Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Pieski nadal czekaja...jak tylko znajdziemy chwilke czasu Boy i Boyka powedruja na allegro.
  2. Brunonku, takie smutne wiesci dostalismy od Twojego Pancia :shake: Nie moge w nie uwierzyc. Walcz kochany. Wyzelki to takie dzielne psy. Nie poddawaj sie, wszystkie ciotki o to bardzo prosza. Masz takich wspanialych Panciow, masz kochanego Rudolfa i karaśki w oczku....pamietaj o tym.
  3. Gallegro, wpis o pomocy w transporcie wstaw gdzies w teksie glownym, nie w opcjach transportu, bo allegro lubi usuwac takie aukcje (wiem cos o tym :shake: ). Wiec z tym wpisem trzeba ostroznie. Agnieszka napisalam prosbe o wsparcie na forum collie. Mam nadzieje na pomoc od kolakowego forum. Nie zalamuj sie kochana, bedzie dobrze.
  4. Z Missieekiem zwierzaki beda mialy dobrze.To bardzo, bardzo kochana dziewczyna...:p
  5. Dalej to juz tak nie bedzie, bo skonczyli mi sie sponsorzy. Nie mam pomyslow skad ich wziac. Te budy przyjechaly z Debicy od zaprzyjaznionej firmy. Ciezko tak samemu wszystko zalatwiac. Chwilami mam chwile zalamania....
  6. Dzisiaj do schroniska przywiezlismy nowiutkie, ocieplane budy w ilosci 10 sztuk. Trwa rozladunek [img]http://img156.imageshack.us/img156/1372/p10107091zs.jpg[/img] Pierwsze budy juz stoja [img]http://img156.imageshack.us/img156/8792/p10107626xa.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/4937/p10107634do.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/7466/p10107648xs.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/1864/p10107658yc.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/1434/p10107664uh.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/882/p10107674lq.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/2552/p10107684rp.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/1985/p10107699kx.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/9311/p10107706vw.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/5559/p10107711lc.jpg[/img] Pikulinka zwiedza nowe budki [img]http://img113.imageshack.us/img113/5098/p10107728xr.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/2604/p10107735lg.jpg[/img] Budki od srodka [img]http://img113.imageshack.us/img113/1791/p10107747hv.jpg[/img] Budki w komplecie [img]http://img113.imageshack.us/img113/8739/p10107767za.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/5489/p10107777ef.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/6585/p10107787ma.jpg[/img]
  7. Troche duze te ozdoby, ale wyjatkowo pieknie pasiaste...:p
  8. W schronisku bede dopiero na poczatku czerwca, nie ma kierownika, a bez niego nie mozemy robic zdjec innych niz przez kraty. Wszystkie bezlapcie niestety dalej w schronisku. Nie mialam informacji, zeby ktorys z nich znalazl domek :shake:
  9. Naprawde nie wiem komu przeszkadzal straszy,przemily pan robiacy piekne,rzezbione meble, budy, karmniki i ule dla pszczol w swoim malutkim warsztaciku. Bylo mi bardzo przykro, gdy moj ojciec mi o tym powiedzial (pan Mieciu zdazyl nam jeszcze zrobic dwa ule). Zalamac sie mozna...:-(
  10. Mam smutna wiadomosc : Pan stolarz, ten starszy pan pasjonat, ktory robil nam budy do schroniska, niestety nie bedzie mogl juz niczego zrobic :shake: :shake: :shake: Ktos zyczliwy podpalil mu w nocy maly warsztat, ktory mial obok domu:mad: Jesli chodzi o zalegle wyciagi z wplat, to prosilam o nie kierownika, ale bedziemy je miec dopiero jak wroci z urlopu (urlop od 20 do 31 maja). Pani Iza obsluguje skrzynke w schronisku, ale ona nie ma uprawnien do schroniskowego konta. Prosimy wszystkich o cierpliwosc. Zapraszamy na mielecka strone,na ktorej sa umieszczone nowe piesy i koty.
