Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Już poprawiłam rozliczenie. Mam nadzieję, że Basia jednak będzie wracać do zdrowia, wiem, że na razie jest nie najlepiej, ale wierzę, że najgorsze ma za sobą. Przykro mi, że nie mogę wziąć na siebie rozmów z potencjalnymi chętnymi. Pracuję w większej grupie, nie jestem sama w pokoju i nie mogę co chwilę wychodzić na korytarz na rozmowy. Poza tym to strasznie wybija z pracy, ciężko się skoncentrować jak ludzie dzwonią w prywatnych sprawach. Kiedyś do jednego z ogłoszeń moich psiaków dodałam prośbę o telefony wieczorem - myślicie, że ludzie to uszanowali? ..
  2. To bardzo dobry pomysł. Pomijając fakt, że zawsze przed operacją warto zrobić dobre badania.
  3. Wiem, że jesteś w stresie i niepewności co do jutra, ale cieszę się, że pani Edyta zmieniła zdanie. Może coś przemyślała? Może zdała sobie sprawę z pewnych rzeczy? To dobra wiadomość. Mimo wszystko.
  4. Czyli teraz ja źle zrozumiałam A już myślałam, że jest realna szansa..
  5. Marta pisała do mnie czy znam jakąś lecznicę, gdzie coś by doradzono. Znajoma kociara poleciła mi klinikę Petelickich w Żyrardowie. Nie wiem czy Marta tam będzie dzwonić i pytać czy jest szansa dla koteczka z uszkodzoną wątrobą i toksoplazmozą. Straszne to. Kocina tak długo się już męczy. Przez 2 miesiące nie było prawidłowej diagnozy
  6. Bazar imienny trzeba szybko montować, będzie kolejna kasa..
  7. Mam od kolegi pieniądze na najbliższy miesiąc hotelowania Uffinki, ale może naiwnie wierzę, że uda mi się jej znaleźć szybciej dom. 100 zł z tej kasy wpiszcie na biedaka.
  8. Elu, jeśli zdecydowałabyś się wziąć psiaka pod opiekę, to taka wiadomość pomoże zebrać deklaracje, na pewno. Trzeba zmienić tytuł, że pies ma szanse na pomoc, na wyjazd ze schronu do hotelu i że brakuje 400 czy 500 zł deklaracji. To jest konkret.
  9. Nie rozumiesz mnie. Nawet jak znajdzie się hotelik i kasa, potrzebna jest osoba decyzyjna, która będzie za psa odpowiedzialna i która będzie podejmować decyzje w jego sprawie. Spójrz choćby na posty Jankimałpy powyżej.
  10. Oj, to chyba cena poszła w górę strasznie Na wiosnę jeszcze za Kubusia dzieciaki płaciły na pewno mniej. Fakt, że były negocjacje cenowe, bo Kubuś miał tam być długo.
  11. Jaaga założyłam wątek psiakom na prośbę Ewu. Nie orientuję się we wszystkich ustaleniach i decyzjach. Pieniądze nie wpływają przeciez na na moje konto. Rozliczenie poprawię, tylko co mam wpisać w rozliczeniu, a co wyrzucić? Nie zajmę się szukaniem domów psiakom, bo mam nawet problemy, żeby odbierać telefony odnośnie moich zwierzaków jak jestem w pracy, a pracuję do wieczora. Może ktoś inny tu pomoże.
  12. Mari, dlatego dopisałam, że nie mam Ciebie na myśli. Ty robisz za 10 osób co najmniej. Dbaj o siebie proszę. Bez Ciebie świat byłby dużo dużo gorszy.
  13. Uzupełniając powyższy wpis oczywiście nie mam na myśli Mari.
  14. No niestety od pisania na wątku nie stanie się cud.. Tutaj nie ma nikogo, kto zajmie się tym psem. Nikogo, kto dzwoni do podrzucanych propozycji hoteli i pyta o miejsce. Nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności za psa, który może już dożywotnio siedzieć w hotelu. Taka jest prawda. Fundusze pewnie by się i znalazły. I to nawet pewnie spore. Ale co z tego? Nikt nie chce się zaangażować w psa. Ja nie wezmę na siebie piątego zwierzaka. Ale większość nie chce nawet wziąć jednego. Może więc tytuł wątku z enigmatycznego "jak mu nie pomożemy" zmienić na "bardzo pilnie poszukiwana osoba, która zajmie się ratowaniem psa". Bez takiej osoby można sobie tu pisać, a pies zejdzie sobie cichutko któregoś mroźnego dnia w schronie. Sorry, ale szlag mnie już trafia.
×
×
  • Create New...