Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Wczoraj allegro usunelo mi wszystkie 17 aukcji :mad: :angryy: Wystawilam ponownie 7, moze ta magiczna liczba zwiaze rece zyczliwym, ktorzy z zazdrosci każa allegro usuwac aukcje.
  2. Zuziu, ja bym tez chetnie zdjecia obejrzala. Nie badz taka, podziel sie swym szczesciem z nami :p
  3. Znowu usuneli mi aukcje. Wystawilam 7 na szczescie. Moze nie znajdzie sie zaden zyczliwy, moze ta liczba pokaże swoja moc. Prosze o mocne kciuki za mieleckie pieski.
  4. Przecudne mordka :loveu: A wujek Rudolf to psi aniol :angel: :lilangel: Pancio, Rudolfowi za cierpliwosc porzadne wedzone ucho :sabber: [img]http://pancio.ao.pl/users/p/pancio/gal11/format/inne3%20004.jpg[/img]
  5. Agga, mialas swietny pomysl :p Nasza Sabinka bedzie miala niespodzianke ;)
  6. Allegro usunelo mi aukcje Pandy, zreszta wszystkich innych zwierzakow tez. Czy ktos juz mial taki przypadek? Jak z nimi walczyc? Jak sie nie dac?
  7. Tanitko, dziekuje :Rose: :Rose: PS. Ciekawe czy allegro nie usunie tej aukcji, bo mnie zdjeli wszystkie co do jednej.
  8. Ktos sie na mnie uwzial :mad: :mad: :mad: Juz nie wiem jak walczyc z tym durnym allegro.
  9. Pandusia ma jednego obserwatora, ale nikt w jej sprawie nie pisal :shake: Za to szanse na domek ma Iskierka, nowowystawiona sunia.
  10. Ja tez biegne do kiosku po pracy, chyba czas najwyzszy pomyslec o prenumeracie :oops: , skoro i tak czytam wszystkie numery, a zaczynam od kacika adopcyjnego. Lisek bohater MP :loveu:
  11. Justynko, cieszymy sie z Twoich wiesci i ze rozmawialas z Mama. Jak bedziesz Ja widziec, to przekaz prosze, ze wszyscy na Nia czekamy. Ze smutno nam bez Niej. I ucaluj raz jeszcze. Jesli Sabinka jest bez respiratora, to bardzo dobry znak. Ale jeszcze nie bedzie mogla mowic (intubacja niestety uszkadza tchawice i przelyk). [SIZE=1]Z tego co pamietam u TZ trwalo to chyba 3-4 dni. Glos jest zachrypniety, a dla chorego jest to spory wysilek.[/SIZE]
  12. A tu jak dwa walczące morsy...:evil_lol: [img]http://pancio.ao.pl/users/p/pancio/gal11/format/brunciolek%20009.jpg[/img]
  13. Gdzies na dniach. Ale chyba Kierownik czeka az przejda upaly, bo EKG mogloby byc przeklamane. Jak tylko beda wyniki, zaraz napisze.
  14. Zatem wieczorem możemy się spodziewac wiadomosci od Justynki. Prosimy o ucalowanie, usciskanie kochanej Sabinki.
  15. Wszystkie psiaki swietlicowe przebywaja razem z kotami. Wiec nie byloby problemu. A moze Matylda sie spodoba? Ona jest juz od jakiegos czasu bez lekow, bedzie miala robione badania, moze sie okazac, ze jest zdrowa. To bardzo grzeczna, dobra sunia.
  16. Ale ma piekna postawe :crazyeye: :loveu: :crazyeye: [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/938/zorka130jz.jpg[/IMG] Cudne zdjecia :p Nie moge sie napatrzec.
  17. Juz mam ta formule. Ale jestem wsciekla :mad: Gdyby nie liczba wejsc i szanse na adopcje, to dawno bym juz olala to allegro.
  18. I na nic nasze starania, ktos zyczliwy zglosil aukcje do usunienia. Czy ktos ma formule o dopuszczeniu do obrotu w Polsce?
  19. Haniu, Puz, dziekuje za dobre wiesci. I za zdjecia. To jest piekne :crazyeye: Gdybym nie wiedziala, ze Zorka jest drobniejsza, to bylyby nie do odróznienia i trudno byloby je zidentyfikowac, sa jak siostry :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img506.imageshack.us/img506/7105/zorka28ff.jpg[/IMG]
  20. Rzeczywiscie Tanitko, wstaw z opisami jakie sa, a potem mozna modyfikowac. Tylko prosze koniecznie kontakt bezposredni wstaw : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], +17 583 15 32, [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL]. Szkoda, zeby psiaki siedzialy w boksach (ich boks nie ma zadaszenia :shake: ). Dziekuje Ci bardzo.
  21. Bea, nie wiesz jak tam Zorka? A moze Puz napisze jak sunia. Prosimy.
  22. Elu, moja sunia Pandusia z krakowskiego schroniska byla leczona ponad miesiac. Codziennie zastrzyki i witamina B, zeby zapobiec nerwowej postaci choroby. Wyszla z choroby i zyla jeszcze prawie 8 lat (odeszla w 2002 roku). Miala male tiki nerwowe lapkami podczas snu oraz bardzo rzadko napady padaczkowe. Ale bardzo slabe. Badz dobrej mysli. Wszystko bedzie dobrze.
  23. Ja juz spac nie moge po nocach, snia mi sie niewyadoptowane psiaki :shake: Mary Jane tez bardzo czesto....
  24. Siostro kochana, co u naszej Bibi slychac?
×
×
  • Create New...