Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. [FONT=Arial][QUOTE][FONT=Arial] [B]Od:[/B] [B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami <[email protected]>[/B] [B]Data:[/B] 12 czerwca 2006 09:14 [FONT=Arial][/FONT] [/FONT] [FONT=Arial]Niestety mam smutną wiadomość. Odszedł od nas piesek bez łapki z wyb.55. Na tylnej prawej nodze pojawil mu sie guz. Jak sie okazało był to rak, który bardzo szybko się rozprzestrzenił.[/FONT] [/QUOTE] [B][COLOR=blue]Dla Ciebie sunieczko z szerokim uśmiechem [SIZE=4]['] ['] ['][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]
  2. Bosca ma duze, duze szanse na domek. Ale musi jeszcze miesiac poczekac. Wazne, ze sie z suniami i psami dogaduje, bo to byl warunek adopcji.
  3. Amorek byl kilka razy na allegro, ale domku nie znalazl. Sprobujemy ponownie.
  4. Wazne,ze sunieczka nie byla sama,ze odchodzila z kochanymi dziewczynami, ktorym skladam Wielkie Poklony. Jestescie wspaniale,niesamowite i jedyne. Nerki to jednak cichy zabojca,moja sunia collie odeszla na to samo. Dla Dzielnej ['] ['] ['] niech biega szczesliwa po zielonych lakach za TM. Razem z innymi psiakami. A my sobie jeszcze popłaczemy...:-(
  5. Dopiero 277 wyswietlen, do konca jeszcze 3 dni. Jak nie tym razem, to kolejnym musi sie udac.
  6. Hopsa! Wyzeleczki szukaja domkow. Tak bardzo pragna juz byc u siebie.
  7. Dziękuje Panciom za wielkie serca, troskę i wspaniała opiekę, za przygarnięcie wyżełka staruszka z boksu 156, za walkę o jego życie do samego końca... Łzy same kapią na klawiaturę...pocieszeniem jest, że nie odchodził sam, kochany wyżełek, kiedyś bezimienny pies z boksu 156. Bardzo Wam Panciowie współczuje, trudno znaleźć słowa na wyrażenie tego wszystkiego. Jestem z Wami całym sercem. Dla Bruncia ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
  8. Brunonku, to jeszcze nie Twój czas...walcz jak to tylko wyżelki potrafią.
  9. Tak, to prawda, pieski nie sa zabiedzone, czego nie mozna powiedziec o panu kierowniku :evil_lol: Na zdjeciach oczywiscie nasz kierownik.
  10. [img]http://img230.imageshack.us/img230/237/boks15351hb.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/4436/boks15366qo.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/7224/boks15377xw.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/1940/boks15385pg.jpg[/img]
  11. Boy jest przepiekny [img]http://img115.imageshack.us/img115/5963/boks15367ks.jpg[/img]
  12. Zdjecia wyzelkow zrobione wczoraj przez Xxymene [img]http://img104.imageshack.us/img104/1616/boks1535ji.jpg[/img] [img]http://img104.imageshack.us/img104/4273/boks15316kh.jpg[/img] [img]http://img104.imageshack.us/img104/4991/boks15329nd.jpg[/img] [img]http://img104.imageshack.us/img104/4406/boks15349ji.jpg[/img]
  13. Na razie tylko widze, ze jedna osoba obserwuje. Natomiast nikt sie w sprawie pieskow nie odezwal. W sumie mam 16 aukcji, jeszcze Pani Teresa nam wystawila kilka aukcji.
  14. Biedny, kochany Brunonek...tak bardzo go żal. Wiemy wszyscy,że ma najlepszą z możliwych opiekę na świecie. Lepszej nie mozna sobie wymarzyć. Zeby tylko można bylo cofnać czas.
  15. Pandusia ma jedna obserwujaca osobe na allegro. Ale nikt jeszcze w jej sprawie nie pisal.
  16. Brunciu, wszystkie ciocie i wujkowie wspieraja Cie i wysylaja mnostwo pozytywnych fluidow i energii. Nie daj sie wiekowi kochany wyzelku. Pancio Cie kocha, Panciowa Cie kocha i Anisia i Rudolfik i karaski...i my Cie tez kochamy.
  17. Mamy awarie serwera, ale chlopcy informatycy zaprzyjaznieni (tworcy strony) juz pracuja nad tym i wkrotce stronka znowu ruszy.
  18. Trzymamy, musi sie udac. Mary to taka kochana sunia....
  19. Mary Jane ma jednego obserwujacego, czy to Ty Ewa? Mam nadzieje, ze jednak to ktos inny, ktos kto mysli nad adopcja.
  20. Wiec zadna Kremowka domku nie znalazla...a Mary rzeczywiscie bardziej zrezygnowana. Musimy jej znalezc domek. Mysle nad platnym ogloszeniem w GW w wydaniu weekendowym...Moze to dac efekt.
  21. Wstawiam zdjecia starszego bezłapcia czyli RINO [img]http://img439.imageshack.us/img439/4250/p10107941kz.jpg[/img] [img]http://img439.imageshack.us/img439/5126/p10107956xl.jpg[/img] [img]http://img439.imageshack.us/img439/7458/p10107964wa.jpg[/img] [img]http://img439.imageshack.us/img439/2561/p10107979xk.jpg[/img] [img]http://img439.imageshack.us/img439/1262/p10107988yo.jpg[/img] Taki kochany psiak, a domku nadal nie ma.
  22. Mary Jane mieszka w nowym boksie wraz z czarnym pieskiem
  23. Jak ta pani weterynarz to Agnieszka, to ma dla zwierzat serce wielkie jak dzwon Zygmunta, a na dodatek wie co robi ;) Trzymamy kciuki za badania, pozdrawiamy pania wet i wszystkie kochane dogomaniaczki, ktore sie sunia zajmuja...Aga i Ulka
  24. Przygladalam sie dokladnie zdjeciom Kremówki ze 108 i wydaje mi sie,ze to jest Mary Jane. I ze Kremówka ze 108 nie zostala adoptowana. Tylko po prostu przeniesiona.
×
×
  • Create New...