Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bardzo dziękuję Ewciu! Z całego serca! Zaraz sprawdzę konto. Ponguś dostał też 30 zł od Nesiowatej i 25 zł od malti :) Bardzo pięknie dziękuję :))
  2. No dobra, nikt nie chce, to ja szybki błyskawiczny bazarro imienny dla suńki: imienny Zapraszam! Przybywajcie licznie i podnoście licznie, bo na mnie nie można za bardzo liczyć. ;)
  3. Kto zrobi sunieczce na dobry początek bazar imienny? Niechby już chociaż imię miała.
  4. Reniu, kochana jesteś, że chcesz ją ratować ❤ Finansowo teraz nie pomogę, bo - jak wiesz - sama mam teraz kilka takich "adopcyjnych inaczej" psiaków ;) Ale będę zaglądać. Może kogoś ze znajomych namówię na chociaż jednorazowe wsparcie. Gdzie sunia miałaby jechać? Może bazar imienny?
  5. Wieści dzisiejsze od dexterki. "Makary czuje się coraz lepiej i chyba mu się nudzić zaczyna ,bo coraz częściej kręci się po kojcu niż sobie leży i zaczyna na mnie szczekać jak mnie wyczuje . Mam plan ,by jutro zabrać go na spacer :-)" Bardzo się cieszę, że sobie pohasa trochę psisko :) Ale mam też prośbę: czy ktoś jutro by miał trochę czasu podzwonić po wetach w Opolu z pytaniem o ceny i terminy echa serca? Dexterka ma urwanie głowy w tym tygodniu, a żeby się dodzwonić do wetów to czasem trzeba trochę powisieć na telefonie. Mnie z pracy też niezręcznie :/ Bardzo będę wdzięczna
  6. Super, poproszę Anecik, żeby mu zakupiła i dawała. Faktycznie po tylu latach schroniskowych rarytasów, to wszystko mogło się zrobić na tej biednej skórze.
  7. Przy poprzednim wet powiedział, że to nic groźnego, że nie trzeba ruszać, tym bardziej, że Pongo ma ich dużo.. To jak tu wyciąć wszystkie? Byłby cały pokancerowany. Tego pierwszego, co sobie rozlizał , po antybiotyku zostawił w spokoju. Może wyciąć jednego i zbadać? A może mu potrzebny po prostu dom, który przypilnuje, żeby zostawił to w spokoju? Może on w jakichś konkretnych sytuacjach to liże, może to raczej tęsknota za człowiekiem, kiedy siedzi sam w kojcu? Jak łazi po dworze i ma zajęcie to pewnie tego nie liże ;( Ogłoszenia wyróżniłam, myślałam, że w czasie długiego weekendu może chociaż jeden telefon zadzwoni. I cisza :(
  8. Dzięki za zaglądanie do Makusia :) Odrobaczanie idzie co dzień swoim rytmem, ale pierwsze dobre rezultaty są: koopa jest stabilniejsza. Jeszcze nie wzorcowa, ale poprawa widoczna jest. I bardzo dobra wiadomość: bohater przytył o kilogram! :)
  9. Nie wsadzili mu tej łapki w gips?? Tylko kazali siedzieć w klatce? Mój Figaro miał gips na 10-14 dni, ale mógł normalnie po domu chodzić.
×
×
  • Create New...