Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Chyba jakiś totalny głaz ;) Makuś wybudził się bez problemu z narkozy, jeszcze trochę słaby, ale wszystko ok. Cztery guzy zostały usunięte - dwa z łap (w tym jeden największy i najbardziej niepokojący), jeden z jądra i jeden znaleziony w trakcie zabiegu niedaleko jądra. Oczywiście poprosiłam o histopatologię. Zobaczymy co to za przybysze.
  2. Pierwszy poszedł na zabieg Runo. Makary czeka. Ale nie czeka bezczynnie.. flirtuje i rozkochuje w sobie kolejne kobiety! Tutaj z najnowszą "zdobyczą"- panią stażystką u weta :D
  3. Schronisko dla lękliwego psa może być koszmarem. Chyba lepiej na razie tak, jak jest. Nic na chybcika.
  4. Runo z Makarym za chwilę wchodzą do weta. Trzymajmy mocno kciuki za chłopaków! Będzie dobrze :)
  5. Mari, Ty nawet przez sen pewnie myślisz o wyciąganiu biedusiów i dawaniu im domu. Nie dziwi mnie wcale co napisałaś. Ale miałam nadzieję, że ktoś jeszcze jednak..
  6. Czy ktoś w ogóle myśli i wyciągnięciu tego dużego psiaka? :(
  7. Zaglądam do Olafka. Przeczytam później cały wątek jego dotyczący.
  8. Tak, ja też uwielbiam kaczeńce, a niedawno podziwiałam je w niezliczonej ilości w Bieszczadach, w pięknych dolinach gdzie płynęły strumyki. Są przepiękne, radosne, prawdziwie wiosenne. Niech taka będzie i przyszłość Pongusia.
×
×
  • Create New...