-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Nie, ten piesek nie ma opiekuna. Ma tylko nowych malych kolegow w boksie. Bonika zalozyla watek poszukujacy opiekunow dla staruszkow (na pwp). Jak wroci kierownik z urlopu i odrobi sie z zaleglosciami, wybiore sie do schroniska porobic zdjec opiekunom wirtualnym. Bo ostatnio 2 razy zlapal mnie potezny deszcz i nici byly ze zdjec. A opiekunowie czekaja, a mnie az wstyd sie robi :oops:
-
Asiu kochana, na przelewie koniecznie napisz "na sterylke suni bez ogonka-boks pod swieltica". Dziekuje Ci bardzo za namowienie Siostry na ten wspanialy gest. Sunia z boksu 124 niestety odeszla za Teczowy Most http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21211&page=6 Jesli mozesz to namow Siostre do opieki na inna sunia. Sunie sa najbiedniejsze w schronisku. Czy podeslac kandydatki?
-
W Mielcu jest sniady collie, ale niewidomy. Trzeba by cos z oczkami zrobic. Kar0la, chyba sunia w hoteliku u Pana Tomka, pod skrzydlami Pati, Ani , Kiwi najbardziej potrzebuje domku (to ta sunia z Tarnowa).
-
To jednak prawda...biedna sunia. Dziekuje Ci Aniu, ze pojechalas z Dzielna.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Hopsa! Czy tylko nam i Kielcom stanely adopcje? Czy to trend ogolnopolski :-( Nic nam psiaki nie ida :shake: Normalnie mozna sie zalamac :placz: -
Trzymamy mocno kciuki za sunieczke. Dziewczyny wielkie podziekowania i uklony za to co robicie dla suni. Bedziemy czekac z niecierpliwoscia na wiadomosc.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak sie czuje kochany wyzelek? Martwimy sie... -
Negritta już Grita -w nowym domku, nowe fotki str. 18
Ulka18 replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Myszsza, dobrze, ze sie nie moglas zdecydowac. Dzieki temu mamy mozliwosc obejrzenia czarnej wegielki Grity i przepieknego kociaka :crazyeye: Cudna z nich parka. -
Przepiekny pycholek. Bardzo podobna do Mary od Missieka (sunia odeszla za TM). Nie wiem co bedzie jak Missieek zobaczy tez zdjecia. Patrzac na sunie, trudno uwierzyc, ze ma 10 lat. Na pewno jest mlodsza. AgnieszkoM, moze daj w tytule slowko collie, bo tak trudno znalezc ten temat. A tak to jeszcze zwiekszylaby sie liczba wchodzacych na watek. I pomoc dla suni przy okazji. A jesli bedziesz miala zdjecia tej kici-rudzielca, po ogloszenie np. na miau ta kocina pewnie nie zagrzeje dlugo miejsca.
-
Vika -kofaniutki szczeniaczek bardzo chory W NOWYM DOMKU
Ulka18 replied to marmar's topic in Już w nowym domu
Łomatko, jaki słodziak na tym drugim miejscu. Cudenko :crazyeye: :loveu: -
Pati, pozwolilam sobie przekleic Twoj post na forum collie, ktore bardzo interesuje sie sunia. Bedziemy wdzieczni za informacje o suni, za zdjecia. Dzieki Wielkie za to co dla suni robisz. Gdyby cos bylo potrzebne daj prosze znac.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia i jej schroniskowy "brat" Chomik dziekuja Ciociom za pamiec i dobre mysli i podnoszenie watkow. Domki na pewno sie znajda. Trzeba tylko wiecej czasu. -
Na trasie Tarnow-Krakow jest co kilometr cholerna przebudowa....jedzie sie w zolwim tempie. Mam nadzieje, ze mimo tego dziewczyny juz dojezdzaja. I ze sunia dobrze znosi jazde samochodem.
-
Gosienko, na pewno nam sie przyda. Nasz wet wykorzystuje wszystkie leki, ktore nam przynosza/przysylaja dobrzy ludzie. Jesli znajdziesz wolna chwilke czasu, to wyslij prosze do schroniska. Budki z poprzedniej strony robil inny stolarz (spod Rzeszowa), bo nasz poprzedni stolarz na razie nic nie robi. Moze jak stanie na nogi podejmie sie zlecen. Na razie sprobuje zalatwic same deski do sklepania bud w schronisku. Zaczelam juz rozmowy z pewnym tartakiem.
