Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30298
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No to mam następcę Amberka. Jeszcze troszkę odczekam, a potem będę Was prosić o zgodę na przeznaczenie pieniędzy, jakie zostały po Amberku dla tego biedaka. Z wyjątkiem 100 zł, które bardzo chciałabym przeznaczyć na dwie sunie, które Kiyshi wyciąga z Wojtyszek niebawem. Zapraszam na wątek kolejnego zamojskiego biedaka: Dropiatek
  2. Deklaracje: Alaskan - 20 zł miesięcznie - wpłacone II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX limonka80 - 50 zł miesięcznie - wpłacone II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX mari23 - 10 zł miesięcznie i jednorazowo 30 zł :) - wpłacone II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX helli - 50 zł miesięcznie - wpłacone II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX Mruczka 50 zł jednorazowo - wpłacone KrystynaS 30 zł miesięcznie - wpłacone II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX konfirm31 20 zł miesięcznie - wpłacone III, IV, V, VI, VII, VIII, IX Yoana 20 zł miesięcznie - wpłacone III, IV, V, VI, VII, VIII, IX malti 25 zł miesięcznie - wpłacone, II, III, IV, V, VI, VII, VIII teresa118 50 zł miesięcznie od czerwca - wpłacone VI, VII, VIII WPŁATY 25 zł - malti - 17 II 50 zł - Onaa - 17 II 50 zł - helli - 17 II 50 zł - mari23 - 18 II 20 zł - Alaskan - 19 II 50 zł - limonka80 - 18 II 50 zł - Mruczka - 18 II 30 zł - KrystynaS - 24 II 20 zł - Nesiowata - 1 III 50 zł - limonka80 - 1 III 20 zł - konfirm31 - 1 III, 12 III z bazarku imiennego 287 zł - 1 III 10 zł - mari23 - 2 III 20 zł - Yoana - 5 III 20 zł - Alaskan - 8 III 7 zł - po bazarze transport. - 8 III 35 zł - KrystynaS 20 zł - konfirm31 25 zł - malti - 10 III 50 zł - helli - 17 III 60 zł - z bazarku Nadziejki - 27 III 922,30 zł - fundusze pozostałe na koncie Amberka, który ma już ds - 1 IV 10 zł - mari23 - 2 IV 50 zł - limonka80 - 2 IV 10 zł - Nesiowata - 2 IV 200 zł - kiyoshi z konta Jaśminka - 6 IV 20 zł - konfirm31 - 8 IV 34 zł - z bazarku Nadziejki - 8 IV 20 zł - Yoana deklaracja - 12 IV 30 zł - KrystynaS - 15 IV 50 zł - helli - 17 IV 25 zł - malti - 20 IV 20 zł - Alaskan Malamute - 26 IV 50 zł - limonka - 4 V 10 zł - mari - 4 V 15 zł - Nesiowata - 4 V 25 zł - malti - 5 V 36 zł - z bazarku Nadziejki - 6 V 30 zł - KrystynaS - 10 V 20 zł - konfirm31 - 11 V 50 zł - helli - 17 V 20 zł - Yoana - 17 V 20 - Alaskan - 31 V 500 zł - Anonimowy Darczyńca - 1 VI 50 zł - limonka80 - 1 VI 10 zł - mari - 4 VI 10 zł - Nesiowata - 4 VI 150 zł - teresa118 - 12 VI 20 zł - konfirm - 14 VI 20 zł - Alaskan - 14 VI 30 zł - Krystyna - 14 VI 20 zł - Yoana - 15 V 50 zł - helli - 17 VI 25 zł - malti - 25 VI 10 zł - mari - 2 VII 50 zł - limonka - 2 VII 20 zł - Yoana - 5 VII 10 zł - Nesiowata - 5 VII 20 zł - konfirm - 9 VII 30 zł - KrystynaS - 12 VII 50 zł - helli - 17 VII 20 zł - Alaskan - 15 VII 92 zł - Gabi z bazarku - 19 VII 50 zł - limonka - 5 VIII 20 zł - Nesiowata - 6 VIII 20 zł - konfirm - 9 VIII 50 zł - malti - 12 VIII 10 zł - mari - 3 VIII 50 zł - helli - 17 VIII 20 zł - Yoana - 17 VIII 30 zł - KrystynaS - 18 VIII 50 zł - limonka80 - 1 IX 20 zł - Alaskan - 1 IX 10 zł - mari - 2 IX 20 zł - Yoana - 8 IX 20 zł - konfirm - 13 IX 30 zł - Krystyna 14 IX 50 zł - helli - 17 IX 25 zł - Nesiowata - 21 IX 50 zł - Isiak - 23 IX 20 zł - mari - 23 IX 100 zł - Teresa - 29 IX 50 zł - limonka - 29 IX 50 zł - Anecik - 29 IX 20 zł - Alaskan - 29 IX 100 zł - Krystyna - 29 IX 200 zł - p. Martyna zwrot za część transportu - 30 IX 10 zł - Nesiowata - 5 X ------- RAZEM 4.888,30 zł WYPŁATY 16,60 zł - obróżka - 20 II 605 zł (143 - aniprazol, pchły i kleszcze, 255 - wizyta i transport, 100 - płyn i lek do uszu, 107 -pobyt w hotelu) - 1 III 18,71 - ogłoszenie OLX i promowanie - 7 III 523 zł (350 hotelowanie, 90 groomer, 83 wizyta u weta i leki) - 1 IV 500 zł - hotelowanie - 1 V 114 zł - wizyta u weta, lek i Omega3 - 14 V 500 zł - hotelowanie maj - 1 VI 722 zł - hotelowanie czerwiec, leki i wizyty dojazdy do weta - 30VI 500 zł - hotelowanie lipiec - 30 VII 500 zł - hotelowanie sierpień - 1 IX 242 zł - wizyta u weta i leki - 18 IX 250 zł - hotelowanie wrzesień (150 zł bierze na siebie ZEA :)) - 27 IX 430 zł - transport do Wrocławia do ds - 27 IX -------- RAZEM - 4921, 31 zł STAN na 5 X: - 43,01 zł
  3. No i co ja mam napisać? Słowa niczego tu nie opowiedzą. Asia Alaskan wysyła mi zdjęcie zrobione przy okazji odwiedzin Szamana w schronie w Zamościu. I pisze: "Zobacz jaki biedak". Trzeba coś więcej mówić? Chyba nie. I nie wiem, szczerze mówiąc, jak mam Was prosić o pomoc dla kolejnego psa. Po prostu nie wiem. Psina może pojechać razem z Szamanem do Anecik w przyszłym tygodniu. Ta złota kobieta zgodziła się przyjąć oba psiaki. Miesięczny koszt utrzymania wyniesie 500 zł. Jeszcze nie ma imienia. Jeszcze nie wiem nawet jak o nim mam myśleć. Spadło to na mnie trochę jak grom z jasnego nieba. Wiem, że bardzo przypomina mi mojego Pieguska z radys, który teraz jest szczęśliwym Cukierkiem. Chciałabym, żeby ten psiak też doczekał takiego fajnego momentu w swoim życiu.
  4. Jak będziecie robić kiedyś konkurs na pierwszego naiwniaka z dogo, to mam wygraną w kieszeni. Dropiatek będzie pod moją opieką. Mimo, że nie powinnam teraz brać żadnych psów na siebie. Z wielu powodów. Ale głupia się urodziłam i głupia umrę. Tak mi widać pisane. Psiaczek pojedzie razem z Szamanem do kochanej Anecik. Wątek zaraz postaram się mu założyć.
  5. Ale wspaniała psina! Kuperek mało jej się nie urwie :D Radość ją rozpiera aż miło popatrzeć :)
  6. Jak to się stało, że nie trafiłam wcześniej na wątek tak cudnej psinki? Chyba ślepa jestem! :D
×
×
  • Create New...