-
Posts
32793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by andzia69
-
na razie byla wizyta, która wypadła pomyslnie...nie ciesze się zbyt wczesnie, bo juz raz te tak bylo - jak pojedzie to napiszemy Draco - czarny astuś - wiadomosci z 5.07 " kiepskie dzisiaj wiadomości.byliśmy z Draco u weta,zrobiliśmy USG I RTG,bo pies utyka mocno na przednią łapę .opis będzie w poniedziałek jak radiolog zobaczy zdjęcia.Drako ma guza na śledzionie i konieczne jest jej usunięcie.za 3-4 tygodnie będziemy usuwać guz i wyślemy materiał na histo.dzisiaj Drako został wykastrowany,zniósł to bardzo dobrze." Zoja - dzisiaj jedzie do domu, w którym zamieszkała już Kaja i Goliat adoptowany z Nowin. Trzymajcie kciuki za strachulca, zeby sie tam zaaklimatyzowala. I mamy nowego psiaka :( Malucha znalazły dzieci i przyniosły do ośrodka szukając pomocy. Ma ok. 3 lat max. Waży niecałe 4 kg :( Maluch miał zrobione test na parwo, badania ogólne krwi. Został odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony póki co na wirusowki. Dostał na imię Topik.
-
Dżetta i Modig dzisiaj znowu w Arwecie. Dżetta będzie miała artroskopię. Modigowi trzeba zrobić porządek ze skórą, która się rozeszła i odsłoniła drut w łapie. Zabiegi będą zrobione dziś, Jutro psiaki wracają do domu. Jak nie urok to...
-
Kaja pojechała w zeszły czwartek do domu. Pojechała dzięki Węgielkowej z dogo, ktora tam wyadoptowała olbrzymiego psiaka i pan do niej zadzwonił, ze szuka dla wielgusa towarzystwa. Okazała się być bezprobleową sunia. Natomiast Lucky, który miał być bezproblemowy - okazal się psem z problemami. Znaczy w domu i nawet potrafi zrobić qpę. Więc nie wiadomo, czy nie wróci :( Poza tym cisza
-
Już niedługo będziemy musieli pomyśleć o artroskopii, której nie dało się zrobić z powodu ropomacicza. Tymczasem Dżetta "pomaga" w pracach ogrodowych
-
tak, nikt nie pyta o nie :( Loki w wieku ok 5 lat pies trochę w typie TTB,ale zdecydowanie o charakterze i duszy amstaffa.doskonale zachowuje czystość,ogarnia już powoli temat smyczy i chodzenia na niej.do obcych początkowo lekko nieufny(szczególnie mężczyźni) jednak po paru chwilach się przekonuje i wszystko jest ok.dość łatwo się ekscytuje i wtedy próbuje lekko podgryzać.nie wiem czy zna życie w mieście,preferowany raczej dom z dala od zgiełku.jest zaszczepiony i odrobaczony,przed adopcją zostanie zachipowany i wykastrowany.może zamieszkać z suką lub uległym samcem.stosunek do kotów nieznany-brak możliwości sprawdzenia. kontakt w sprawie adopcji 608 346 614 Wydarzenie https://www.facebook.com/events/118346188755139/?active_tab=discussion Pippin pojechal do swojego domu, do krakowa - ale to już kawałek
-
a nie podawalam tu opisu? Nico został oddany przez poprzednią rodzinę człowiekowi, który go uwiązał na łańcuchu i przestał praktycznie karmić. Potężny pies w typie pitbull rednose w wieku 3 lat. Proludzki, mieszkał z dziećmi zanim trafił na łańcuch.Nie toleruje innych psów,do suk tylko spolegliwych,stosunek do kotów nieznany. Ma tendencje do niszczenia i szczekania jak się nudzi, zajęty smaczkiem zapomina o całym świecie. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Niko jest bardzo silnym psem i bardzo ciąnie póki co na smyczy - trzeba mieć sporo siły, zeby go utrzymać. Dlatego preferowany będzie dla niego dom z ogrodem u osób znających specyfikę rasy.Tel. w sprawie adopcji 608 34 66 14, 604275553