Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ale fajnie, że suńki już pod taką wspaniałą opieką ! Biedactwom teraz już będzie tylko lepiej :)
  2. Karelka śliczna i radosna mimo tylu zmarnowanych lat
  3. kochany maluszek - kcd wyprzytulaj go też ode mnie :calus: mimo, że tak krótko z nim przebywałam, to tęsknię za jego przytulasami ..
  4. A moja wpłata dotarła?
  5. Marwis - życie napisało Ci piękny i kochający rudawy szorstkowłosy scenariusz... ;) Pozdrawiam serdecznie
  6. jestem i ja wreszcie przy kompie :) Zaraz po powrocie z psinkami musiałam znowu wyjść i teraz dopiero wróciłam. Jako że trochę lecę z nóg, to krótko tylko napiszę, że bardzo się cieszę że poznałam osobiście ewu, danny i kcd. Jesteście wszystkie dobre i kochane kobiety i najlepiej jakbyście się sklonowały ;) I bardzo się cieszę, że udało się przywieźć wszystkie psiulce i że wszystkie już w domach - stałych lub tymczasowych :) Wszystkie takie kochane i proludzkie. A Ori rzeczywiście to straszna bieda.. żal kroi serce jak się na niego patrzy. Ale kcd już tak fajnie o niego dba :loveu: Bardzo bardzo Wam wszystkim dziękuję i ściskam na dobranoc!
  7. Musi być dobrze, damy radę! Śpij spokojnie, proszę..
  8. Dzięki, po ciemku już nawet powinnam trafić :)
  9. Muszynko, śpij smacznie i śnij o domku - na pewno jest coraz bliżej :)
  10. Kochane suczydełko :) tak fajnie czyta się o niej ..
  11. Bezik zaprasza do siebie :)
  12. Wszystko wskazuje na to że pojedziemy jutro po 5 psiulków! :)
  13. Kochana zrób z czym uważasz - mną się nie przejmuj, jak prowadzę to raczej żłopię kawę i soki :)
  14. ja też w nerwach, ale w takich sytuacjach jem jak odkurzacz, więc o odchudzaniu mogę zapomnieć :megagrin:
  15. tylko płakać z radości oglądając takie zdjęcia :sweetCyb:
  16. Jutro zbliża się wielkimi krokami :)
  17. Jakie fajne zdjęcie Wikusi w domu! Bądź szczęśliwa maleńka :)
  18. Wielkie kciuki za przesłodką sunieczkę - niech ma najlepszy domek!
  19. danyw - dzięki, pw odczytałam, chciałam Ci odpisać, ale coś się podziało z serwerem - ciągle wyskakiwał mi error..
  20. danyw - dzięki, pw odczytałam, chciałam Ci odpisać, ale coś się podziało z serwerem - ciągle wyskakiwał mi error..
  21. Przepraszam, że tak późno się melduję z powrotem na wątku, ale miałam dwie rodzinne imprezy dzisiaj- prawdziwa masakra,w dodatku na jednej z nich pokłóciłam się z gośćmi siostry o konie wożące turystów do Morskiego Oka, a potem to już poszło na całego... Jestem zdołowana ludzką nieczułością i głupotą przykrytą sztuczną inteligencją i niby-wykształceniem :( Ale ok - smutki na bok, tutaj dzieją się świetne rzeczy :) Mam wstępne ustalenia już z kcd i ewu co do wtorkowej podróży, Bila oczywiście podwiozę do pani na Wolską. Pozostałe jeśli trzeba zostawić gdzieś w okolicach Al. Krakowskiej - też nie ma sprawy :) Wszystko jakoś ułożymy. Oby tylko psinki to wszystko dobrze zniosły..
  22. kcd, dzięki za numer telefonu - zadzwonię dziś. Ewu, podaj mi proszę albo na priva, albo smsem adres, skąd psinki są do odbioru. A najlepiej powiedz kiedy zadzwonić :)
  23. I poproszę o więcej informacji: skąd psiaki będą do odbioru i gdzie konkretnie w Warszawie mają trafić.
  24. Kcd, proszę daj znać, czy możesz ze mną pojechać?
×
×
  • Create New...