-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Ta sunia jest chora. Ma guzy na plecach. Naprawde trudno bedzie jej znalezc dom. Dla przypomnienia zapraszam na inne, tam jest podany miesieczny budzet schroniska oraz stan zalogi na 500 psow i 200 kotow. Dzisiaj dzwonilam do schroniska, jest jeden pan na zmianie na niecale 500 psow, pani Ola na kociarnie, izolatki i przod schroniska. A kierownik jezdzi po sklepach, zeby dowiezc jedzenie dla psow. Jak mozna miec pretensje...przeciez ci ludzie naprawde sie staraja.
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka szuka domku. Hop na pierwsza strone. -
Zuziu, moja sunia tez nie je z powodu upalow. Zasiada do miski wieczorem, jak jest chlodniej. A jak juz zywcem nie chce jesc, wtedy sie bawimy w chowanie smakolykow Eukanuby i jakos twtedy pare zje, moze z radosci, ze znalazla. Nie martw sie. To chyba normalne, ze psiaki w upaly maja mniejszy apetyt.
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka ma szanse na domek, ma cudny charakter. A Biala Foczka nie lubi smyczy, po prostu jej sie boi. Bedzie trzeba nad tym popracowac. Na razie skupmy sie na Hience i innych, ktore maja juz watki. -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka to taka kochana sunia, a w schronisku jest na pewno dluzej niz rok... -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka cały czas stoi przy siatce, jesli ktos jest w zasiegu jej wzroku [img]http://img106.imageshack.us/img106/451/hienka34hf.jpg[/img] [img]http://img106.imageshack.us/img106/9008/hienka61me.jpg[/img] -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Tak wyglada przywitanie ciotki Agi, z pewnoscia innych tez tak samo. Skakanie az pod niebo oraz bieganie tam i z powrotem. [img]http://img442.imageshack.us/img442/822/p10105440as.jpg[/img] [img]http://img286.imageshack.us/img286/1010/p10105469vi.jpg[/img] Hienka jest wysterylizowana dzieki wplatom dogomaniaczek :p -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Ulka18 replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka to moja ulubienica. Kiedys, kilka miesiecy temu, byly w schronisku 2 Hienki. Ale ta, ktora zostala, jest bardzo kochana, spragniona czlowieka sunia. Ze wszystkich sil chce sie przebic przez kolezanki (Biala Foczke i czarna sunie), zeby tylko polizac rece przez siatke. Polecam tą sunie kazdemu. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hop Merunia na gore! -
Chwila, chwila.... Dla przypomnienia : w schronisku w Mielcu jest tylko kilku wolontariuszy, wiekszosc w Mielcu nie mieszka, oprocz Kasi Xxymeny, ktorej rodzice mieszkaja w Mielcu. Mozna policzyc na palcach jednej reki: Ulka18 (Aga i Ulka), Xxymena, Murka oraz Jogi. Wiekszosc z nas pracuje i studiuje daleko od Mielca. Murka z Kuba i Adamem budowala strone internetowa od zera. Xxymena, ja i moja corka Ulka robilysmy zdjecia po kolei wszystkim psiakom i kotom. Chwile dobra nam zeszlo, zeby przekonac schronisko do wyprowadzania psow do zdjec. Po kolei tez wystawiamy psiaki na portalach oraz updatujemy strone i dodajemy nowe psiaki do galerii. Przypominam tez, ze na dobra wspolprace i zaufanie pracownikow i kierownictwa schroniska pracowalismy dosc dlugo. Galeria psów [144] adoptowanych to 144 psy. Czesc adoptowanych psow nie zdazyla byc w galerii, wiec ta liczba jest wieksza. Naprawde nie rozumiem jak mozna miec pretensje,ze wczesniej nie szukalismy domku akurat tej suni :shake: Takie uwagi zamiast dodac nam skrzydel, skutecznie denerwuja :angryy: A moze trzeba wymagac wiecej od siebie? Zdjecia suni byly robione w pazdzierniku.
-
To sa chyba pierwsze zdjecia kremowej suni z boksu 90. Teraz jest chyba przeniesiona. Wydaje mi sie, ze mamy za duzo watkow mieleckich, malo ktory jest zakonczony. Radzilam sie Murki, ktora zdecydowanie odradza zakladanie duzej ilosci watkow, wystarczy 3-5 i skuteczne szukanie domkow dla psiakow z tych watkow. Wiecej watkow nie ma zbytniego sensu. Poza tym skad wziac naraz wszystkie informacje i jak umieszczac ogloszenia o wszystkich w jednym czasie :shake:
-
Rybonku, wyslalam zapytanie mailem do kierownika do schroniska. Poniewaz 2 osoby sa na zwolnieniach, a kierownik ma duzo roboty, mozemy dluga chwile czekac na odpowiedz, jesli bys chciala cos na szybko sie dowiedziec, to najlepiej zadzwonic, zawsze jakas pani odbiera telefon. +17 583 15 32. Informacje moze zebrac i Tobie podac.
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Ulka18 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Cale szczescie,ze sie ochlodzilo. Rexik chyba juz lepiej sie czuje. Eluniu kochana, dzisiaj 30.czerwca juz jest. Moze pare fotek nam pokazesz? Czekamy.Prosimy. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dopóki wystawialam kundelki, nic sie nie dzialo. Problemy zaczely sie jak wlozylam ONka, jamniczka i dobremanke. Tez bym stawiala na hodoffcow :angryy: -
[quote name='ewatr']no to zdaje relacje : byłam dzisiaj w schronie i odwiedziłam tez naszych pregowanych chłopaków [SIZE=5][B][COLOR=blue]GROM I GROMIK[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2418/boks102samiecmodszy236le.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8444/boks102samiecstarszy145rx.jpg[/IMG] powiem tak : te wszystkie zdjęcia razem wzięte nie oddają urody tych 2 wspaniały psów i na dokładkę [B]to są przytulaśne miski [/B]a nie jakieś grozne psy jak sie może na zdjęciu wydawac siedzą tylko biedaki w małym boksie i nie ma ich kto na swiatło dzienne pokazać , te psiaki są młode mają 2 i 3 lata toż to dopiero życie przed nimi :cool3: byliśmy z kierownikiem przy ich boksie , psiaki szalały tak chciały łby do głaskania podstawic , lizały kierownika po rękach i zwyczajnie cieszyły sie całymi sobą jedno co mi sie udało wypertraktowac to to żeby choć jeden z nich jak się zwolni miejsce przy bramie tam zaczął witac odwiedzających może akurat ktos wreszcie zauważy ich nieprzeciętną urode [/quote] Rybonku, to jest ten opis naszych Gromikow.