-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Boniko, wplaty 1% beda oddzielnie. DLA WSZYSTKICH PAMIETAJACYCH O MIELECKIM SCHRONISKU :buzi: :buzi: :buzi: :calus: :calus: :calus: :buzi: :buzi: :buzi:
-
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Tanitko kochana, Vanilia dzieki Tobie ma caly czas ma aukcje na allegro. Dziekuje Ci, ze pamietasz :calus: :buzi: Chyba musze nowe, lepsze zdjecia skombinowac. Bo te moze nie dzialaja na ludzi. Ale u nas leje caly czas i nie ma jak zrobic nowych zdjec. -
Gosienko, jeszcze dzisiaj pisalam kierownikowi o Bosco Boskiej (wszyscy ja znaja, nie martw sie) oraz o suniach Asiaf, Stesknionym i Jamolku od JNK. Jak sie zbierze jeszcze kilka piesow, to wet kupi cala paczke szczepionek. A my zbieramy na pwp na pieski. Znajac kierownika na pewno nie zapomni. Bede w przyszlym tygodniu,to sie dopytam.
-
Przesylam liste wplat za kwiecien (z gory przepraszamy za opoznienie :oops: ) Wszystkich ofiarodawcom serdecznie dziekujemy :Rose: :ylsuper: :calus: :buzi: :klacz: :iloveyou: :Rose:
-
Jak ja zazdroszcze Krakowowi takich wolontariuszy, takich wetow, takiego hoteliku i Pana Tomka, wszystkich akcji adopcyjnych psich i kocich i zaangazowania Pani Dymnej, Grzegorza Turnaua i prezydenta miasta oraz "Kundla Burego" i kacika w Dzienniku Polskim, dlugo by jeszcze wymieniac...... Krakow to przyklad dla wszystkich, ze jednak mozna bardzo skutecznie pomagac bezdomnym zwierzetom. Tak jak kochanej Dzielnej. Wielkie podziekowania dla Wszystkich Krakowian za uratowanie suni :Rose: :Rose: :Rose:
-
Wiadomosc od Kierownika nt.kremowej suni z boksu 90
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ufff, ale mi ulżylo. Kochany rencisto, dbaj o siebie i jedz ładnie wszystko co Panciowa naszykuje. Grzej sie w sloneczku, odpoczywaj. I zagladaj sobie dalej do karaśkow od czasu do czasu (Pancio piekne zdjecie zrobil :loveu:) To zdjecia rozklada na łopatki stare dogomaniackie ciotki i lzy kapia na klawiature pewnie niejednej (tak jak mi teraz) -
Na moje pytanie o kandydatki do sterylek Pan Kierownik napisal krótko:
-
Nasz Pan Kierownik wrócił z urlopu i juz nowe wiesci Dwa boksie dzieki allegro. Ciotka Aga wprawia sie w aukcjach :evil_lol:
-
Dobrze, ze mam zdjecia do wstawienia na mieleckiej stronie, bo juz bym calkiem osiwiała.
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, a moglabyc pstryknac mu fotke jak tak siedzi?O ile zdazysz, bo to chyba trudne w jego przypadku :evil_lol: -
Trzymamy mocno jak dlugo bedzie trzeba. I jeszcze dluzej za kochana Dzielna.
-
Nom, nerwy napiete do granic. Pamietam jak sie denerwowalam przy sterylce mojej suni. Czekanie jest straszne. A to suczydelko takie kochane, wszystkim zalezy na szczesliwym finale.
-
Asiku, ta choroba nazywa sie "nieuleczalna chec pomocy psom w potrzebie". Mysle, ze to Gallegro mial na mysli. Kazdy jak tu wchodzi, to juz zostaje na wieki. A jak jeszcze wyadoptuje psine lub sie do tego przyczyni, to jak amen w pacierzu. Dlatego zastanow sie kochana, co robisz logujac sie na tym forum, bo juz nas i psiaki bedziesz miala na lata....w glowie i w sercu. Tak jak ta sunieczke...
-
Dzialajcie kochani, a jak potrzebne wsparcie w jakis apelach do wladz, podpisywaniu protestow, wyrzucaniu kierownika, to macie poparcie. Dogomaniakow jest przeciez sila! Z Radomia kierownik znika, to i z Legnicy moze. A los tamtejszych piesow musi sie poprawic. Trzymamy za Was mocne kciuki i czekamy na wiadomosci.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Tak, trzeba sie nawzajem wspierac i z dolkow adopcyjnych wyciagac. Samemu to jakos tak nie idzie, i radosci z adopcji nie ma z kim dzielic...lepiej w dogomaniackiej grupie. -
To juz dzis. Wielki i najmocniejsze kciuki za Dzielna. A panow wetow proponuje sklonowac w kilkudziesieciu egzemplarzach. Co najmniej tylu lub wiecej. Az lza sie w oku kreci, ze sa jeszcze tacy lekarze.
-
Tyle kolakow szuka domkow...jak to zrobic :shake:
-
Trzymamy kciuki ile sil! I skladamy wielkie podziekowania :calus: :Rose: :Rose: :Rose:
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pamietam, ze nigdy nie udawalo nam sie zrobic dobrych zdjec Ofkorsa, bo przeciez on nie mial czasu usiasc nawet na chwilke. I ile czekalas na zdjecia, zeby zobaczyc jak gadzinka wyglada. A teraz jest taki szczesliwy :loveu: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nasze bezlapcie maja wirtualnych opiekunow. A domki moze sie tez znajda. Takie jak u Eloise masz na Ofkorsik. Marzenie. -
Pikulinka zajada smakolyki od ciotki [img]http://img402.imageshack.us/img402/6876/p10107490xy.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/4315/p10107503kk.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/4346/p10107516ui.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/7883/p10107524tj.jpg[/img] A tutaj ruchliwa Matylda, ktorej nie udalo mi sie chwycic w kadrze [img]http://img402.imageshack.us/img402/7466/p10107592yp.jpg[/img] [img]http://img346.imageshack.us/img346/3246/p10107602tj.jpg[/img] [img]http://img346.imageshack.us/img346/6885/p10107611qc.jpg[/img] Takie male sunieczki i tak dlugo czekaja na swoja szanse...