Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Właśnie na ten dom czekała, więc już może być grzeczna Już teraz może, trafiła wreszcie
  2. Jutro podam dokładniej, teraz tak na szybko pamiętam, żw na pewno rtg kręgosłupa, bo bolał go przy obmacywaniu, zwłaszcza dolna część, usg chyba też miał, bo nie mógł siusiać
  3. Elu, Alaskan jest skarbnikiem, więc do niej. Dzięki wielkie
  4. Bardzo się cieszę! Niech już Melcia przestanie podróżować, niech zostanie tam na zawsze. Z dobrym przyjacielem ludzkim i psim A opiekunki Melci niech już odetchną z ulgą i radością
  5. Takie maleństwo trudno zbadać - przynajmniej tak twierdzą weci w Royal Vecie. Pewnie wiedzą co mówią
  6. Bardzo dużo przygnębiających wieści znowu. Noce już takie zimne, a tu świadomość, że jeszcze tyle się błąka biedaków. Rudy koteczek Toffik znowu gorzej, miał kolejne ataki, wciąż nie ma diagnozy co jest przyczyną
  7. Co o nim wiadomo? W jakim może być wieku?
  8. Dzięki wielkie. No właśnie chyba nie ma tu nikogo z Sosnowca, chyba, że mnie pamięć zawodzi.
  9. ... no i właśnie będąc nadal w temacie - poszukiwana osoba do wizyty w Sosnowcu. Pani odesłała do Alaskan ankietę, wstępna akceptacja jest, więc pora na wizytę.
  10. Coś się dzieje, jak fajnie Cały czas tak jakoś mi się wydawało i wydaje, że Dropsik pierwszy pojedzie do domu Wielkie kciuki, żeby dom okazał się sensowny.
  11. Czy to wilk czy to belg - przepiękna i subtelna jest bardzo. Dobrze, że to nie ja mam ją na tymczasie, bo łapie za serce bardzo
  12. Ona nawet w kontenerku się nie załatwiła, mimo że miała rozwolnienie. Dopiero jak wysiadła.
  13. Powyróżniam ogłoszenia, postaram się jak najwięcej, ale muszę poczekać na pensyję, bo już nie wydolę w tym miesiącu
  14. Pani Marzenka chyba bardzo polubiła rodzinkę, tak fajnie dokumentuje jej życie Widać, że sporo czasu też spędza z psiaczkami. Mają szczęście - po raz kolejny to powtórzę.
  15. He, mój Figaro potrafi dokładnie oblizać kawałeczki suchej karmy w pyszczku, a następnie z gracją je wypluć Muszę go wabić jakimś dobrym olejem - wtedy chrupki nasiąkają nim i mniej w zęby kłują Albo porządnie przegłodzić jaśnie pana.
  16. Piękne suczydełko. Chyba długo miejsca nie zagrzeje
  17. A co Benio tak sobie smakowice zajada prosto z krzaka?? A Bruno wspaniale się maskuje w liściach. To ostatnie zdjęcie to jak zagadka "znajdź psa"
  18. Widać, że w budce lubią spać, naprawdę podoba im się i coraz bardziej zadziorne jak z tej budy już wyjdą
×
×
  • Create New...