Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30281
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No to oby Adusi się poszczęściło Mam nadzieję, że pani z Wrocławia normalna i rozsądna.
  2. Mari, masz jakieś wieści od koleżanki w sprawie ceny w hotelu?
  3. Dzięki za potwierdzenie. Mogę spać spokojnie
  4. Tak, ludzie myślą, że zwierzęta będą wychowywać dzieci za nich. To samo było z moją Szantą Alex na Warszawę musi być wyróżniony.
  5. Biedny pan z Bełżyc nie ma czasu na procedury, ale na psa to by miał? Ludzie sami najlepiej świadczą o sobie.
  6. Pewnie Argusiowi brakuje towarzystwa innych psów i dlatego tak się ucieszył z dużego kolegi
  7. Pięknie mu w niebieskich szelkach A że zwiewał do domu - pewnie zatęsknił za swoimi. Od niedawna ich ma..
  8. O masz! A to im się trafiło.. A Wam dodatkowa atrakcja w postaci spacerów z Argusiem. Zdjęcia jak najchętniej
  9. Czyli imię suczynka ma bardzo trafne A jak ma na imię Onka? Bo jakoś nie mogę znaleźć albo pomroczność mnie złapała
  10. Wysyłam kasę z bazarku imiennego, proszę o potwierdzenie jak dotrze
  11. Spokojnie, będzie fajny telefon w sprawie Czetki na pewno. I to niedługo.
  12. Na początku Dianka jadła mokrą karmę Lukullusa wymieszaną z ryżem. Suchej na początku nie chciała. Ale chyba potem się przekonała. To była Josera Family. Cały czas dostaje taką?
×
×
  • Create New...