Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jestem u Tolusia. Też pomyślałam o Kikou, ona ma same staruszki. Szkoda Tolusia zostawiać tam gdzie jest.. W razie czego postaram się też pomóc - czy to jakąś wpłatą czy bazarekiem. Trzymaj się "maleńki".
  2. Oby ogłoszenia dały jakieś efekty w postaci telefonów. Na początku listopada prześlę jakiś grosik dla Bezika (nie będzie tego dużo, ale powoli "tonę" już w moich deklaracjach). Poproszę tylko o konto na pw.
  3. Udanego szkolenia :) Zazdroszczę tej przestrzeni wokół na "wybiegiwanie" psiaków ;)
  4. Ewu, niestrudzona bojowniczko, czekam tylko na wypłatę i podeślę jakąś kasę na maluszki. Trzymaj się ciepło :kiss_2:
  5. Cudne kocidło! i takie wdzięczne i spokojne.. :loveu: Mortes uratowałaś kolejne istnienie. Nie ma słów podzięki i szacunku, które by wyraziły to, co robisz. :kiss_2:
  6. To wszystko, co piszecie to szczera prawda. Mortes, żadnego wstydu proszę nie okazywać, bo... nie wypada! :laugh2_2: Ja też czekam tylko na wypłatę i poślę moją "złotówkę" dla Posejdonka Donka Felusia :)
  7. Ciekawe, czy pytający Twą grzeczność w ogóle dostrzeże?! .. a w domyśle swoje buractwo.
  8. Wszystkie imiona piękne, ale Little_My założyła wątek i wymyśliła niebanalne imię. Jestem za Posejdonem :) W skrócie będzie wtedy Donkiem! :megagrin: A tak serio, to mam nadzieję, że kiciulek dobrze przetrzymał operację i dobrze się czuje.
  9. Już pisałam na wątku Białogonków, że do listopadowej wpłaty na Miłkę dorzucę grosik na weta dla kocinki. Jak dobrze, że Mortes się w odpowiednim momencie zjawiła..
  10. O, to dobre wieści :)
  11. Figuniu, nieprawdopodobna jesteś. Szczęka opada jak się czyta, ile dla Loni robisz.
  12. Jaka zadowolona uśmiechnięta mordeczka :)
  13. Ewu, nie mam jak pomóc w tej sytuacji, tak mi przykro. Mam tylko jedną znajomą w Katowicach, i kiedyś miała się nawet zająć bezdomnym kotem przez 2 tygodnie, ale od miesiąca ma u sibie chorego teścia, którym trzeba się non-stop opiekować, musiała nawet znaleźć płatną opiekunkę, która z nim jest kiedy ona jest w pracy.. Nie weźmie w tej sytuacji psiaka na dt :lookarou: Boziu, co tu jeszcze wymyślić?
  14. No i wielkie brawa dla nowj dogomanii za dublowanie czyt nawet triplowanie postów :madgo:
  15. Ewu, bardzo bardzo mi przykro z powodu odejścia maluszka.. Robisz więcej niż możesz. Ale morza nieszczęść nie da się całkiem zasypać. Najcieplejsze myśli w Twoją stronę wysyłam, trzymaj się, jesteś wspaniałym i absolutnie wyjątkowym człowiekiem. W sercach psów masz wielki wielki pomnik wdzięczności
  16. Ewu, bardzo bardzo mi przykro z powodu odejścia maluszka.. Robisz więcej niż możesz. Ale morza nieszczęść nie da się całkiem zasypać. Najcieplejsze myśli w Twoją stronę wysyłam, trzymaj się, jesteś wspaniałym i absolutnie wyjątkowym człowiekiem. W sercach psów masz wielki wielki pomnik wdzięczności
  17. Ewu, bardzo bardzo mi przykro z powodu odejścia maluszka.. Robisz więcej niż możesz. Ale morza nieszczęść nie da się całkiem zasypać. Najcieplejsze myśli w Twoją stronę wysyłam, trzymaj się, jesteś wspaniałym i absolutnie wyjątkowym człowiekiem. W sercach psów masz wielki wielki pomnik wdzięczności
  18. Biedna Misia. Ewu, na Twoje konto puszczę jakiś grosik dla niej w przyszłym tygodniu.
  19. Mnie też ten artykuł dał wiele radości, że ktoś zwrócił wreszcie uwagę na nas - straszne zdziwaczałe stare baby, które podobno nie mają dzieci, i z braku laku i z nudów zajmuja się pieskami :jumpie: Zresztą ja od dawna mam gdzieś wszystkie komentarze, bo nie dość, że jestem świrnięta na pukcie zwierząt, to jeszcze jestem weganką, a to już jest zboczenie nie do wybaczenia :megagrin:
  20. Fantastycznie wygląda i jaki pilny uczeń! :jumpie: Pies - rewelacja po prostu
  21. Szkoda, że ludzie się nie odzywają - to taki cudny pies :shake:
  22. Szkoda, że z protezą nic nie wyszło, ale najważniejsze, żeby psiak czuł się komfortowo. Widocznie jemu lepiej bez protezy.
  23. Jestem na zaproszenie. Psinka cudna :) W padzierniku już nie dams rady, ale podeślę grosik w listopadzie. Poproszę o numer konta
  24. Trzymaj się pieseczku :)
×
×
  • Create New...