  11. Dziekujemy za pamiec o naszej Pandusi...moze ten weekend przyniesie jej domek. Tak bysmy bardzo chcieli. Moze taka wiadomosc dostaniemy ze schroniska (w weekendy jst najwiecej adopcji,jak wszedzie zreszta).
  12. Jest sliczny i zadziwiajaco podobny do naszego Amorka, ktory tez na tym forum szuka domku...ciezko cos idzie naszym brunetom. Ale sie nie poddamy i domki znajdziemy.
  13. Cyrylku to dla Ciebie biedaczku [B]{'} {'} {'}[/B] Jak to dobrze, ze mial Was Eluniu, kochajaca Rodzine...smutno bardzo tak :-(
  14. Elu, to nie prawda, ze nikt tu nie zaglada. My zagladamy, czytamy codziennie,trzymamy kciuki za zdrowie zwierzaczkow. Tylko nie zawsze jest jak napisac (ja pisze ukradkiem w pracy) :oops: Pewnie inni tez tak maja.
  15. Zu, musi minac sporo czasu, zebys pomalutku przestala codziennie plakac...zal i smutek i tesknota zastapia piekacy bol, ale na to wszystko potrzeba czasu. [SIZE="1"]Ja po stracie swojej suni w lutym ubieglego roku, dopiero po kilku miesiacach przestalam lzami reagowac na kazde wspomnienie mojej Wenus. Bardzo Ci wspolczuje. Jestes wspaniala osoba, ktora dala Bubusi, to czego nie miala i czego potrzebowala. Milosc....
  16. Nie mamy jeszcze wynikow badan. Mam nadzieje, ze juz wkrotce beda. Trzeba pamietac, ze Mielec to mala miescina i dobrych wetow jak na lekarstwo.
  17. Ambo, nadal chory. Wg informacji Kierownika na razie nie nadaje sie do adopcji. Jakie sa rokowania, nie wiem :shake: A dwom nowym boksiom zaloze osobne watki. Obydwa sa juz na allegro i mamy nadzieje, ze domki sie znajda.
  18. Rzeczywiscie, cos dlugo nie pisza. A Vikunia na pewno jeszcze urosla. Czekamy na wiesci.
  19. Na pewno doszly, ale ja jako wolontariusz nie mam zadnego wgladu do konta ani do wyciagow z banku. Ja moge tylko robic zdjecia, wkladac na strone, dawac ogloszenia, prosic Wszystkich Pamietajacych o Mielcu o pomoc. I dokumentowac zdjeciowo wplaty np. na budy, szczepionki. Pytania o wplaty mozna kierowac prosto do kierownika na mail :[email protected] , jak ma chwile czasu to odpisuje. Wiekszosc jednak jezdzi i cos zalatwia, wiec odpisuje najczesciej hurtowo wieczorami.
  20. Tanitko, jakie to szczescie, ze wzielas Luke, ze moze tak swobodnie pedzic po lakach...i jakie ma cudnie rozwiane uszy :p
  21. Tak, byla aukcja na allegro, ale juz sie skonczyla. Nie wiem, czy takie duze 'tygrysy pregowane" beda mialy w ogole szanse na dom....nikt sie nimi nie interesuje :shake:
  22. Tanitko, masz swoj duzy wklad w szczescie Marysi w ostatnich kilku miesiacach...gdyby nie Twoje szeleczki Marysia pewnie do dzisiaj tkwilaby przy budzie i nie wiadomo co by sie z nia stalo po smierci pani....a tak, to miala prawdziwa kochajaca Rodzinke i wianuszki ze stokrotek plecione przez siostre Missieeka...
  23. Wznowilam aukcje kochanej Pandusi. Mam nadzieje, ze domek juz wkrotce sie znajdzie...
  24. Mary Jane bedzie miala nowy watek, zeby tego za dlugo nie ciagnac. Moze nowy watek przyniesie jej szczescie, na jakie zasluguje.
×
×
  • Create New...