-
Posts
30258 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Oby ogłoszenia dały jakieś efekty w postaci telefonów. Na początku listopada prześlę jakiś grosik dla Bezika (nie będzie tego dużo, ale powoli "tonę" już w moich deklaracjach). Poproszę tylko o konto na pw.
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Udanego szkolenia :) Zazdroszczę tej przestrzeni wokół na "wybiegiwanie" psiaków ;) -
Ewu, niestrudzona bojowniczko, czekam tylko na wypłatę i podeślę jakąś kasę na maluszki. Trzymaj się ciepło :kiss_2:
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy pytający Twą grzeczność w ogóle dostrzeże?! .. a w domyśle swoje buractwo. -
O, to dobre wieści :)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
agat21 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu, nieprawdopodobna jesteś. Szczęka opada jak się czyta, ile dla Loni robisz. -
Jaka zadowolona uśmiechnięta mordeczka :)
-
Ewu, nie mam jak pomóc w tej sytuacji, tak mi przykro. Mam tylko jedną znajomą w Katowicach, i kiedyś miała się nawet zająć bezdomnym kotem przez 2 tygodnie, ale od miesiąca ma u sibie chorego teścia, którym trzeba się non-stop opiekować, musiała nawet znaleźć płatną opiekunkę, która z nim jest kiedy ona jest w pracy.. Nie weźmie w tej sytuacji psiaka na dt :lookarou: Boziu, co tu jeszcze wymyślić?
-
Biedna Misia. Ewu, na Twoje konto puszczę jakiś grosik dla niej w przyszłym tygodniu.
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mnie też ten artykuł dał wiele radości, że ktoś zwrócił wreszcie uwagę na nas - straszne zdziwaczałe stare baby, które podobno nie mają dzieci, i z braku laku i z nudów zajmuja się pieskami :jumpie: Zresztą ja od dawna mam gdzieś wszystkie komentarze, bo nie dość, że jestem świrnięta na pukcie zwierząt, to jeszcze jestem weganką, a to już jest zboczenie nie do wybaczenia :megagrin: -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że ludzie się nie odzywają - to taki cudny pies :shake: -
Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....
agat21 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że z protezą nic nie wyszło, ale najważniejsze, żeby psiak czuł się komfortowo. Widocznie jemu lepiej bez protezy. -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się pieseczku :)