-
Pikulinka bez lekow, trwa obserwacja, bo moze atak przypominajacy padaczke byl jednorazowy zaraz po przybyciu do schroniska. Dzisiaj mija 2 tygodnie od czasu odstawienia lekow i odpukac jest wszystko OK. Matylda rozrabia, biega, bawi sie z maluchami, jak kierownik wroci z urlopu pojedzie z nia na badania oplacone przez opiekunke. Mam nowe zdjecia, ale moge wstawic dopiero wieczorem.
-
Kiwi, ja Cie tez widzialam jako ostatnio zarejestrowana. Smialo pisz na forum collie.
-
Kiwi, oczywiscie, ze przekaze. Gdyby cos bylo dla sunieczki potrzebne do daj prosze znac. Wszyscy czekamy na wyniki badan i na diagnoze i w ogole na wiadomosci o suni. Najwazniejsze, ze juz dzisiaj wyjedzie ze schroniska. Dzieki wspanialym krakowskim i tarnowskim Dogomaniaczkom.
-
Trzymam kciuki z cala rodzinka na powodzenie akcji i spokojny, bezpieczny transport. Czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc o suni. Cale forum collie tez jest z Wami Kochane Dogomaniaczki/Dogomaniacy ratujace/y sunie(forum collie wplacilo 500,-zl, ktore pewnie juz sa na koncie gotowe do pobrania).
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mrowenka kolejny raz na allegro. Moze wreszcie domek sie znajdzie. To taka kochaniutka sunia i tak niewielu potrzebuje. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Jesli cioteczk Re-a ma taka dobra reke do adopcji, sciagajcie ja jak najpredzej :p Pandusia powinna juz dawno grzac jakas kanape. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pancio, .......wiem, co z cala Rodzinka przezywacie , bo to samo spotkalo moja rodzinke ponad rok temu. Cieszylismy sie wtedy kazdym dniem....Jestem z Wami calym sercem. Brunonku, jestes w najlepszych rekach w najlepszym miejscu na swiecie. Trzymaj sie wyzelku. Wszystkie ciocie sa z Toba i bardzo Cie kochaja. -
Morgan, nie ma za co. Jakby bylo cos potrzebne, to piszcie na schroniskowego maila, bo na dogo ostatnio rzadko zagladam (dzisiaj jest lepiej,bo nie ma szefa. A skrzynke sprawdzam codziennie). Ten kontakt niby z dzieckiem od razu bym odrzucila. Dziwne to i smierdzi z daleka :angryy: Morgan, masz prawo byc przewrazliwiona. To czasami ratuje nasze biedne piesy przed nieszczesciem.
-
Niedzwiedzia lapa to tzw. miekka lapa, czyli zbyt male ilosci wapnia byly podawane przy szybkim wzroscie suni w wieku szczeniecym. Tego sie nie da wyleczyc, taki juz zostal ksztalt kosci. Nie stanowi to zagrozenia dla suni.
-
Jesli pisze, ze zalezy jej, zeby byla zdrowa, to wiadomo, co ma na mysli --> kilka potencjalnych miotow. Tym bardziej, ze pisze o niesterylizowaniu suni. Pewnie jakas rozmnazaczka. Ze stadem pieskow i kotkow :angryy:
-
Widac, ze to pisala jakas dziwna osoba, myli osoby, nie wiadomo, czy to facet czy babka. Bylabym ostrozna az do przesady. Do mnie tez pisze duzo dziwnych osob z allegro, jakby w ogole nie czytali ogloszen albo robili sobie niesmaczne zarty. Warto w ogloszeniach dodawac, ze sunia/e/ zostanie wydana po sterylizacji. Z dowozeniem psa trzeba naprawde uwazac (tak dowiozlysmy Fionke,a potem okazalo sie, ze nie odpowiada z pomoca Pati-C). I koniecznie przeprowadzic kilka rozmow telefonicznych, duzo wtedy wychodzi. Sorry,ze pisze takie oczywiste sprawy,ale chcialabym dla tej suni tylko jak najlepiej. Ona jest taka kochana.