Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ależ wariaty z Tosi i kocinka! Rewelacyjna zabawa :) A kocurek - spryciulek jak ją zaczepia :megagrin:
  2. Zofija, a czy coś wiadomo o tej suczynce ze szczeniakami z rozwalającej się szopy?
  3. no, ile to prezentów od kocideł człowiek może dostać! więcej niż od lubego chłopa zaiste :megagrin: dotychczas dostałam dwa wróble (jednego odmówiłam, bo udało się go uratować), trzy szpaczki, sikorkę i trzy małe szczurki. Mam nadzieję, że na razie żadna następna okazja się nie nadarzy, bo kocidła teraz głównie ogony grzeją w domu zamiast rozglądania się za "prezentami"..
  4. Banerki piękne, chyba też się poczęstuję ;)
  5. Widziałam filmik - jak on sobie dzielnie radzi tą jedną łapiną.. ale i tak serce mi się ścisnęło, jak zobaczyłam, jak ta łapka tak wisi
  6. Ale się cieszę, że Oriś w porządku :) Czyli jego wychudzenie da się odrobić - już kcd się stara, i nawet widać pierwsze efekty :loveu: I jaki żywiołowy na filmiku z Fantą.. Nie ma jeszcze dosyć jej zalotów?
  7. Oby ta "rezerwacja" to nie był pic na wodę... Ciekawe swoją drogą, że psiaka można zarezerwować, jak bilet do kina, a on tam siedzi w tym syfie i czeka na realizację rezerwacji :madgo:
  8. no bo takie pyszności, i rzeczywiście świetne prezenty będą :)
  9. piękna tygrysia Wigusia :) Na pewno znajdzie najświetniejszy domek! Tak wszytskich kocha, że musi wreszcie ktoś i w niej się zakochać ;)
  10. dzielna Misieńka! jak fajnie, że łapka dobrze się miewa :) nie ma pojęcia co do tego prześwietlenia... może domek trafi się sensowny i w razie czego zrobi jej sterylkę?
  11. Oj, tam - ja już żyję na kredyt - cała rodzina mojej mamy poszła do piachu w wieku 32 - 42 lata (w sumie ich czworo), więc pewnie jestem dziedzicznie obciążona jak koń w kopalni. Więc w moim przypadku niewiedza nie jest taka zła, ale innych jak najbardziej namawiam na badanie i badanie i badanie! Howk.
  12. Ależ superowe zdjęcia :klacz: Wszystkie przewrażliwione mamuśki - histeryczki powinny to zobaczyć!
  13. Gabi, tak bardzo mi przykro.. Trzymaj się kochana. Myślę o Tobie ciepło. Kajtusiu, biegaj po zielonych łąkach, kiedyś spotkasz się znowu ze swoją ukochaną Panią. ( ' )
  14. Szczerze podziwiam Twoją wytrzymałość! Ja widziałam film pokazujący jak to badanie wygląda - i to mi wystarczy :question:
  15. Ja nie znam dowcipu o wstydzie przed Ryśkiem... :confused: I już się tego wstydzę :oops: :eviltong:
  16. chłe chłe - dobry żart, już widzę co oni by robili razem podczas długich samotnych godzin w domu, i to na spółę z kotami :flaming: :evil_lol: Poza tym mój kandelberry był chyba bardzo kiedys pogryziony przez inne psy - bardzo się boi samców :(
  17. kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)
  18. Dziewczyny, a może popytać Murkę? Może za 2 szczeniorki nie wzięłaby dużo?
  19. Deklaruję 30 zł na sunię z psiaczkami miesięcznie. Co z maleństwami bez mamy jednak? :(
  20. Jakie są najbliższe hoteliki? Dorzucę się do kosztów hotelowania. Nie mam teraz jak inaczej pomóc :( Nie mogę przez najbliższe dni nawet przyjechać.. :(
  21. O rany :( Biedactwa.. czyli to gruntowne przebadanie przed szczepieniem nie na wiele się zdało .. :(
  22. Jejku, muszę się naumieć, jak tu zdjęcia się wstawia, i zaraz poszukam jakiejś cudnej fotografii mego psiula ;)
  23. A zdjęcia z nowego domku Feldonka - rewelacja! Taki piękny finał jego smutnej historii. Powodzenia kicieńku :loveu:
  24. Też widziałam ten reportaż.. Brak słów. I rozmowa z dziewczyną tego zwyrodnialca, która widziała, jak kota wkładał do pralki, ale myślała, że to żart, a potem kot już nie żył.Tak trudno jest wyłączyć pralkę i wyjąć kota, jeśli widać, że to nie żart??!!!
×
×
  • Create New...