec nerwowej postaci choroby. Wyszla z choroby i zyla jeszcze prawie 8 lat (odeszla w 2002 roku). Miala male tiki nerwowe lapkami podczas snu oraz bardzo rzadko napady padaczkowe. Ale bardzo slabe. Badz dobrej mysli. Wszystko bedzie dobrze.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja juz spac nie moge po nocach, snia mi sie niewyadoptowane psiaki :shake: Mary Jane tez bardzo czesto.... -
Siostro kochana, co u naszej Bibi slychac?